نشاط بخشی, پیاده رو, پیام گسترش تشویق خوب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

زمانی که Loretta Piunti از کلیسای جامع شهر وارد خانه پس از یک قلب عمل در یک بیمارستان محلی از او استقبال شد گرافیتی — از انواع. همسایه نوشته بود متفکر پیام های تشویق در پیاده رو.

“آنها نوشت چیزهایی مانند ‘شما’ و ‘مجازی آغوش’ تمام راه را پیاده روی به درب” Piunti می گوید. “این خیلی خوب است برای آمدن به خانه. کلمات آنقدر دلگرم کننده.”

این هنر گچ و پیام های تحریک ابتکار توسط موسسه خیریه ملی, لیگ, Inc. (NCL)پالم اسپرینگز فصل که Gina مارتینز و قدیمی ترین فرزند بین نژاد های مختلف Alvarez, عضو هستند.

“ما نمی توانیم ارتباط برقرار کردن با Loretta بنابراین ما انجام شده است دیگر همه چیز برای او می گوید:” مارتینز. “گچ هنر یک فعالیت سرگرم کننده. آن را می دهد دختران حس انجام کاری را خوب نگه می دارد و ذهن خود را خاموش قرنطینه.”

در حالی که هزاران نفر از کویر خانواده ها به دنبال فعالیت های سالم و راه های کمک به دیگران, اعضای NCL تصمیم ایجاد هنر گچ پیام می تواند هر دو باشد.

یک حامل پستی با لبخند به او متوقف شد به عنوان خوانده شده: “بهترین نمایش در می آید و پس از سخت ترین صعود” که Gracie Van Dijk نوشته بود و در خانواده او را در جلوی خانه. در طول زمان هنگامی که بسیاری از مردم نمی خواهد رفتن به گوشه ای داروخانه ها برای آیتم سریع یا دو Van Dijk به دلیل ساخته شده با یک قطعه زرد گچ او در بر داشت به خاک سپرده شد در گاراژ.

“این فعالیت های ساده است که نشان میدهد دختران ما آنها باقی می ماند فعال و خلاق و حتی مثبت بر فرد دیگری بعد در طول این بسیار پر استرس بار می گوید:” لورا Davenport رئیس جمهور از NCL پالم اسپرینگز فصل.

NCL است, عضویت در گروه مادران و دختران بیشتر از پالم اسپرینگز که متعهد به خدمت به جامعه توسعه رهبری و تجارب فرهنگی. مثل همه NCL فصل در سراسر کشور از جمله دو نفر دیگر در Coachella Valley, پالم اسپرینگز فصل با هدف پرورش مادر و دختر را در رابطه با خدمت به جوامع خود را با هم.

اگر چه تنها یکی از دالی Segrist‘s چهار دختر به اندازه کافی به عنوان یکی از اعضای سازمان با کل خانواده در طول این زمان همه آنها با هم مشغول به کار در این پروژه هنری که شامل بالن و پیام: “ما در این با هم.” سپس دختران لباس پوشیدن و در لباس های تطبیق و تبدیل فعالیت به یک خانواده عکس.

فنتون خانواده پیام بود: “نگران نباشید. زنبور عسل, شاد” کامل با سرهم بندی کردن زنبور عسل طراحی شده است.

“آن را سرگرم کننده برای دیدن مردم متوقف به اظهار نظر در این پیام می گوید:” دنیس فنتونکه دختران بلا و سامایجاد پیاده رو های هنر.

امیلی بلکول ایجاد یک شیشه با الهام از پیام گفت: “باید امید است.”

Makayla اسمیت به خود جلب کرد یک درخت با این پیام: “یک درخت از دست می دهد برگ های آن در هر سال, و آنها هنوز هم پایه بلند …”

Brianna کید‘s الهام بخش بود: “یک رنگین کمان در کسی دیگری ابرها.”

فراتر از هنر گچ, پیام, NCL اعضا نیز ساخت ماسک برای کویر مراقبت های شبکه و نامه نوشتن به بیماران در آسایشگاه و برای ساکنان در این دو فرشته نمای خانه های آنها معمولا بازدید ماهانه.

“ما را از دست ندهید دیدن دوستان ما در فرشته خانه و ما آنها را می خواهید به می دانم که ما نیز به فکر کردن در مورد آنها در طول این غیر معمول زمان می گوید:” لیزا Jareckico-معاون رئیس جمهور از انسان دوستی برای پالم اسپرینگز فصل که تاسیس شد در سال 1962.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه خیریه ملی, لیگ, Inc. یا محلی آن فصل مراجعه کنید nationalcharityleague.org.

کارا Van Dijk مستقل و مشاور ارتباطات است که کار می کرد با H. N. و فرانسیس C. برگر بنیاد و Auen بنیاد از سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>