چشم انداز مثبت در Coachella Valley بستری شدن در بیمارستان این هفته است ‘در مورد’ مقامات می گویند

مایدزرت | No comments

در حالی که وجود داشته است یک قطره در بیماران با استفاده از Coachella Valley بیمارستان ها از اواسط ماه مارس استفاده لگد به عقب تا این هفته.

سی و دو نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 این هفته در دره سه بيمارستان: آیزنهاور سلامت در رانچو میراژ Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز و JFK بیمارستان یادبود در Indio.

این تعداد در پایین به اواسط 20s هفته گذشته است. از اواسط ماه مارس روند عمدتا به رهبری رو به پایین.

پزشکان در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه نمی تواند توضیح دهد که چرا وجود یک چشم انداز مثبت در coronavirus بستری شدن در بیمارستان این هفته هر چند آیزنهاور بهداشت اپیدمیولوژی پاتریشیا کامینگز گفت که “در مورد.”

مقامات بیمارستان نیز گفت: آنها را دیدم ناگهانی سنبله در غیر COVID بیماران این هفته – چیزی که آنها انتظار نیست بنابراین به طور ناگهانی گفت: آیزنهاور سلامت افسر ارشد پزشکی آلن ویلیامسون.

سه بیمارستان همراه با کنگره ایالات متحده رائول رویز, D, نخل کویر, برگزار شد به بحث در مورد کوروناویروس اطلاعات گرایش خاص به Coachella Valley. آیزنهاور بهداشت قصد دارد به انتشار آنلاین اطلاعات هفتگی گزارش به ارائه زمینه را برای دره در حال حرکت رو به جلو با بازگشایی اقتصاد است.

Coronavirus: اتاق نیازمند برنامه ریزی برای بازگشایی دره اقتصاد

کالیفرنیا آمار: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

ردیابی این اطلاعات روز به روز اجازه می دهد تا مقامات محلی به درک اگر coronavirus گسترش است در حال رشد و یا کاهش. اگر آن را در حال رشد است که می تواند به معنای محدودیت نیاز به سخت تر. اگر این کاهش پس از آن مقامات می تواند شروع به بحث در مورد شل شدن محدودیت. این پیگیری در نهایت کمک می کند تا مقامات بهداشت کار برای صاف کلی منحنی از موارد.

“واقعیت و از غرب به شهرستان ریورساید متفاوت از واقعیت Coachella Valley” رویز گفت. “بنابراین ما نیاز به نگاه کردن به داده ها در منطقه ما برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. برای مثال زمانی که ما شروع به بازگشایی ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال پیگیری اطلاعات خاص به Coachella Valley چرا که ما بیشتر در معرض خطر ابتلا به خارج گسترش در اینجا از سمت غرب به دلیل گردشگری است.”

قبلا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در Coachella Valley تا به حال به اوج خود رسید و در 37 در مارس 13, پس یک افزایش مداوم آغاز شد که در پایان ماه مارس.

تشکر. Ruiz: هدفمند COVID-19 تست مورد نیاز است در شرق Coachella Valley

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

ویلیامسون گفت: این هفته افزایش غیر COVID بیماران می تواند از ساکنان متوجه می شوند که آن را هنوز هم امن برای رفتن به بیمارستان اگر آنها بیمار هستند.

محلی اتاق اورژانس گفت: شاهد یک کاهش چشمگیر در بازدیدکننده داشته است در شروع این بیماری همه گیر از آنجا که افراد ترس از رفتن به یک محیط مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهد خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض. به گفته مقامات این مورد نیست.

Coachella Valley hospital مقامات حتی بررسی راه هایی برای بازگشایی اتاق عمل شروع به گرفتن در اعمال جراحی الکتیو که شده بود به تعویق افتاد.

“ناگهان همه از یک, ما جلد رسید پشت در ER برای چیزهایی است که ما به دیدن استفاده می شود (قبل از همه گیر),” ویلیامسون گفت. “ما انتظار نیست برای دیدن آن است که به سرعت اما آن را به من خوشبین است که مردم احساس می کنند مانند بیمارستان ها هنوز هم یک مکان امن بروید. اگر مردم غیر COVID مسائل که جدی هستند, آنها نیاز به رفتن به بیمارستان.”

آیزنهاور شروع خواهد شد انتشار گزارش هفته آینده. داشتن اطلاعات خاص به Coachella Valley اجازه خواهد داد که مقامات به انتخاب کنید تا در اوایل روند است که می تواند کمک به جلوگیری و یا آدرس بدترین حالات خوشه شیوع بیماری های دیگر و یا افزایش رویز گفت.

کاهش ساعت: صحرا منطقه ای آیزنهاور کردند غیر ضروری کارکنان

‘نیاز به حمایت بهتر’: برخی از کویر منطقه ای کارکنان می گویند فاقد تجهیزات

در ادامه با اجتماعی فاصله و صورت-پوشش سفارشات کمک خواهد کرد که جلوگیری از افزایش موارد مانند دره دیده است این هفته حتی اگر اندک.

اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر کمک کنترل Coachella Valley ویروس منحنی. در آغاز ماه آوریل تعداد موارد افزایش فوق Riverside County مقامات بهداشت عمومی’ “بدتر سناریو” پیش بینی برای گسترش و افزایش است. در یک نقطه واحد مراقبت های ویژه اشغال تخت در Coachella Valley آمار 75% که احساس خطر مقامات بیمارستان. از اواسط ماه مارس روند بیشتر کند و steadied صرفه جویی برای این هفته چشم انداز مثبت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>