Upwardly تلفن همراه: رککلدگ جماعت ارائه می دهد ستایش با رانندگی در خدمات

فلوریدا تودی | No comments

با جماعت در سراسر جهان تبدیل با استفاده از خدمات جریان برای رسیدن به مؤمنان از احتیاط بیش از coronavirus یکی رککلدگ جماعت استفاده می شود اما راه منحصر به فرد برای ارائه انجیل در روز یکشنبه.

کشیش کرک درایزر استقبال تعدادی از نمازگزاران به دنبال یک کلمه در صبح روز یکشنبه به یک درایو در خدمات در رککلدگ United Methodist Church.

“این جایی که ما نشسته هنگامی که ما در عبادت اما در جایی که قلب ما این است که” درایزر گفت: در جریان خدمات انجام شده بعد از یکشنبه.

از خدمات است که مداوم از نوامبر 2018 – یک ایده است که bandied شده است در مورد بروارد کلیساها برای چندین سال از جمله چهارشنبه و حتی عید پاک. روز یکشنبه سرویس درو حدود 25, مردم, همه کسانی که ماند در وسایل نقلیه خود را درایزر گفت.

بیشتر: آذر فوتبال, بازیکن 28 ساله در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی در انتظار COVID-19 نتایج آزمون

این یکی از معدود برگزار شد در بروارد به عنوان فدرال و مقامات دولتی توصیه ساکنان خانه بمانند و برای محدود کردن تماس با دیگران برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus. به تاریخ COVID-19 وجود دارد 830 موارد تایید شده در فلوریدا یک پرش از 763 در روز شنبه. شده اند وجود دارد 13 مرگ و میر گزارش شده در سطح ایالت, مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه. اما فرماندار فلوریدا ران DeSantis متوقف کوتاه از تحمیل

بزرگتر فرقه در فضای ساحل – از جمله کلیسای کاتولیک رومی و دیگران – لغو خدمات به طور نامحدود در هفته گذشته.

درایزر است که pastoring از سال 1996 گفت: ایده داشتن خدمات در یک درایو-در – یک بار محبوب آمریکایی تفریح و سرگرمی برای صفحه نمایش بزرگ فیلم ها و کنار جاده همبرگر متوقف می شود – یکی او امیدوار است را به جماعت.

در این سرویس در رککلدگ رانندگان کشیده در پارکینگ مجاور به Fiske بلوار.

“وجود دارد هیچ ارتباطی با مردم در اتومبیل. نزدیک ما آمده است که در طول زمان ارائه با یک بشقاب برای آنها را به قرار دادن چیزی در. ما همچنین یک سبد در جلوی خانه, بنابراین ما مجبور به آمدن به ماشین در همه اگر آنها نمی خواهند” درایزر گفت.

نکته کلیدی این است که به اعضای یک فرصت برای جمع آوری و حتی آن را بدون سنتی آغوش, بوسه و خنده دیده و شنیده در کلیساها در روز یکشنبه. هنوز هم وجود دارد این است که نماز و موسیقی “اما این یک راه برای مردمی قادر به آمدن و دیدن فرد موعظه و برای دیدن افراد دیگر بدون اینکه نا امن” کشیش گفت.

“نیز وجود دارد برخی از مردم به خصوص در ما جمعیتی که در آن تماشای چیزی در اینترنت است که قصد ندارم به اتفاق می افتد. ما فقط می خواهیم مردم را به امن است.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>