ما مهندسین بررسی تاثیر می سی سی پی, پمپ پیشنهاد

لدگر | No comments

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که آن را دوباره بررسی اثرات زیست محیطی از یک پیشنهاد برای پمپ های تخلیه سیلاب از نقاط روستایی می سی سی پی, نقاشی فوری با انتقاد از گروه حفاظت است که می گویند این پروژه می تواند مضر و گران است.

برجسته می سی سی پی سیاستمداران تحت فشار بوده اند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای احیای و صندوق پروژه که وتو توسط آژانس حفاظت از محیط زیست در سال 2008 تحت جمهوریخواه جورج دبلیو بوش رئیس جمهور. برآورد هزینه ساخت و ساز بیش از 400 میلیون دلار است.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: در آوریل 2019 که آژانس خواهد تجدید نظر در این تصمیم است که مسدود پیشنهاد برای پمپ های ساخته شده در تلاقی Yazoo و می سی سی پی رودخانه ها.

سپاه مهندسین در زمینه های عمومی اطلاع پنج شنبه در دفتر ثبت فدرال گفت: آن را آماده جدید بیانیه اثرات زیست محیطی برای Yazoo مرداب منطقه شمال ویکسبرگ. گستره دلتا مسطح دارای تجربه قابل توجهی جاری شدن سیل در طول نه از 10 سال گذشته سپاه گفت.

بیشتر: بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پمپ ها به سهولت می سی سی پی جاری شدن سیل

“به طور خاص تاریخی سیل 2019 ناشی از دو مرگ و میر ناشی از صدها میلیون دلار خسارت آب گرفتگی بیش از 600 خانه و به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار آبزی و زمینی و محیط زیست” سپاه گفت. “تکرار سیل نشان داده است که نیاز به تکمیل Yazoo منطقه پمپ پروژه از ویژگی های.”

اواخر بهداشت ، جان مک کین یک بار به نام پمپ “یکی از بدترین پروژه تا کنون تصور توسط کنگره” و مخالفان می گویند فشار آب از جنوب دلتا می تواند باعث بدتر شدن سیل در پایین دست در امتداد رودخانه می سی سی پی.

در میان می سی سی پی سیاستمداران تلاش برای احیای پروژه جمهوریخواه ایالات متحده سنسور. راجر ترکه یا چوب کوتاه و سیندی هاید-Smith کنونی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز و همکار خود را جمهوری خواه سلف فیل برایانت و دموکرات در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون که کنگره منطقه شامل مناطق خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر قرار.

باشگاه سیرا روز پنجشنبه گفت که پمپ پروژه “کاربی” و “کودک پوستر سیاسی گوشت خوک در هر بشکه هزینه.” لویی میلر مدیر این گروه می سی سی پی فصل گفت: سپاه قبلا نشان داده است که بسیاری از این منطقه که آب گرفتگی در سال 2019 هنوز مستغرق شده است حتی اگر پمپ در محل. او گفت: کشاورزی منافع خواهد بود که برنده اصلی.

“این Yazoo پمپ ها یک فریب بی رحمانه در شهروندان می سی سی پی دلتا به فروش می رسد به عنوان نوش دارو برای جاری شدن سیل که در واقع این پروژه تنها غنی سازی چند را انتخاب کنید که بهره مندی از قراردادهای پر سود از حدود 440 میلیون دلار در مالیات دهندگان بودجه” میلر گفت.

یکی دیگر از گروه حفاظت آمریکایی رودخانه ها گفت: در این هفته که آفتابگردان رودخانه های شمال می سی سی پی تهدید توسط پمپ پروژه. بزرگ آفتابگردان تخلیه به Yazoo رودخانه و گفت: پمپ صدمه خواهد 200,000 هکتار “در سراسر کشور قابل توجه تالاب.”

“خبر خوب برای جنوب دلتا ساکنان این است که وجود دارد بهتر و بیشتر مقرون به صرفه از سیل و جایگزین” باب Irvin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی رودخانه در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “آن زمان برای ارتش سپاه برای پیشبرد علم مبتنی بر راه حل های که اولویت بندی ایمنی عمومی و رودخانه سلامت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>