استفاده از زور: Brevard پلیس محکوم گردن محدودیت و امید برای تظاهرات مسالمت آمیز

فلوریدا تودی | No comments

پلیس محلی تا حد زیادی محکوم نوع گردن داری که در جورج فلوید و در نتیجه مرگ او گفت که آن چیزی است که اکثر افسران در منطقه در حال آموزش استفاده از.

فلوید درگذشت در هفته گذشته به عنوان مینیاپولیس پلیس بودند در عمل از دستگیری او را به ظن استفاده از تقلبی $20 bill برای خرید سیگار. فیلم توسط تماشاگران نشان داد که مسئول درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید التماس کرد او را به توقف و بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس. سه نفر دیگر از ماموران ایستاده بود.

نقشه: پیگیری اعتراضات در سراسر آمریکا در پی جورج فلوید مرگ

بروارد ساکنان صحبت کردن: جورج فلوید “من نمی توانم نفس بکشم’ سیاه و سفید است, در امریکا, واقعیت

فلوید در نهایت آگاهی را از دست داده و مرده است. چهار افسران بودند به سرعت از کار اخراج شدند و از آن زمان متهم شده است در مرگ او.

پالم بای رئیس اداره پلیس نلسون ملا به نام فیلم “وحشتناک” در بیانیه منتشر شده این هفته است.

“به عنوان یک افسر پلیس از 30 سال من می توانم به شما اطمینان دهم که یک مشترک پلیس عمل او گفت:” گردن محدودیت استفاده در Floyd.

مقامات با ملبورن فلوریدا و خلیج پالم نیز گفت: آنها نه آموزش افسران به زانو زدن در گردن مظنون آنها را مهار کند.

ملا گفت: یکی از اصول حاکم بر پشت پالم بای پلیس پاسخگویی.

“من امیدوار هستم که پلیس اخلاقی شجاعت و قدرت و صلابت شخصیت به چالش کشیدن یکدیگر هنگامی که بار سخت,” او گفت:. “برای ایستادن قبل از یکدیگر و جلوگیری از چیزها را از رفتن اشتباه است.”

که مسئوليت ملا گفت: لازم است برای ایجاد اعتماد عمومی بدون که “ما نمي تواند به عنوان یک آژانس و ما در معرض خطر امنیت عمومی.”

کاکائو اداره پلیس نیز با صدور بیانیه ای در مرگ جورج فلوید و چگونه او درگذشت.

“چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید هرگز نباید اتفاق افتاده است” این بیانیه می خواند. “ما ایستاده ایم با کسانی که خواهان عدالت و تغییر واقعی و ما در محکوم کردن اقدامات کسانی که در این مرگ غم انگیز. ما درک می کنیم وجود دارد خشم, خشم و سرخوردگی بیش از این بی عدالتی.”

“ما ایستاده ایران با جامعه ما به صورت مسالمت آمیز در تصویب تغییر دهید اما ما چشم پوشی نمی کند شورش, غارت و خشونت ما در سراسر کشور است. ما در حمایت از حقوق مردم برای نشان دادن و صدایشان شنیده شود و ما از این راه زندگی است.”

این Brevard County Sheriff را پاسخ نمی دهند به فلوریدا امروز درخواست برای نظرات برای این داستان. در اوایل این هفته WFTV اخبار در اورلاندو به نقل از کلانتر Wayne Ivey عنوان کرد و گفت: معاونان او می تواند با استفاده از گردن محدودیت در برخی شرایط محدود اما این اقدامات که چوین مورد استفاده در Floyd مجاز نیست.

“شما باید آنها را از پشت با بازوی خود را در اطراف گردن خود را. دوباره خود را به طور موقت محدود برای به دست آوردن انطباق و کنترل” داستان به نقل از Ivey. “و هنگامی که انطباق و کنترل را به دست آورده آن را فوری de-تشدید. آن را مداوم نگه داشتن و نگه داشتن.”

گفتگو: چگونه ما تصویب تغییر پس از جورج فلوید?

استفاده از زور و تظاهرات

اگر چه Brevard County دیده است نه در مقیاس بزرگ تظاهرات دیده می شود در بزرگتر شهرستانها آمریکایی سازمان های پلیس در حال آماده سازی عنوان مطلب تظاهرات برنامه ریزی شده.

برخی از تظاهرات منجر به خشونت و غارت هر چند که به نظر می رسد ناشی از تعداد کمی از مردم است. برخی از اعتراض سازمان و مقامات منتخب بر این باورند که خشونت شده است برانگیخته توسط “خارج از آشوبگران” گرچه وجود نداشته است شواهد زیادی به که.

تصویری و دست اول به حساب نشان می دهد گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور مستقر در تظاهرات در سراسر کشور بسیاری از آنها تا به حال شده است اعتراض مسالمت آمیز است.

در غرب ملبورن که در آن تظاهرات برگزار شده است Palm Bay Road, معاون رئیس غنی Cordeau می گوید: “نیروی تنها مورد استفاده قرار گیرد برای دیدار با نیروی” هنگامی که آن را می آید در اعتراض به اقدامات و پلیس به دنبال به تعویق انداختن همه پرسی برای اولین بار.

“این یک تصمیم است که باید ساخته شده که این وضعیت مطرح می شود. این چیزی است که ما در برخورد با بر اساس روزمره, بدیهی است,” او گفت:.

“ما تا به حال هیچ چیز اما معترضان مسالمت آمیز. ما را تشویق کنند که مردم حق دارند به بیان خود را به شیوه ای صلح آمیز,” او اضافه شده است.

سرهنگ مایک اسمیت با پالم بای پلیس همچنین گفت که در برخی موارد در سراسر کشور مردم هستند “نفوذ” تظاهرات مسالمت آمیز به ارتکاب جنایت و زور استفاده کرد و فقط به عنوان آخرین چاره.

“متاسفانه گاهی اوقات کسانی که قانون شکنی حاضر به پیروی از افسران قانونی دستورات و استفاده از زور است و سپس مجاز اگر بازداشت لازم است,” او گفت:.

“هنگامی که مردم خوب دیدن این جنایات اتفاق می افتد, آنها نیاز به پراکنده از منطقه بنابراین پلیس می تواند رسیدگی به این مسائل در دست” اسمیت گفت. “آنها همیشه می توانید به بازگشت مسالمت آمیز هنگامی که مجرمان برداشته شده است. در غیر این صورت آنها در حال تصمیم گیری آگاهانه برای خود قرار داده و در یک محیط که در آن گاز اشک آور و دیگر غیر کشنده گزینه های به کار گرفته شده توسط پلیس.”

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>