با استفاده از یک بالون های غول پیکر, راه اندازی, می خواهد به راه اندازی فضای گردشگران از مرکز فضایی کندی

فلوریدا تودی | No comments

اگر یک تازه بدوران رسیده شرکت چشم انداز آمده است به ثمر گردشگران ماجراجو از آینده صعود خواهد کرد برخی از 100,000 پا به استراتوسفر تحت یک ارتفاع بالا توپ طلا و زل زل نگاه کردن در نمایش خیره کننده از زمین در زیر آنها را – همه بدون استفاده از قوی موشک.

فضا و چشم انداز در روز پنج شنبه گفت: این شرکت آماده است برای شروع به تست خود را سفینه فضایی نپتون 650 فوت خودرو که شامل یک بادکنک و افسار کپسول مدتی در سال آینده. راه اندازی سایت: مرکز فضایی کندی سابق فرود شاتل تسهیلات است که این شرکت رسما اجاره از فضای فلوریدا دولت فضایی قدرت.

پس از پرتاب هیدروژن پر از بادکنک انجام خواهد داد یک خلبان و هشت مسافر در یک 12 مایل در ساعت دو ساعت صعود به حدود 19 کیلومتری بالای زمین و یا نزدیک به سه بار به عنوان بالا به عنوان بسیاری از هواپیماهای مسافربری. وجود این گروه صرف خواهد شد یکی دیگر از دو ساعت مصرف در نمایش, گرفتن عکس و اجتماعی.

کسانی که خارش به اشتراک گذاشتن تجربه در رسانه های اجتماعی نیاز نیست نگران دسترسی به اینترنت ارائه خواهد شد در این کپسول ،

هر چند هیچ تصویر روشن فضا به طور گسترده ای مورد توافق به زودی در هر دو 50 مایل بالاتر از سطح دریا برای ناسا یا 62 مایل برای برخی از سازمان های دیگر. دومی شناخته شده است به عنوان Karman خط.

پس از دو ساعت فرود کپسول را چلپ چلوپ کردن در هر دو اقیانوس اطلس در طول زمستان و یا خلیج مکزیک در تابستان. همه در همه, سفر باید حدود شش ساعت قبل از بازیابی از طریق قایق است.

بنیانگذاران و همکاری مدیران جین پوینتر و نزول MacCallum که ازدواج پنجشنبه به خبرنگاران گفت که بلیط می تواند در ابتدا در اطراف هزینه $125,000 با هدف افزایش دسترسی به هزینه های پایین.

“کاملا ما می خواهیم به آوردن که در طول زمان” پوینتر گفت. “ما می خواهیم که قادر به دریافت قیمت به طوری که تعداد فزاینده ای از مردم می رفتن. به همین دلیل ما در حال انجام این کار است.”

مقایسه فضای دیگر شرکت های گردشگری مانند Virgin Galactic پیشنهاد حداقل قیمت بلیط در حدود $250,000 هر چند این شرکت می تواند شارژ بیشتری را بعد از آن. مدل آن, اما, بر با استفاده از یک موشک مجهز به آژانس است که می تواند گردشگران به حدود 50 مایل در ارتفاع.

و در عین حال دیگران مثل SpaceX که با استفاده نسبتا گسترده موشک فالکون 9 و خدمه اژدها کپسول طرح پرواز گردشگران به پایین-مدار زمین – حداقل 250 مایل در هزینه هل می دهد که به میلیون ها نفر.

“زمان و رهبران آینده و هنرمندان و تمام انواع از مردم – که واقعا چه چیزی این است همه چیز در مورد” نزول خود گفت: با استفاده از این تجربه برای بهبود زندگی بر روی زمین است. “هر کس باید قادر به دیدن زمین از فضا.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>