روز ولنتاین مواد غذایی رایگان معاملات: صرفه جویی در استارباکس, خرچنگ قرمز, زیتون, باغ, Papa john’s و بیشتر

فلوریدا تودی | No comments

بودجه شما کشش این روز ولنتاین با صرفه جویی در وعده غذایی بزرگ.

فانتزی ناهار خوری و رستوران های گاه به گاه به طور یکسان ارائه منوهای ویژه و تخفیف. به علاوه شما می توانید غذا خوردن قلب خود را با قلب شکل رفتار و وعده های غذایی.

براد Plothow معاون رئیس جمهور از شرکت های بزرگ بازاریابی و ارتباطات برای Womply یک کسب و کار کوچک ارائه دهنده نرم افزار گفت: این تعطیلات نسبتا معمولی بعد برای رستوران های محلی.

“در حالی که ما در حال طرح ریزی روز ولنتاین به شدت مشغول رستوران مجلل و آن را نیز به نظر می رسد نسبتا متوسط ترافیک پا در بسیاری دیگر از نقاط محلی,” Plothow گفت. “شما نیاز به یک رزرو برای یک high-end تجربه با یک دیگر قابل توجه اما ازاد شام را پیدا خواهد کرد نور جمعیت در گاه به گاه بیشتر از eateries.”

صرف بهتر و صرفه جویی بهتر: تمام پول های راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

با توجه به فدراسیون ملی خرده فروشی سالانه روز ولنتاین بررسی هزینه برای تعطیلات است.

این بررسی نشان داد که کسانی که جشن تعطیلات گفت: آنها را به صرف طرح به طور متوسط $196.31 تا 21 درصد بیش از سال گذشته رکورد قبلی از $161.96. هزینه های است که انتظار می رود مجموع $27.4 میلیارد دلار تا 32 درصد از سال گذشته رکورد $20.7 میلیارد دلار است.

خریداران طرح به صرف $4.3 میلیارد دلار در یک شب بیرون با توجه به بررسی.

ولنتاین گل: آمازون نخست اعضای معامله در دو دوجین گل رز در کل مواد غذایی آنلاین

این است که هیچ یار معامله: چگونه برای محافظت از خودتان را از مجرمان اینترنتی’ فلش روز ولنتاین

روز ولنتاین مباحث و معاملات

زیر را ارائه می دهد در دسترس هستند جمعه ، 14 در مکان های شرکت مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد. برخی همچنان از طریق آخر هفته. به در سمت امن است, بررسی خود را با نزدیک ترین محل قبل از رفتن به خارج.

Applebee است: فوریه نوشیدنی از ماه است $1 ودکا توت فرنگی شربت ابلیمو که به رنگ صورتی است.

عطر جو: دریافت $2 سراسیمه در روز ولنتاین و تجاری نیز به ویژه لیمو و آناناس و انگور عجله برای تعطیلات.

Baskin-Robbins: دریافت $3 در کیک خرید $15 یا بیشتر از طریق جمعه آنلاین و با برنامه تلفن همراه با استفاده از کد های تبلیغاتی BEMINE.

باب ایوانز: جمعه طریق پنج شنبه, ارتقا کامل-قیمت غذای اصلی به سه وعده غذای برای $3 فوق العاده است. با شام خوردن در تنها معامله شما را انتخاب کنید هر شام غذای اصلی و سپس اضافه کردن یک سوپ یا سالاد و یک تکه از پای برای دسر.

Burger King: این است که در سراسر کشور ارتقاء و تنها در چهار مکان را انتخاب پست شده در www.bk.com. اما تکبر در شهر نیویورک و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و بوستون را می توانید در یک عکس چاپ شده از سابق خود را به رستوران “فروپاشی جعبه” برای رایگان اندازه بزرگتر. فست فود های زنجیره ای نیز در سراسر کشور ارائه می دهد بر روی تلفن همراه خود را برنامه.

کالیفرنیا پیتزا آشپزخانه: از طریق پنج شنبه دریافت “معامله شیرین برای دو نفر” $35 خاص است. به علاوه برای ناهار خوری در طریق پنج شنبه یک کارت با یک خرید-یک-دریافت یک رایگان ارائه در سفر بازگشت و شانس برای ورود به کالیفرنیا شراب کشور قرعه کشی برای دو شب اقامت در سونوما, کالیفرنیا.

Carrabba را به ایتالیایی گریل: از طریق پنج شنبه, Carrabba را به چهار دوره Surf & چمن شام برای دو نفر 60 دلار.

Carvel: از طریق پنج شنبه, دریافت $2 یک بسته از Lil’ قلب یا یک شکلات انحطاط قلب کیک یا 3 دلار و یک ورق کیک با یک کوپن ارسال شده در www.carvel.com/coupon.

فلفل قرمز را: وجود 25 دلار غذا برای دو روز شنبه و فوریه مارگاریتا ماه است که دل در آتش ‘ریتا که هزینه $5.

Chuck E. Cheese: از طریق پنج شنبه, خرید هر یک پیتزا بزرگ و ارتقاء رایگان به xlarge پیتزا.

Cicis: دریافت رایگان کودکان و نوجوانان بوفه با خرید از یک فرد بالغ بوفه زیادی نوشیدنی و کوپن جمعه. پیدا کردن کوپن در www.cicis.com.

D’angelo ساندویچ کبابی: دو متوسط ساندویچ برای $14 دوشنبه از طریق جمعه با کد 7897 در رستوران ها و آنلاین.

Del Taco: دریافت رایگان صبحانه قرار دادن تست جمعه با هر خرید با یک پیشنهاد در دل برنامه و یا یک ایمیل کوپن برای Raving در فن eClub اعضای.

Dickey کباب گودال: از طریق مارس 22, دریافت دو گوشت صفحات برای $24.

Firehouse Subs: بعد از 4 بعد از ظهر جمعه یک رسانه زیر با کوپن و خرید اضافی متوسط یا بزرگ زیر چیپس و نوشیدنی.

فلمینگ نخست Steakhouse & Wine Bar: از طریق پنج شنبه, فلمینگ را به سه دوره ولنتاین روز منو. اگر شما به دنبال یک معامله نیز وجود دارد یک “فراگیر ولنتاین تجربه” به نام “شراب و ناهار خوردن, & درخشش” با “سه وعده شام برای دو نفر حق بیمه و شامپاین و یک هدیه ویژه از جواهرات لوکس برند David Yurman.” محدوده قیمت از $500 به $1,000.

Fogo de Chão: از روز شنبه از طریق شنبه هر زن و شوهر است که dines در یک ناهارخوری رایگان کارت معتبر, در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین برای یک ناهار شام یا یکشنبه صبحانه.

Freebirds جهان Burrito: ناهار خوردن در جمعه و دریافت رایگان adriano در بالای هر burrito, کاسه, تاکو یا سالاد و یا در کنار.

Golden Corral: رستوران خدمت دنده نخست و پروانه میگو جمعه و شنبه به عنوان بخشی از “بی پایان شام بوفه.”

Hardee است: استفاده از رمز عبور “می گویند پنیر” و دریافت یک نگاه, پنیر سوخاری فریسکو صبحانه ساندویچ با خرید ساندویچ در صبحانه ساعت یا یک قاب سرخ شده با پنیر نیم پوند آنگوس Thickburger با خرید همان برگر در طول ناهار و شام ساعت.

Hard Rock Cafe: از طریق پنج شنبه, هارد راک, یک جرعه و شیرینی منو و عشق در نگاه اول منو نیش.

Houlihan است: چهار وعده شام برای دو نفر 50 دلار دوشنبه از طریق جمعه.

آیک عشق & ساندویچ: از جمعه تا یکشنبه, دریافت هر ساندویچ برای $6 هنگامی که شما در حال حاضر یک عکس ارسال شده به آیک را Instagram صفحه.

جک در جعبه: از طریق پنج شنبه, زنجیره ای چند می پردازد. اگر شما از این برنامه شما می توانید رایگان دریافت کنید بیش از حد شکلات, کیک, کیک پنیر یا پنج قطعه کوتاه Churros با خرید. و اگر شما بخشی از متن و یا ایمیل باشگاه دریافت خرید-یک-دریافت-یکی می لرزد. ارائه می دهد و نمی توان در همان معامله.

Johnny Rockets: از طریق پنج شنبه, دریافت دو همبرگر دو حرکت و استارت برای $30.

Kolache کارخانه: خرید kolache دریافت رایگان جمعه هنگامی که شما می گویند “روز ولنتاین مبارک.” بدون کوپن مورد نیاز است.

لوگان را Roadhouse: از طریق پنج شنبه وارد کنید برای شانس Rock ‘N’ عاشقانه $10,000 گریز مسابقه توسط پیام کوتاه “عشق” به 564267 و یا وارد کردن آنلاین در www.logansroadhouse.com/romance.

Maggiano کمی ایتالیا: از طریق پنج شنبه, رستوران ویژه ای داشته باشد “که Amore!” منو با سه دوره جایزه fixe منو. قیمت گذاری متفاوت با محل.

McAlister را Deli: بچه ها خوردن رایگان جمعه برای ناهار خوردن و یا انجام دستورات است. تا دو free kids’ وعده های غذایی در بزرگسالان غذای اصلی خرید.

مک دونالد: فست فود زنجیره ای گفت: این تلاش برای شروع یک سنت جدید: Palentine روز. از طریق پنج شنبه, دریافت $5 $15 خرید با McDelivery با DoorDash و تبلیغی کد LOVEMCD در DoorDash برنامه.

وزارت معارف را جنوب غربی جلو پنجره: free طرف adriano با یک burrito خرید جمعه هنگامی که از طریق دستور رستوران نرم افزار.

مورتون را Steakhouse: از طریق پنج شنبه وجود دارد استیک و خرچنگ مقابله قیمت 59 و دیگر موارد خاص.

Nékter نوار آب: ثبت نام برای وفاداری برنامه روز شنبه و یک خرید-یک-دریافت-یک کوپن رایگان برای 16 اونس صورتی فلامینگو اسموتی.

O’Charley رستوران + نوار: به $39 ولنتاین شام خوردن و شراب و غذا در دسترس از طریق پنج شنبه.

Piada ایتالیایی خیابان مواد غذایی: یک خرید-یک-دریافت یک رایگان مقابله جمعه.

پای پنج پیتزا: روز جمعه دو شخصی پیتزا برای $10.99 با یک کد کوپن خواهد شد که ارسال شده در رستوران Facebook صفحه.

Pieology: شنبه از طریق دریافت رایگان و تحویل در دستور قرار داده شده به صورت آنلاین و یا از طریق برنامه. پای زندگی کاربران همچنین می توانید ارتقاء رایگان به جدید “ضد پوسته” پروتئین مرغ به سبک پایه برای این هفته است.

Postmates: روی تقاضا خدمات تحویل با همکاری 7-Eleven و بن و جری و از طریق پنج شنبه است دادن دور رایگان پیمانه نیم لیتری بستنی. با هر 7-Eleven, سفارش مورد علاقه خود را انتخاب عطر و طعم در پرداخت و با استفاده از کد “happyvday.”

QDOBA مکزیکی می خورد: دریافت رایگان غذای اصلی با خرید از یک غذای اصلی روز شنبه هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن یک بوسه با “هر کسی یا هر چیزی” جمعه با زنجیره ای را “QDOBA برای یک بوسه” می کند.

رومانو ماکارونی کوره: از طریق پنج شنبه, زنجیره دارای یک شام ولنتاین برای دو نفر که شامل یک پیش غذا برای به اشتراک گذاشتن دو entrees و انتخاب مشترک دسر برای $45.

اموزش Chris خانه استیک: از طریق پنج شنبه را انتخاب کنید از چند دوره ابجو و اغذیه فروشی شام برای دو و یا گشت و گذار & Turf خاص است. و از طریق چهار شنبه, دریافت 25 دلار ناهار خوری کارت به گرو در اوردن در یک شام بین Feb. 17 مارس 29.

فصل 52: زوج هایی که درگیر در رستوران جمعه دریافت رایگان تست در هر زمان آنها شام خوردن برای یک سال.

برش: از طریق پایان ماه مشتریان جدید به نرم افزار تلفن همراه دریافت $5 اولین سفارش خود را با کد PIELOVER در بیش از 12 ، 000 رستوران پیتزا.

Sonic Drive-In: از طریق پنج شنبه, دریافت نصف قیمت می لرزد با promo code ولنتاین هنگام سفارش در صوتی برنامه است. حد پنج و نه معتبر با دیگر ارائه می دهد.

استارباکس و بارگذاری می خورد: از طریق Feb. 20 دریافت 14% خاموش استارباکس سفارشات بیش از $14 در حال بارگذاری می خورد برنامه با کد تبلیغی VDAYCOFFEE.

استوارت مغازه ها: دریافت 50 درصد مخروط بستنی جمعه هیچ برنامه و یا کوپن مورد نیاز است.

تاکو کابین: از طریق پنج شنبه, دریافت هر گونه اشتراک گذاری آیتم های منو و یک کوزه آبجو برای $12.99.

TCBY: یک خرید-یک-دریافت یک رایگان مقابله جمعه.

The Coffee Bean & Tea Leaf: از ساعت 2 بعد از ظهر به فروشگاه بسته شدن روز جمعه از طریق پنج شنبه یک خرید-یک-دریافت یک رایگان ویژه در نوشیدنی ها به طور منظم به اندازه و یا بزرگتر است.

TooJay را دلی: از طریق پنج شنبه, TooJay را به یک شام ویژه ای برای بیش از حد منو که در آن دو می توانید غذا خوردن برای $25.99 با یک کوپن.

Torchy را Tacos: آیا شما تنها هستید و یا نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن خود را adriano با شریک زندگی خود را, های زنجیره ای را ویژه $3.60 Adriano برای یک گزینه جمعه. نیز وجود خواهد داشت نوشیدنی فوق العاده از 3 تا 6 بعد از ظهر

یک پیتزا فروشی & Grill: زنجیره ای خواهد شد که سه دوره “یار معامله” منو این آخر هفته. قیمت ها متفاوت است.

ویلا آشپزخانه ایتالیایی: با زنجیره ای و وفاداری برنامه جمعه دریافت برش پنیر برای $2.14.

وفل خانه: زنجیره ای است که مصرف رزرو برای روز ولنتاین که در آن آنها را در خدمت یک یک منوی خاص که شامل T-استخوان شام وافل ، پیدا کردن مکان های شرکت و نحوه رزرو در www.wafflehouse.com.

قلعه سفید: خرید یک صبحانه کشویی دریافت یک رایگان جمعه. سپس برای صرف شام به رستوران میزبان سالانه خود را روز ولنتاین شام با صندلی میزبان و tableside خدمات. یک میز رزرو و کسب اطلاعات بیشتر در www.whitecastle.com.

Yogurtland: دریافت رایگان نسخه محدود غول قرمز قاشق با هر 10 دلار خرید حداقل بعد از 5 بعد از ظهر جمعه.

بیشتر معاملات: بسیاری از زنجیره ای کوچکتر و فردی رستوران ها نیز انتظار می رود به ارائه پس انداز جمعه.

Hooters’ رایگان بال به ‘خود را تکه تکه Ex’

چند تکه کردن یک عکس از سابق خود را در شرکت Hooters’ مکان و یا آنلاین در www.hooters.com/ShredYourEx و دریافت 10 رایگان بدون استخوان بال با خرید 10 بال جمعه.

قلب به شکل پیتزا: پاپا مورفی, Papa john’s Pizza hut و بیشتر

Buca دی Beppo: دریافت یک “به شکل قلب Margherita پیتزا” به صورت رایگان پنج شنبه با هر گونه برو سفارش آنلاین قرار داده شده. زنجیره ای نیز به شکل قلب لازانیا غذا برای $54.99.

کالیفرنیا پیتزا آشپزخانه: از طریق پنج شنبه, دریافت هر گونه پیتزا ویژه قلبی شکل ترد و نازک حساس به سله بدون هیچ هزینه اضافی.

اجرای اپرایی از”: زنجیره ای به شکل قلب, پیتزا از طریق پنج شنبه.

گرسنه Howie است: دریافت یک شکوه قلب به شکل پیتزا برای $6.99 پنج شنبه و جمعه.

کوه مایک پیتزا: دریافت 14 اینچ قلبی شکل پیتزا در سراسر فوریه.

پاپا Gino پیتزا فروشی: قلبی شکل پیتزا در دسترس خواهد بود تا جمعه. پیتزا آمده است که در اندازه کوچک و در خدمت جدا نشده. پر کردن در دسترس برای هزینه اضافی.

Papa john’s: قلبی شکل پیتزا در دسترس است برای یک مدت زمان محدود. جهت استفاده از کد های تبلیغاتی ولنتاین برای دریافت $11. دریافت به شکل قلب, پیتزا با شکل قلب یکجور دوربین عکاسی به صورت $16 با promo code BEMINE. پیتزا می آید جدا نشده.

پاپا مورفی: این HeartBaker پیتزا در دسترس است از طریق پنج شنبه.

کلبه پیتزا: قلبی شکل پیتزا طریق پنج شنبه. یک قلب بزرگ به شکل پیتزا خود را برای $11.99 و یا بسته نرم افزاری آن را با یک دسر برای $17.99.

قلب دونات و شیرینی بیشتر: Dunkin’, Krispy Kreme خرچنگ قرمز

Auntie anne’s: قلبی شکل چوب شور در حال خرید یک, یکی, رایگان جمعه در مکان های شرکت در سراسر کشور برای شور پردازش کاربران برنامه.

Bojangles’: برای مدت زمان محدود Bojangles’ است به شکل قلب Bo-بری بیسکویت.

Bruegger را شیرینی: قلب شیرینی هستند و در دسترس در دشت دارچین کشمش و زغال اخته. تعطیلات شیرینی ها را می توان به صورت جداگانه خریداری و یا ده تا جمعه.

Chick-fil-A: از طریق Feb. 29, 30-تعداد قطعات 10-تعداد جوجه-n-مینی کامپیوترها یا شش-تعداد تکه شکلات کوکی ها به شکل قلب ظروف.

Cinnabon: به شکل قلب CinnaPacks در دسترس برای مدت زمان محدود در بازار نانوایی و خلبان پرواز J محل در سراسر کشور.

Dairy Queen: ویژه فوریه اقلام شامل دو سخن بی معنی وبیهوده کوکی خمیر کولاک و به شکل قلب دو سخن بی معنی وبیهوده کوکی خمیر TreatHeart کیک.

Dunkin’: دریافت قلبی شکل دونات و روز ولنتاین صورتی نوشیدنی – صورتی مخملی Macchiato و مخمل صورتی امضا اسپرسو. از طریق پنج شنبه, دریافت رایگان نیم دوجین از دونات با تحویل رایگان هنگامی که شما یک 10 دلار حداقل تعداد سفارش از طریق Grubhub. به علاوه برای یک مدت زمان محدود دریافت 10-تعداد جعبه Munchkins سوراخ شیرینی بی شیرینی رفتار برای $2.

انیشتین برادران شیرینی: از طریق پنج شنبه, زنجیره ای خواهد شد که قلب شیرینی ساده و تراشه شکلات و دارچین کشمش.

Krispy Kreme: دریافت قلبی شکل قلب مکالمه دوناتها را از طریق روز ولنتاین با یک limited-edition جعبه هدیه, در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. قلب به شکل دونات چهار پر کردن های مختلف و در صدر با یکی از 24 گفته.

Portillo است: از طریق پنج شنبه یک قلب به شکل نسخه از رستوران های معروف شکلات کیک برای $15.99.

خرچنگ قرمز: زنجیره ای محدود کرده است-نسخه “شما من خرچنگ” به شکل قلب جعبه با Cheddar Bay Biscuits.

باریک جوجه: از طریق پنج شنبه های زنجیره ای به شکل قلب وافل.

Tim Hortons: خرید یک نوشیدنی از ساعت 2 بعد از ظهر به جمعه و به صورت رایگان به شکل قلب شیرینی بی شیرینی.

Popeyes’ کیک قرمز مخملی جام

برای یک مدت زمان محدود با شروع روز ولنتاین روز شنبه, Popeyes جدید فصلی دسر – کیک قرمز مخملی جام. دسر امکانات کیک مخمل قرمز پوشیده شده با وانیل رویه خامهای کیک یا شیرینی. آن را در دسترس در Popeyes رستوران در سراسر کشور در پیشنهاد قیمت از $2.49.

باغ زیتون breadstick دسته گل و بیشتر

بوستون بازار: توقف خود را محلی بوستون بازار و انتخاب کنید تا یک “BAE-پشت دنده دسته گل” به ترتیب با یک دوجین بچه پشت دنده لعاب با کودک شیرین ری درخت گردوی امریکایی سس باربیکیو. دسته گل فقط در دسترس جمعه است $29.99.

باغ زیتون: شروع سهشنبه دریافت یک دسته گل از باغ زیتون اذوقه و نوشابه اشکال در آن روز ولنتاین توگو شام برای دو نفر. در $34.99, این قرارداد همچنین شامل سوپ و یا سالاد پنج پنیر مارینارا یا آلفردو فرو بردن سس اشتراک گذاری پنج پنیر Ziti al Forno یا آلفردو مرغ و اشتراک گذاری سیاه و سفید کراوات کیک موس و یا برای دسر تیرامیسو.

تایسون: نام تجاری برگزاری یک “ناگت مرغ دسته گل مسابقه” با یک شانس برای برنده شدن یک جایزه بزرگ از $10,000 برای گریز عاشقانه و یک سال عرضه تایسون کتلت مرغ. برای ورود به ایجاد یک ناگت مرغ دسته گل و به اشتراک گذاشتن یک عکس از محصول به پایان رسید با به tweeting @TysonBrand با هشتگ #nuggetbouquetcontest. مهلت 8 p. m. ET Feb. 17. ساکنان آریزونا, کانکتیکات, مریلند و داکوتای شمالی نمی توانند شرکت کنند, با توجه به قوانین مسابقه.

کمک: مگان Marples آریزونا جمهوری

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>