ولنتاین روز آخر هفته 2020: آخرین لحظه کالیفرنیا کویر academist:: دانشجویان عاشقانه

مایدزرت | No comments

در صورتی که شما آن را از دست رفته: ولنتاین روز جمعه است.

امیدوارم شما تعجب نیست, اما اگر شما, ما رو شما پوشش داده شده است. وجود دارد مقدار زیادی از آخرین-لحظه — با این حال هنوز هم عاشقانه — academist:: دانشجویان در جنوب کالیفرنیا.

این که آیا آن را snuggling زیر یک پتو در یک درایو در فیلم و یا پیاده روی برای پیدا کردن در این فصل اولین شکوفه wildflower چیزی برای همه وجود دارد. این مقصد نیز به کار اگر شما تک sans snuggling.

آیا روز ولنتاین دزدکی حرکت کردن در شما ؟ حوادث و بسته هنوز هم در دسترس است

روز ولنتاین در دره: راه هایی برای جشن های عاشقانه یا نه

در اینجا ایده های عاشقانه برای academist:: دانشجویان آخر هفته در جنوب کالیفرنیا.

نوازش در زیر ستاره ها

بیابان است و نه کوتاه بر نجوم کارشناسان (رانچو مایراج حتی یک شهر ستاره شناس). اما اکثر آلی راه برای جذب این دانش است که در طول یک ستاره زل زده ، کارشناسان محلی خود را سنگین تلسکوپ و تمرکز هر ابزار مختلف مارول در آسمان پاسخ دادن به هر سوال شما و حتی آنهایی که شما لازم نیست. نرم افزار نکته: اکثر مردم نمی آوردن تنقلات اما چرا آن را به یک حزب ؟

آسمان محدود رصدخانه و مرکز طبیعت است میزبانی رایگان star حزب متمرکز در زمستان راه شیری این شنبه از 6:30 تا 8:30 p. m.

می خواهید سر خود را? سعی کنید Joshua Tree National Park, Anza-Borrego کویر پارک ایالتی یا Amboy دهانه برای مشاهده مطلوب.

بیشتر: نقاط بالا برای خیال پرستی در جنوب کالیفرنیا کویر

نگاهی به سوار دنباله

اسب زیبا در مسیرهای پیچ در پیچ از طریق بیابان در امتداد رودخانه و نخلستان? ببینید شما وجود دارد. یک ساعته دنباله سواری در دود درخت اصطبل را ترک و در هر ساعت از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر و به دنبال یک دنباله دار در امتداد پایه از سانتا رزا کوه. برای دو برابر قیمت سواران می توانید 1 ساعت 40 دقیقه قدم زدن از Andreas, دره عمیق و باریک به موری دره عمیق و باریک و برگشت. که سوار برگ در 9 و 11 صبح و 1 p. m. روزانه.

شما همچنین می توانید تا عاشقانه با بخش خصوصی هدایت سوار در هزینه های اضافی. رزرو مورد نیاز هستند; تماس (769) 327-1372 به کتاب است.

جمع شدن در رانندگی-در

این یک کلاسیک اصلی — اسمیت تگزاس رانندگی در تئاتر در توئنتی ناین پالمز. این هر دو خانواده دوستانه و عاشقانه در همان زمان. آیا شما یک دوست با یک وانت? خوب دلیل این که شما نمی توانید به رفتن به یک درایو در فیلم بدون تخت کامیون پر از پتو و تنقلات. تئاتر باز می شود در 6 p. m. با پی اس در 6:30 p. m. در پنج شنبه, جمعه, شنبه و یکشنبه. این آخر هفته با فیلم صف عبارتند از “پرندگان شکاری” و “فقط رحمت است.” بلیط ها از 5 دلار در هر فرد فقط پول نقد.

از دست رفته در وسط هیچ جا

عاشقانه از بلامعارض غرب با زمین هنوز هم از چپ به سهام به عنوان خود را بیشتر یک پیش رویا. اما یک خاطره است که هنوز هم می تواند احساس در دال شهرستان موقت جامعه RV snowbirds سرگردان هنرمندان و افراد در حال فرار سرمایه داری جهان است. جامعه نشسته است در بالای سابق فورت Dunlap رها شده توسط تفنگداران دریایی ایالات متحده در سال 1956. پایه برچیده شد به جز سنگ است که در خدمت به عنوان پایه های آن. جامعه ساخته شده است faux-خیابان قهوه ایستاده حاجت و حتی یک کتابخانه در اطراف آن سنگ.

California dreaming: بمبئی, ساحل, الهام بخش هنر آهنربا در نزدیکی پالم اسپرینگز

نزدیک بازدید کنندگان می توانید پیدا کردن یک تیره داغ بهار مجسمه سازی باغ و نجات کوهستان, یک مرد ساخته شده از تپه پوشش داده شده در رنگ ها و پیام های عشق است. آن ممکن است وسوسه انگیز به کمپ شبانه در دال شهرستان برای چهارمین تاریخ اما که ممکن است بهترین ذخیره شود برای پنجمین تاریخ.

زوج هایی که با هم صعود…

دیگر کشورهای غربی مانند کلرادو ممکن است بهتر شناخته شده برای خود را در کوه “اما زمانی که یک کلرادو کوهنورد یک ماه خاموش آنها به کالیفرنیا می گوید:” شیث Zaharias شرکت مالک Cliffhanger راهنماهای در جاشوا تره. گلدن استیت تنوع بالا رفتن از مکان های توپوگرافی و ارتفاع است و “بی نظیر در سراسر جهان,” او می گوید.

بیشتر: اینها کالیفرنیا مقاصد برتر به صعود و تخته سنگ

در Joshua Tree National Park, شما می توانید صعود در آخرت چشم انداز است. جاشوا درخت “یک کمی از همه چیز می گوید:” آرن Stockhausen صاحب هدایت شرکت سنگ ماجراهای اشاره کرد پارک جهانی کرک دال و در صورت صعود به عنوان به خوبی به یاد بولدر مشکلات مانند سفید Rastafarian, یک R-rated V2 و Slashface یک R-rated V3.

صعود جانباز جسی سنت جان طول می کشد جدیدتر کوهنوردان جدید جک شهر ورزش کوهنوردی مقصد نزدیک بارستو (ابهامزدایی). همچنین به عنوان شناخته شده دارای دندانه اره مانند دره عمیق و باریک آن را ویژگی های بیش از 400 به خوبی پیچ و مهره ای, ورزش, صعود در دگرگوني سنگ اعم از آسان به کارشناس.

کوین کوران یک 32 ساله کوهنورد از رانچو مایراج همچنین توصیه می کند این منطقه به بازدید از کوهنوردان که پوست می تواند احساس خرد شده توسط درشت کوارتز میدهد جاشوا درخت. “راک است که بیش از همه خیلی نرم” کوران می گوید از New Jack City. “آن دارای لبه های تیز اما آن را مانند ریگ جاشوا درخت.” جدید جک شهر نیز می شود امتیاز از کوهنوردان محلی به دلیل آن رایگان است را به رایگان ارائه می دهد اول بیا اول خدمت کمپینگ و خانواده-دوستانه — اگر چیزی که شما در روز ولنتاین.

در یک غروب

و چه جایی بهتر برای انجام این کار از در بالای سن جکینتو کوه? شما وجود دارد می توانید از طریق پالم اسپرینگز هوایی تراموا بزرگترین چرخش تراموا ماشین که سرمایه گذاری بالای 2½ مایل از صخره. این افزایش ارتفاع به کوه ایستگاه 8,516 و منجر بازدید کنندگان به بیش از 50 مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی در حد کولر درجه حرارت از کف دره. یک نرم افزار نکته: سر تا در طول ساعت طلایی و پایین پس از غروب به دو بسیار متفاوت نمایش خیره کننده از همان صحنه است.

پیاده روی برای دیدن وحشی

در حالی که هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا جنوب کالیفرنیا را ببینید فوق العاده بلوم در این سال هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از گلهای وحشی یافت می شود. آنها به طور معمول ظهور در صحرا در اواخر ماه ژانویه است. اولین جایی که شکوفه منطقه جنوبی ادوم هیل در کلیسای جامع شهرستان, کالیفرنیا., با توجه به پالم اسپرینگز مبتنی بر زیست محیطی مشاور جیمز Cornett. وجود دارد او می گوید: گل طرفداران را پیدا خواهد کرد صحرا گل آفتابگردان, شن و ماسه, گل شاه پسند و آریزونا درنده.

بیشتر: اینجا جایی است که به جاسوسی در اوایل wildflowers

بیشتر: آیا می شود یک سوپر شکوفه ؟ نقطه ای برای دیدن وحشی است Oswit کانیون

Cornett همچنین توصیه Oswit دره عمیق و باریک در پالم اسپرینگز است که می شود با یک “گل بهشت” آغاز هر بهار با کویر فن خرما, جریان, ارکیده, کالیفرنیا, بشکه کاکتوس ها اموری سنگ, گل افتاب گردان, وحشی, Canterbury, زنگ و کویر آبی زنگ.

یک یادآوری: احترام گل. هنگامی که شما tromp از طریق یک زمینه گل برای گرفتن یک عکس شما له که کل پچ از شکوفه.

کریستین Scharkey است ویژگی های ویرایشگر در صحرا خورشید و سردبیر صحرا مجله. رسیدن به او را در [email protected] و یا در توییتر @kscharkey.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>