روز ولنتاین خواهد بود خشک در سال 2020 بود اما بسیاری وتر یک سال پیش

مایدزرت | No comments

این Coachella Valley است که در فروشگاه برای خشک روز ولنتاین روز جمعه — گریه به دور از سال گذشته زمانی که یک ویرانگر باد و باران زد صحرا که هنوز نه به طور کامل بهبود یافتند.

در فوریه. 14, 2019, جنوب کالیفرنیا گرفتار پایان دم از سواحل غرب طوفان که کاهش 3.7 اینچ باران در پالم اسپرینگز در یک روز. که حدود 41 درصد از این شهر 9.1 اینچ باران در 2019.

آن را خاموش یک دوره است که — تا کنون — رفته بی بدیل در سال 2020 است.

در همین زمان در سال گذشته پالم اسپرینگز ضبط کرده 5.53 اینچ باران توسط Feb. 14. اما در این سال این شهرستان دارای تنها ثبت 0.04 اینچ آسمانی و جمعه در شیر به پاک کردن آسمان با دمای 73 درجه است.

خدمات ملی آب و هوا هواشناس جیمی Taeger توصیف 2019 downpour به عنوان یک جوی رودخانه طوفان و سنگین رطوبت بود بازی در حال تغییر که عامل تشدید این شرایط.

آن توسعه یافته بیش شمال کالیفرنیا و اورگان و دو روز به طول انجامید قبل از ورود به جنوب کالیفرنیا با توجه به Taeger که اضافه شده بود که او در کنار رودخانه در زمان سیل.

آب و هوا: پالم اسپرینگز تا به حال دو بار به عنوان مقدار باران در سال 2019 به عنوان 2018

آب و هوا: بیش از 2 فوت برف می افتد در طول آخر هفته شکرگزاری

“من به یاد داشته باشید من اشاره کرد ما نیاز جدید برف پاک کن شیشه جلو در دولت ما خودرو. آن را سخت برای دیدن و رانندگی,” او گفت:.

ارتفاعات بالا در سن جکینتو کوه دریافت بیش از 9 اینچ باران که سیلاب شد که با عجله از کوه به Coachella Valley تمیز ravaging متقاطع جاده ها که پایدار روز — و در برخی موارد ماه — از آب و زیربنایی آسیب.

حرکت سریع آب شسته بخشی از فارل رانندگی در پالم اسپرینگز که در آن مقامات برای نجات پالم اسپرینگز دانش آموز دبیرستانی که گرفتار شد در عجله آب به عنوان او راه می رفت و از مدرسه به خانه. او در میان پنج نفر که تا به حال به نجات آن روز به دلیل جاری شدن سیل در پالم اسپرینگز و دزرت هات اسپرینگز.

علاوه بر این طوفان باعث شده بخشی از تراموا جاده منتهی به پالم اسپرینگز هوایی تراموا پارکینگ ایستگاه به سقوط. آن را نیز قطع یک تراموا خط قدرت که ناشی از برق آسیب پنل.

تراموا بود تعطیل به مدت شش هفته در حالی که تعمیرات ساخته شد. تراموا مقامات برآورد طولانی بسته شدن منجر به از دست رفتن حد 4 میلیون دلار درآمد.

کارا Youngman این تراموا معاون رئيس جمهور از بازاریابی و روابط عمومی گفت: جاده “شده است به طور کامل تعمیر” و امیدوارم که مقامات این منطقه را تجربه نخواهد کرد طوفان دیگری از همان قدر.

دیگر آسیب های سنگین صورت گرفت در امتداد بزرگراه 243 بین منع و Idyllwild. Caltrans سوار بر چند میلیون دلار تعمیر پروژه که تکمیل شد نزدیک به نه ماه بعد در ماه نوامبر.

نیز آسیب دیده بود, بزرگراه 74 بين همت و کوه مرکز و اسکورت شروع هدایت رانندگان به بالا و پایین جاده در ماه آوریل در حالی که تعمیرات صورت گرفت.

آب و هوا: درجه حرارت قطره زیر 100 درجه برای اولین بار در ماه

آب و هوا: وزش توفانی وارد Coachella Valley

تعمیرات به بزرگراه 74 و بزرگراه 243 پیشی 8 میلیون دلار است.

ترافیک است که در حال حاضر جریان یکنواخت در سراسر Coachella Valley, اما باقی مانده از طوفان هنوز هم وجود دارد.

گل و لای در پشت سمت چپ در Whitewater شستشو با روز ولنتاین سیلاب شد و بارها و بارها دمیده بر روی هندی, دره عمیق و باریک رانندگی در سال گذشته مجبور به مقامات تعطیل پالم اسپرینگز عروق چندین بار.

دستیار شهرستان مدیر مارکوس فولر گفت آن خواهد بود تا به مادر طبیعت به حذف گل و لای در طول زمان است.

در کلیسای جامع شهر سیل سوخته کلیسای دره عمیق و باریک رانندگی در شستشو. جاده بازگشایی شد که در ماه آینده این بخش مسدود شده بود که در آن آسیب رخ داده است.

در اوایل این ماه, شهرستان, مدیر, Charlie McClendon تایید از دست رفته بخش نمی توان تعمیر کرد چون سایت برنامه ریزی شده است به انجام ساخت و ساز در این سال برای یک پل که عبور از شستن کاهش احتمال جاری شدن سیل.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>