راس هوافضا کارمند گزارش coronavirus عفونت

لدگر | No comments

کارمند راس هوافضا گزارش کرده است او آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به شرکت مقامات مدیسون مبتنی بر کسب و کار.

“راس هوافضا یک کارمند در مدیسون می سی سی پی, دفتر مرکزی شرکت که در گزارش خود کلامی نتیجه تست مثبت برای COVID-19. ما این گزارش به طور جدی و به عنوان یک نتیجه, ما بلافاصله اجرا مراحل ذکر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای اطمینان از ادامه کار ایمن محیط زیست” راس سخنگوی راشل Henson گفت: در یک ایمیل به بیانیه. “ما به طور جدی با کارمند برای به دست آوردن رسمی نتایج آزمون از پزشکی رسمی. تا به امروز نتایج رسمی نشده اند ارائه شده است.”

هنسون گفت: کارکنان قرار داده شده است در قرنطینه به مدت 14 روز و بازگشت به کار پس از پاک توسط یک پزشک.

کارمند یک مدیسون, مادری که شده است از کار برای حدود 10 روز است. مقامات در می سی سی پی-شرکت بر اساس شناسایی کارکنان که در تماس با آلوده کارمند.

کسانی که کارکنان باید به طور داوطلبانه وارد خانه انزوا.

راس گفت: آن گرفته شده مراحل زیر را

  • کارکنان بودند که در تماس مستقیم با کارمند مربوطه شناسایی شده اند و باید به طور داوطلبانه وارد خانه انزوا به مدت 14 روز بر اساس CDC راهنمایی. آنها در حال نظارت برای تغییرات در سلامت است.
  • CDC تایید بیمارستان درجه تمیز کردن عوامل استفاده شده است برای ضد عفونی کردن تمام مناطق مشکوک به آلودگی و افزایش روزانه مواد ضد عفونی کننده رژیم را شروع.
  • اجتماعی فاصله شیوه های در حال دنبال شدن توسط همه کارکنان سایت.

“ما باز باقی می ماند برای عملیات کسب و کار عادی و به شدت متعهد به حفظ یک محیط کاری امن است.” Boyington گفت.

راس هوا فضا: ناسا جوایز می سی سی پی مبتنی بر راس هوافضا $150 متر قرارداد

راس هوافضا: Madison سایت جدید شرکت پایه

به تازگی ناسا اعطا راس هوافضا پنج سال 150 میلیون دلار قرارداد برای هواپیما عملیات پشتیبانی در آن Armstrong Flight Research Center ادواردز در کالیفرنیا. آخرین قرارداد با می سی سی پی-بر اساس شرکت که در عمل در بیش از 100 مکان در سراسر جهان به شرح زیر یکی اعطا شده در سال 2013 است.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>