جانبازان به خاطر در فضای ساحل در میان باران coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

یک روز که به طور معمول به تساوی جمعیت به ساحل و به روز یادبود مراسم بود که مرطوب شده با آب و جمعه در سراسر شهرستان Brevard.

قبل از باران نورد در گروه های مختلف جمع آوری شده فقط پس از سحر به افتخار کسانی که فوت کرده اند در حالی که خدمت در ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح.

در کیپ کاناورال ملی گورستان در Scottsmoor یک گروه کوچک جمع شده در زیر خاکستری و پوشیده از آسمان به وضع تاج های گل اهدا در دیدار از جانبازان که در آنجا مدفون بودند.

یک تاج گل انجام شد را از طریق گورستان روی پرچم-بخور 1849 ماکت caisson کشیده شده توسط دو زیبا قاطر Emmit و Tater.

جدی غرور, Inc. ارائه شده استفاده از صندوق مهمات و قاطر. سازمان غیر انتفاعی است که با هدف خدمت “افتاده جانبازان و خانواده از طریق آموزشی نظامی تاریخی سنت قدردانی از فداکاری و آزادی است.” ظریف قاطر نژاد از قاطر استفاده شده است که در تشییع جنازه نظامی کروبی پس از 1800s.

در کاکائو, American Legion اعضای بازدید چندین گورستان محلی به جای پرچم در گور سربازان کاهش یافته است.

تیم موریس موقت فرمانده در لژیون آمریکایی رودخانه هند پست 22 گفت: او افتخار بود برای پیدا کردن گروه خود شده بود مورد ضرب و شتم به پانچ در برخی از gravesites که در آن پرچم در حال حاضر قرار داده شده.

“من فکر می کنم مرکزی فلوریدا نشانی از یک کار بزرگ از افتخار و به یاد جانبازان,” او گفت:.

“خوب امروز روز جدی است. من بسیار افتخار است که ما قادر به با هم و سفر به چهار گورستان به ما احترام,” او اضافه شده است.

اگر چه این روز یادبود متفاوت است در گذشته با بسیاری از ماندن در با توجه به نگرانی از گسترش این رمان coronavirus — موریس گفت: آن را به عنوان یک لحظه آرام تفکر.

“در طول این زمان بد و یا این زمان که ما در حال حاضر که مردم در واقع زمان به منعکس کننده,” او گفت:. “ما در حال انجام آنچه ما به طور معمول انجام دهد. مردم هم واقعا به توقف و فکر می کنم در مورد قرار دادن مردم زندگی خود را در خط”

ما پوشش: بازسازی امریکا: به عنوان بروارد رستوران دوباره آنلاین, چه آینده نگه دارید ؟

و: فضانوردان ناسا هزینه های یادبود روز در قرنطینه

نیز وجود دارد که تشابه بین آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و آنچه که می رود در طول زمان جنگ است که به عنوان غذا برای فکر است.

موریس همچنین گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس او را به یاد یک مسئله متفاوت مؤثر جانبازان: خودکشی.

دولت جانبازان گزارش 6,159 جانباز خودکشی در سال 2017, با توجه به سال گذشته گزارش. که نشانه 1.5 برابر بیشتر نرخ خودکشی در میان سربازان از جمعیت به طور کلی با توجه به تجزیه و تحلیل آماری.

“بسیاری از جانبازان به خاک سپرده شد در اینجا در حال حاضر” موریس گفت. “دیگری وجود دارد همه گیر که در حال حاضر با جانبازان که نمی تواند مقابله.”

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

کروناویروس در Brevard, مارس 25: یکی جدید مرگ برای مجموع مرگ و میر 12

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>