ویکسبرگ شهردار می بندد مراکز مراقبت از کودکان برای مبارزه با ویروس

لدگر | No comments

جکسون — یک سی سی پی دستور شهردار مراکز مراقبت از کودکان در شهر خود به دوشنبه برای حداقل یک هفته به سرعت گسترش کروناویروس جدید, تنظیم یک استاندارد سختگیرانه تر از یک مجموعه ایالتی توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز.

ویکسبرگ شهردار جورج Flaggs جونیور همچنین دستور داد که مشروب فروشی ها و فروشگاه های راحتی اجازه می دهد بیش از 10 نفر در داخل در یک زمان از جمله کارکنان و ایستگاه های گاز اجازه می دهد تا بیش از 10 نفر در یک زمان در خود مناطق در فضای باز. او سفارشات جدید در زمان اثر در ظهر جمعه و در حال گسترش برخی از محدودیت های که ویکسبرگ مجموعه پیشتر در ماه مارس است.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. ریوز افسر بهداشت: ایالت shutdown ‘پایدار نیست.’ قرنطینه برای ‘خوشه’

ریوز است صادر ایالت اقامت در خانه سفارش و او گفت که او اجازه می دهد مهدکودکها به باز باقی می ماند چرا که برخی از افرادی که به کار در مراقبت های بهداشتی و یا در دیگر ضروری شغل نیاز به نظارت بر کودکان خود را.

خواه فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی در هفته گذشته مردم برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر و گسترده تعریف آن کسب و کار هستند تا “ضروری” است که می توانید آنها را باز باقی می ماند. که منظور گفت: رستوران ها ارائه می دهند حمل و یا تحویل از وعده های غذایی است اما باید دید خود را به اتاق ناهار خوری مگر اینکه آنها قادر به نگه داشتن 10 یا کمتر مردم از جمله کارکنان حداقل 6 فوت از هم جدا. ریوز گفت: آن را خوب است برای شهرها و استان ها به مجموعه ای از محدودیت های.

ادامه مطلب: تهمت: Coronavirus دستورالعمل تنظیم منقضی سه شنبه تمدید خواهد شد تا آوریل 30

دولت در بخش بهداشت و درمان در روز دوشنبه به روز شده در می سی سی پی را تایید coronavirus caseload به حداقل 847 نفر و 16 و میر. همسایه لوئیزیانا یکی از سریعترین رشد caseloads در ایالات متحده و مردم رفت و آمد بین دو کشور می باشد.

چون تست محدود باقی مانده به عنوان شیوع رشد می کند بسیاری از مردم در حال حرکت در اطراف جوامع خود را نمی دانند ممکن است آنها قرارداد این ویروس تا زمانی که به خوبی پس از آنها آلوده به دیگران است. مکان های که در آن افرادی که نمی منزوی به اشتراک گذاری هوا با دیگران در برخواهد داشت خطر خاص از آنجا که بسیار مسری ویروس نشان داده شده است به زندگی می کنند در هوا برای چند ساعت.

مرتبط با: می سی سی پی شهرداران تقسیم بر رژیم صهیونیستی. تیت ریوز’ coronavirus دستورات

اکثر افراد آلوده به تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته اما یک بخش از مردم درد و رنج شدید بیماری می تواند نیاز به ماسک برای زنده ماندن و به عنوان به عنوان caseload به سرعت رشد می کند و بیمارستان در حال نیروبخش برای آمدن موج از بیماران.

می سی سی پی در بخش خدمات انسانی روز دوشنبه اعلام کرد که مردم ممکن است بالاتر دریافت و پرداخت در ماه های مارس و آوریل از طریق Supplemental Nutrition Assistance Program. به این دلیل که آژانس دفاتر بسته شده, افرادی که نیاز به ارائه برنامه های جدید برای ضربه محکم و ناگهانی هستند گفت به درخواست آنلاین — چیزی است که می تواند دشوار است برای افراد با دسترسی به اینترنت محدود.

یوکوهاما تایر شرکت در روز شنبه آغاز شده و دو هفته تعطیلی از آن تولید تایر عملیات در وست پوینت, می سی سی پی در پاسخ به شیوع کروناویروس, اخبار رسانه ها گزارش شده است. حدود 700 نفر در کارخانه و بیشتر خواهد شد خاموش است. این شرکت گفت: کارخانه حمل و نقل و به منظور تحقق عملیات ادامه خواهد داد به عنوان فعالیت های تعمیر و نگهداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>