Viera جاده نقطه عطف: دریاچه اندرو درایو به گسترش جنوب با لینک Pineda جاده

فلوریدا تودی | No comments

زرد “جاده به پایان می رسد” ثبت علائم جنوبی پایانه دریاچه اندرو رانندگی در نزدیکی بریج در Viera زیربخش مارک پایان Viera Co.’s محله های جنوب از میدان.

فراتر از آسفالت و خاک در ساخت و ساز جاده دسترسی در ادامه جنوب خارج از دید. ماه آینده خدمه باید شروع به ساخت یک 9/10 مایل دریاچه اندرو درایو فرمت در طول این مسیر ارتباط با Pineda جاده بین ایالتی 95 تبادل.

این جاده باز خواهد شد یک منطقه وسیع به توسعه — راه اندازی یک فصل جدید در رشد سریع Viera تاریخ.

“ما در مفهومی برنامه ریزی برای هزاران هکتار — بیش از 3000 هکتار جنوبی — از ادیسون ایجاد کرد و در جنوب Pineda,” تاد Pokrywa رئیس Viera Co., گفت: در طول یک Feb. 6 ملبورن منطقه ای مجلسی سخنرانی در تعطیلات مسافرخانه ملبورن-Viera.

“ما در حال مهندسی برخی از محله ها. ما در برنامه ریزی اولیه برای دیگران. اما این ادامه خواهد داد برای دوباره پر کردن عرضه برای همه از محصولات مختلف — مسکونی و تجاری — داخل Viera ما به عنوان پاسخ به تقاضای بازار” Pokrywa گفت.

“و این است که فقط یک تبادل در پیندا” او گفت:.

هدف جاده ها تاریخ تکمیل: آوریل 2021. در پشت سر هم خدمه را فشار Pineda جاده تبادل پیاده رو به سوی غرب 1/2 مایل آن را با لینک جدید دریاچه اندرو درایو فرمت.

این Pineda جاده تبدیل خواهد شد Viera چهارم من-95 خروج.

“آن دو اتصال و پیشرفت را دو برابر نفوذ و رو امتیاز به این پروژه است. در حالی که همه چیز از طریق Wickham جاده و یا از طریق Fiske-ورزشگاه پارک وی, تبادل, شما در حال صحبت کردن در مورد مارس سال 2021 با داشتن چهار به جای دو” گفت: Scott Miller, Viera Co. معاون ارشد فروش و توسعه جامعه.

“است که یک بهبود قابل توجهی از ترافیک دیدگاه. داشتن گزینه های متعدد از نظر راه را برای رسیدن به ویژگی های عمده و اصلی تساوی در Viera بسیار مهم است” میلر گفت.

Costco به دنبال اجازه برای ساخت یک 156,000 فوت مربع انبار فروشگاه شامل یک مغازه مشروب فروشی و پمپ گاز در آینده تقاطع دریاچه اندرو درایو و Pineda جاده. Brevard County مقامات در مراحل اولیه بررسی طرح سایت.

بیشتر: Viera Co. ساختمان قرض غرب با دریاچه های بزرگ, ناهار خوری خرده فروشی در نزدیکی I-95 خروجی

بیشتر: دریاچه اندرو درایو به گسترش شمال پشت Viera بالا, ارتباط با Viera بلوار

بیشتر چه Pokrywa گفت: Viera Co. می خواهم به جذب یک هتل با سرویس کامل در این نزدیکی هست که دارای “قابل توجهی” امکانات نشست.

“همانطور که ما همچنان به صحبت کردن با سایر ذینفعان در جامعه ما می شنویم که این چیزی است که ما فاقد آن در بازار ما. وجود ندارد در دسترس بودن کافی فضای جلسه” Pokrywa گفت.

در سال گذشته Viera بریده 500 خالص خرید و فروش خانه (از 463 در سال 2018) و صعود به شماره 22 در RCLCO رتبه بندی بالا در امریکا-فروش کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع است. روستاها و چراغ ملت با 2,429 فروش خالص است.

Viera جمعیت رشد از 19,193 ساکنان در سال 2010 به 27,016 سال گذشته — 41% افزایش دهد. این Viera Co. پروژه های جمعیت افزایش به 30,286 توسط 2024 و 70,000-به علاوه تا سال 2050.

Viera نیز تا به حال 725 کسب و کار با 9,915 کارکنان به عنوان 2019.

به عنوان Aug. 31 Viera بود 12,963 واحد مسکن. در کل تایید شماره برای توسعه آینده: 31,619 واحد است.

توسط مارس 2021, Pokrywa گفت: کارگران نیز به پایان خواهد گسترش دریاچه اندرو رانندگی بین Viera بلوار و امروز شمال پایانی پشت Viera بالا است.

که در آن نقطه میلر گفت: رانندگان می تواند خروج I-95 در Viera بلوار نوبه خود به سمت چپ بر روی دریاچه اندرو رانندگی جنوب از طریق میدان تمام راه را به Pineda جاده.

این Viera بلوار “واگرا الماس” I-95 تبادل باز در ماه جولای.

در حال حاضر تجهیزات سنگین اپراتورها در حال بزرگ شدن دریاچه نزدیک و پاکسازی زمین برای قرض غرب 115 هکتار توسعه شامل دفتر شرکت پردیس لیک فرانت ناهار خوری خرده فروشی و سرگرمی دو هتل ها و ساختمان های اداری و چند خانواده مسکن در آینده نزدیک دریاچه اندرو درایو شمال فرمت.

Viera جنوبی مرز دروغ غرب I-95 مورد به جنوبیه پست جاده فقط خجالتی از ذخیره در دریاچه واشنگتن محله. میلر گفت: آینده تقسیم بندی در این منطقه خواهد شد از ویژگی های روستایی-مسکن های بزرگتر با اندازه های بسیار.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>