باکره قطار تعلیق خدمات با توجه به COVID-19 اما فاز دوم ساخت و ساز همچنان ادامه دارد

فلوریدا تودی | No comments

آن را ممکن است امن برای سوار شدن به قطار اما آن را بی خطر است به اندازه کافی برای ساخت قطار.

باکره قطار ایالات متحده آمریکا به حالت تعلیق آن بالاتر-سرعت مسافری راه آهن سرویس بین میامی و پالم بیچ غربی روز شنبه در پاسخ به کروناویروس که ضربه جنوب فلوریدا به خصوص سخت است و منجر به برخی از جوامع در حال عبور محدود پناهگاه در محل سفارشات.

با وجود این تصمیم توسط Virgin Trains قبلا Brightline به حالت تعلیق خدمات خود را به طور نامحدود ساخت و ساز از راه آهن بین غرب پالم بیچ و اورلاندو به ادامه.

“پیمانکاران ما همچنان به دنبال رهبری CDC” سخنگوی مایک هیکس گفت. “ایمنی ساخت و ساز ما خدمه قابل توجهی اولویت است.”

بیشتر: 2020 چشم انداز: به عنوان باکره قطار چشمان ساخت و ساز در سال جدید, سوالات, بودجه, ایستگاه باقی می ماند

باکره قطار به هدفمند اواخر 2021 باز برای خدمات خود را بین اورلاندو و میامی است.

خدمه ساخت و ساز در $4.1 میلیارد دلار پروژه در حال آماده سازی, جنوب شرق, راه آهن کریدور برای یک مجموعه دوم از آهنگ های.

در گنج و فضای سواحل خدمه در حال پاکسازی متعلق به بخش خصوصی حقوق-از-راه از بین بردن درختان و درختچه. فعالیت های ساخت و ساز است که به افزایش انتظار می رود در تابستان امسال زمانی که برخی از راه آهن عبور ممکن است بسته به روز و یا هفته در یک زمان.

بیشتر: باکره قطار ساخت و ساز در استوارت را بسته شدن جاده به سردرگمی گوشه

ستون: ناراحت باکره قطار پاره کردن درختان و پوشش گیاهی در امتداد خط راه آهن? فقط صبر کنید

به دنبال ادامه حرکت در آن ساخت و ساز, جدول زمانی, باکره قطار گفت آن است که قادر به انجام بسیاری از کار خود را در حالی که حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل از 6 فوت در بین مردم است.

خدمه ساخت و ساز در حال افزایش مقدار بار آنها شستن دست های خود را ضد عفونی تجهیزات و منابع جلسات توسط تلفن.

“همه تیمی که احساس بیمار را تشویق به ماندن در خانه خود و گزارش علائم تنفسی مسائل مربوط به مدیریت و به دنبال درمان های پزشکی در صورت لزوم” باکره قطار در بیانیه ای گفت.

“ما را تشویق مهمانان (و) هم تیمی به انجام بخشی خود را برای پهن کردن منحنی به عنوان ما ارائه خدمات مهم برای کارگران ضروری است که باید در طول سفر در این زمان” باکره قطار توییتی دوشنبه.

چهارشنبه شب این شرکت اعلام کرد که در حال اجرا بود آن آخرین قطار قبل از بستن برای آینده نامحدود و تخمگذار کردن 250 کارمند.

“مثل همه کسب و کار ما هستند و عامل در یک دوره عدم قطعیت است که ممکن است چند ماه” باکره قطار جمهور پاتریک گودارد در بیانیه ای گفت. “اگر چه یک تصمیم دشوار ما تصمیم گرفته اند به طور موقت به حالت تعلیق Brightline خدمات در بهترین منافع کل جنوب فلوریدا جامعه به عنوان همه ما به دنبال پهن کردن منحنی.”

باکره, قطار, ایالات متحده آمریکا یک شرکت تابعه از قلعه سرمایه گذاری, گروه, LLC. نیویورک-بر اساس قلعه دارای یک مدیریت قرارداد با Gannett Co., ناشر TCPalm Treasure Coast روزنامه ها و فلوریدا امروز.

پالم بیچ پست تحریریه ژولیوس Whigham دوم کمک به این گزارش.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا [email protected] پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>