باکره قطار به مرکز شهر ملبورن عبور برای 2 سال برای ساخت و ساز پل

فلوریدا تودی | No comments

شروع در روز یادبود, باکره قطار خدمه را از عبور راه آهن در چشم انداز خیابان به مدت دو سال در طول ساخت و ساز جدید twin bridges پوشا جرثقیل نهر.

در طول روز در رانندگی شمع عملیات باید شروع این هفته از 17 میلیون دلار به پروژه. کارگران را نصب موقت جرثقیل پلت فرم در بانک جنوبی نهر در نزدیکی multistory B. A. C. K. مرکز.

امروز زنگ زدن پیری جرثقیل نهر راه آهن زیر بشکهای پل تخریب خواهد شد. این پروژه برنامه ریزی شده است برای قرار دادن تا در ماه مه سال 2022.

باکره قطار است به روز رسانی 28 پل ها و 155 راه آهن عبور در امتداد یک 129-مسیر شمال-جنوب و کریدور از کاکائو به وست پالم بیچ. این راهرو به موازات ساحل شرقی فلوریدا راه آهن.

باکره قطار در عمل بین میامی و فورت Lauderdale و غرب پالم بیچ. این شرکت امیدوار است به پا زدن کردن راه آهن با سرعت بالا خدمات به فرودگاه بین المللی اورلاندو تا پایان سال 2022 با گسترش بیشتر برنامه ریزی شده در بوکا راتون فلوریدا و PortMiami.

در جرثقیل نهر شرکت خواهد ساخت دو فولاد های جدید-و-بتنی پل. آبراه دهانه بين پشتیبانی را افزایش می دهد از حدود 45 پا به حدود 65 فوت عرض است.

در ملبورن خیابان عمودی برای ترخیص وسایل نقلیه را افزایش می دهد در حدود 11 اینچ — کامیون های بزرگ گاهی اوقات گیر زیر امروز پل.

نشانه ها را انحراف چشم انداز خیابان رانندگان جنوب به خیابان سنگ و W. H. Jackson Street.

در روز پنج شنبه کارگران را یک خط در ملبورن خیابان از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر بین هنلی و خیابان و انبار درایو برای انتقال برق.

در جای دیگر در Brevard County, باکره قطار مقامات برنامه ریزی برای شروع کار پل — از جمله جرثقیل بسیج و شمع رانندگی — در ماه ژوئن در ترکیه کریک در پالم بای و بز کریک در اعطای-Valkaria.

بیشتر: باکره قطار تخلیه 25 مایل بین فلوریدا و اورلاندو شروع ساختمان راه آهن پل

بیشتر: راه آهن ایمنی شهر را پوشش می دهد سوال در مورد قطار ویرجین ایالات متحده آمریکا, قانون پیشنهادی

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>