باکره قطار به صورت دوره ای نزدیک راه آهن عبور از ملبورن به Viera

فلوریدا تودی | No comments

خدمه انجام خواهد شد طول دوره تعطیلی و ضعیف در عملیات این هفته در راه آهن عبور از ملبورن به ویرا در حالی که باکره قطار ارائه ریل قطار برای آینده خود اورلاندو-به-جنوب فلوریدا مسافری به شبکه.

ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

پتانسیل گذرگاه های نهفته (از جنوب به شمال) شامل پست جاده Pineda جاده, Suntree بلوار و Viera بلوار.

گذرگاه ممکن است به طور متناوب به مدت 10 تا 15 دقیقه در حالی که ریل تخلیه هستند. پس از آن گذرگاه را بازگشایی به ترافیک این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

باکره قطار امیدوار به شروع به حمل و نقل مسافر بین فرودگاه بین المللی اورلاندو و جنوب فلوریدا اواخر سال 2022.

خدمه را نصب مجموعه دوم از آهنگ های در امتداد ساحل شرقی فلوریدا راه آهن کریدور ارتقا آهنگ های موجود و نوسازی سیگنال و درجه گذرگاه.

جدید راه آهن کریدور در دست ساخت است در امتداد جاده دولت 528 منتهی به فرودگاه اورلاندو. باکره قطار اثرات در طول Beachline بزرگراه در شهرستان Brevard:

رو به مشرق

نشانگر مایل 34-40: شانه بسته از 7 صبح تا 4 بعد از ظهر از طریق 30 آوریل

نشانگر مایل 42-44: شانه بسته از 6:30 صبح تا 4 بعد از ظهر از طریق آوریل 30.

نشانگر مایل 32-36: خط واحد بسته شدن از طریق 30 آوریل (7 p. m. به ساعت 9 صبح روز دوشنبه تا پنج شنبه از 7 صبح تا 9 صبح جمعه; 8 p. m. به ساعت 9 صبح روز شنبه و یکشنبه)

Westbound

شانه بسته شدن: از 6:30 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>