مجازی فارغ التحصیلی در می سی سی پی: دانشگاه ها به دانش آموزان افتخار در میان شیوع کروناویروس

لدگر | No comments

کالج ها و دانشگاه ها در سراسر, می سی سی پی برگزار خواهد شد مجازی شروع مراسم آغاز روز شنبه به افتخار بهار سال 2020 فارغ التحصیلان.

در این مراسم برنامه ریزی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus نیست جای سنتی فارغ التحصیلی است. موسسات داده اند فارغ التحصیلان گزینه ای را برای شرکت در یک مراسم سنتی در تاریخ بعد.

در اینجا خلاصه ای از نحوه کالج ها و دانشگاه های می سی سی پی طرح به افتخار فارغ التحصیلان.

وضعیت دانشگاه

دانشگاه را افتخار خود از فارغ التحصیلان عملا در روز شنبه. سالمندان همراه با خانواده های خود دعوت به تماشای پخش زنده مراسم در ساعت 9 صبح

این فارغ التحصیلان دانشگاه را تشویق می کند برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود را در خانه جشن روز رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #AlcornGrad20. این دانشگاه همچنین در نظر دارد به ارائه بهار سال 2020 فارغ التحصیلان فرصتی برای راه رفتن در آینده شروع مراسم.

دانشگاه ایالتی می سی سی پی

این دانشگاه برگزار خواهد شد مجازی شروع به رسمیت شناختن آن در بهار سال 2020 فارغ التحصیلان. این مراسم خواهد بود زنده جریان در 2 بعد از ظهر در مارس 1 از دانشگاه صفحه اصلی.

علامت Keenum رئیس این دانشگاه خواهد جایزه درجه و آدرس جدید فارغ التحصیلان. این فارغ التحصیلان دانشگاه را تشویق می کند برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با ارسال عکس در رسانه های اجتماعی با هشتگ (#MSSTATEGRAD).

“من احساس عمیق ناامیدی فارغ التحصیلان ما احساس” Keenum گفت: در نامه ای به دانشگاه. “این چیزی است که هر یک از ما می توانست پیش بینی برای پایان بهار سال 2020 ترم و اتمام زمان مهمی در زندگی ما کلاس فارغ التحصیل. من به جلو نگاه به این حوادث به عنوان ما را هم به جشن موفقیت های ما فارغ التحصیلان برجسته.”

دانشجویان و همچنین خانواده و دوستان خود را نیز می توانید به تماشای این مراسم در MSTV شبکه.

دانشگاه می سی سی پی

این دانشگاه برگزار خواهد شد مجازی شروع مراسم به آن افتخار بهار سال 2020 فارغ التحصیلان. این مراسم خواهد بود به صورت زنده در ظهر مارس 9.

“در حالی که ما قادر به جمع آوری در گرو و در دیگر مکانهای زیبا در دانشگاه ما در حال حاضر به صورت سنتی پمپ و شرایط ما نمی تواند اجازه دهید ما در اصل برنامه ریزی شده شروع روز عبور بدون شناخت دستاوردهای باور نکردنی, شخصیت و روح و روان از این کلاس از فارغ التحصیلان گفت:” اوله خانم صدراعظم گلن بویس.

مجازی, جشن, با توجه به دانشگاه نمی خواهد جایگزین مراسم سنتی.

“به رغم مداوم ابهامات رو ما با COVID-19 گیر ما همچنان به اکتشاف زمان ممکن است برای یک فرد شروع مراسم” بویس گفت.

به عنوان بخشی از مجازی, جشن تمام فارغ التحصیلان را دریافت خواهد کرد یک مقام رسمی کلاه و tassel از دانشگاه به ارسال در یک “گراد بسته” همراه با چند نفر دیگر جشن موارد.

Belhaven دانشگاه

این دانشگاه قصد دارد با برگزاری جکسون شروع در رابطه با مراجعت به وطن یامحل تحصیل در Oct. 30 Oct. 31.

Hinds کالج

Hinds نخواهد برگزاری مراسم فارغ التحصیلی برای بهار سال 2020 فارغ التحصیلان. اما دانش آموزانی که کامل مورد نیاز برای بهار سال 2020 ترم شرکت ممکن است در آینده یک مراسم. یک بعدی است که برای برنامه ریزی جولای 31 برای سال 2020 ترم تابستان.

جونز کالج

جونز کالج بهار شروع مراسم برنامه ریزی شده برای 8 مارس به تعویق افتاده است بدون یک تاریخ آینده است.

می سی سی پی, کالج

این دانشگاه به تعویق افتاد بهار سال 2020 شروع مراسم و انتخاب نشده تاریخ جدید با توجه به انتشار اخبار.

“ما به طور کامل قصد داریم به جشن می گیرند با ما دانش آموزان فارغ التحصیل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت:” رئیس جمهور بلیک تامپسون. “این یک دست دادن واقعی برای سالمندان ما بودند که به دنبال به جلو به اشتراک گذاری نهایی خود را روز به کالج با دوستان و معلمان آنها آمده ام به عشق در پردیس است که تبدیل به خانه دوم خود را.”

فارغ التحصیلان اعطا خواهد شد درجه خود و رسما تبدیل به فارغ التحصیلان MC on May 8. دیپلم را از طریق پست برای فارغ التحصیلان.

می سی سی پی دانشگاه زنان

این دانشگاه را به رسمیت شناخته و آن بهار سال 2020 فارغ التحصیلان مجازی شروع و در ساعت 10 صبح در مارس 9. در این مراسم پخش خواهد شد از یک لینک در دانشگاه صفحه اصلی www.muw.edu صبح همان روز آنلاین شروع.

فارغ التحصیلان تشویق می شوند برای به اشتراک گذاشتن خود را جشن عکس ها از طریق دانشگاه را از کانال های رسانه ای با #TheBlueForYou و #LongBlueLine هشتگهای. عکس ها و ویدئوها نیز ممکن است فرستاده شده به [email protected]

بهار سال 2020 فارغ التحصیلان نیز فرصتی برای راه رفتن در یک مراسم سنتی در اوت. 1 بسته به وضعیت coronavirus.

زمان و تعداد مراسم خواهد بود بر اساس تعداد فارغ التحصیلان مشارکت خود را نشان می دهد. تمرین برنامه ریزی شده است برای تاریخ 31 ژوئیه در اجاره سالن Whitfield سالن. زمان مشخص شده است.

کروناویروس در می سی سی پی: Southern Miss اعلام تاریخ جدید برای شروع مراسم

کروناویروس در می سی سی پی: می سی سی پی کالج ها و دانشگاه ها به تعویق انداختن شروع مراسم

Mississippi Valley State University

این دانشگاه را به رسمیت شناخته و آن بهار سال 2020 فارغ التحصیلان مجازی شروع و در ساعت 10 صبح در مارس 9. این مراسم خواهد شد جریان از دانشگاه Facebook صفحه و کانال یوتیوب.

“مناقصه سالمندان ما وداع یک زمان نهایی قبل از آنها مبادرت کردن به جهان است که یکی از بزرگترین شادی به عنوان یک دانشگاه رئیس جمهور” گفت: MVSU جمهور Jerryl بریگز, Sr.

MVSU فارغ التحصیلان نیز باید این فرصت را به شرکت در یک سنتی شروع ورزش بعد از این سال. اطلاعات بیشتر در مورد این مراسم از آن آینده است.

دانشگاه جنوب می سی سی پی

Southern Miss دوباره آن در بهار شروع مراسم Aug. 20-22.

این دانشگاه قصد دارد به موضوع تغییر در انتظار آینده بهداشت عمومی ارشاد به عنوان COVID-19 شرایطی همچنان به تکامل است.

تماس با ویلتون جکسون در 601-961-7241 یا [email protected] او در توییتر دنبال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>