ودکا چک و خشن و سخت’ پسر: زیرچشمی نگاه کردن به کف چشمه فساد مورد ریز نمرات

مایدزرت | No comments

روز چهارشنبه با انتشار حدود 800 صفحه از هیئت منصفه شهادت افزودن اطلاعات جدید به ثبت عمومی مورد پیگرد قانونی به دادگاه به اتهام فساد مالی سابق پالم اسپرینگز شهردار استیو Pougnet و توسعه دهندگان جان Wessman و ریچارد Meaney. متن همچنین ارائه جالب پنجره به روابط میان کلید سیاست گذاران و shakers در پالم اسپرینگز و شخصیت برخی از قدرتمند ترین افراد در شهر است.

مشترکین می توانید دفعات بازدید: داستان کامل: شهردار سابق نیاز به پول; توسعه دهندگان او را در بر داشت ‘اشتغال’ هیئت منصفه متن نشان می دهد

در زیر برخی از جالب گزیده ای از متن:

استفان میچل به یاد می آورد یک خودرو سواری با ریچارد Meaney, چک و ودکا

دادستان ها می گویند استفان میچل بازی go-between, نقش, نوشتن $75,000 در چک و سپس به شهردار استیو Pougnet و پذیرش چک جمعا به همان مقدار از دوست قدیمی خود و شریک کسب و کار ریچارد Meaney. میچل و Meaney شده بود دوستان و همسایگان در اورنج کانتی و بعد از آن در پالم اسپرینگز و در کار معاملات املاک و مستغلات با هم. میچل را انجام طراحی داخلی کار از زمان به زمان برای Meaney خواص. اما میچل گفت: Meaney حال اجرا به مشکلات پول.

او گفت: هیئت منصفه: “این بود — این بود که یکی از دوستانم و رابطه ما تا به حال — و نه بدست تیره و تار اما او — او را از آنچه من به نام بزرگ شات-itis. او می خواهد به یک شات بزرگ و بنابراین او اساسا از دست داده و تمام پول خود را و شاید این هر آنچه در این بود که قرار بود برای کمک به او به عقب بر گردیم روی پای خود را.”

در یک نقطه در طول هیات منصفه رسیدگی معاون دادستان منطقه امی Barajas می پرسد میچل در مورد رابطه اش با Meaney پس از تحقیقات آغاز شد و با او تماس گرفته شد توسط FBI:

Barajas: و چه رابطه شما با آقای Meaney در حال حاضر ؟

میچل: وجود ندارد.

Barajas: درست است. و به من بگویید که کمی بیشتر در مورد مکالمات است که شما تا به حال با او.

میچل: من واقعا نمی یاد. من می دانم که من از صحبت با او چند بار مختلف.

Barajas: آنچه به شما می گویند ؟ آن را مانند سلام دوستان چگونه شما انجام می دهند ؟ به ما بگویید در مورد گفتگو است.

میچل: مثل “لعنتی رسیدگی به این چیز. آن را ثابت کنید.”

Barajas: درست است. و چه گفت ؟

میچل: “این هیچ معامله بزرگ است. این هیچ معامله بزرگ است.”

Barajas: چگونه است که شما احساس می کنید ؟

میچل: تحریک شده.

Barajas: درست است. به حداقل می گویند?

میچل: به حداقل می گویند.

Barajas: بعدش چی شد ؟

میچل: تنها زمان — سایر گفتگو من به یاد داشته باشید داشتن با او است — من به یاد داشته باشید ، یکی آمد به خانه بود که من ساختمان در پالم اسپرینگز در, شما می دانید, 10:30 صبح در وسط زمستان و من در ماشین خود را و ما را از اطراف و ما داشتند حرف زدند. و به همین دلیل من حتی به یاد داشته باشید که مکالمه است که در ساعت 10:30 صبح او تا به حال یک شیشه مانند است که (نشان می دهد) پر از ودکا در ماشین خود را در حالی که او رانندگی در اطراف.

Barajas: چه شد گفتگو در مورد ؟

میچل: من — شما می دانید من واقعا نمی یاد به طور خاص. تنها خاص مکالمه که من به یاد بیاورید با او این است که — من فکر می کنم آن را مایک گاوین از من پرسید — من فکر می کنم آنها به نام من وکیل و پرسید: اگر من به او صحبت می کنند در یک — شاید ثبت خط من کاهش یافته است. و من هم داوطلب یا خواسته بود به او تماس بگیرید و از او بخواهید به همکاری می نماید.

Barajas: درست است.

میچل: و او به من بسیار عجیب و غریب خارج از فیلم مرد سخت تونی سوپرانو — شما می دانید که من قصد ندارم به همکاری می نماید.

Barajas: آیا آقای Meaney, زمانی که شما — برای ثبت شاهد با اشاره به یک لیوان آب را نباید با غاز خاکستری ودکا — که سه چهارم از راه کامل و شما بنحوی آقای Meaney شد نوشیدن ودکا به عنوان او رانندگی در اطراف شهر در پالم اسپرینگز ،

میچل: در ساعت 10:30 صبح است.

Barajas: درست است. در حال حاضر هنگامی که شما به نام آقای Meaney, آیا شما از او بخواهید مانند چه خبر است ؟ این چیست همه چیز در مورد ؟

میچل: (بدون پاسخ کلامی.)

Barajas: آیا او به شما بگویم که چرا او در انجام این بعد زمانی که شما مقابله با او را ؟

میچل: خوب او — او به من گفت دو سه بار که این پول است که او به من آمد از جان Wessman.

Barajas: درست است.

میچل: و او هرگز به من گفت که به طور خاص این پول از Wessman بنابراین Pougnet فشار را از طریق این پروژه و یا هر آنچه به نفع آنها مورد نیاز است. اما قبل از زمانی که من چک Meaney هرگز غنی Meaney گفت: هرگز به من چه — من فرض آنها برای شما می دانید Wessman من حدس می زنم. اما پس از این واقعیت پس از FBI آمد و به او گفت: من در موارد متعدد که پول از جان Wessman.

Barajas: همه حق است. بنابراین شما واقعا سوال بپرسید تا بعد از FBI می زند و خود را درب. این است که آنچه شما می گویید به ما ؟

میچل: درست است.

هارولد Matzner تماس جان Wessman ‘خشن و سخت’

در یک نقطه در شهادت معاون دادستان منطقه امی Barajas می پرسد هارولد Matzner در مورد ارتباط خود را با توسعه دهنده جان Wessman.

Barajas: چه رابطه شما با آقای Wessman?

Matzner: بهتر از اکثر مردم است.

Barajas: او دشوار است برای گرفتن همراه با?

Matzner: جان فرد خود را. او بسیار غیر معمول فرد است.

Barajas: درست است.

Matzner: او سوار به شهر با یک نجار کیسه, یک جعبه ابزار در پشت خود را ضرب و شتم تا ماشین و 35 سال بعد یا 40 سال بعد بیشتر متعلق به اموال از هر کس دیگری در آن شهر.

Barajas: شما را توصیف آقای Wessman به عنوان —

Matzner: خشن و دشوار است.

Barajas: بله.

Matzner: و غیر معمول است.

Barajas: آیا شما هم موافقم که آقای Wessman است — صاحب بسیاری از نظر مالی در پالم اسپرینگز ،

Matzner: متعلق به یک مقدار زیادی است ؟

Barajas: صاحب?

Matzner: او صاحب بیشتر اموال بیش از هر کس در پالم اسپرینگز به جز قبیله.

Wessman شد بسیار عصبانی’ در مورد مرلین مونرو مجسمه

پل Lewin که خدمت در پالم اسپرینگز شورای شهر در کنار Pougnet خواسته شده بود توسط معاون دادستان منطقه دیوید آلن در مورد بسیاری از تعاملات با Wessman. در یک نقطه Lewin اشاره آنها در حال جنگ بیش از برنامه به ارمغان می آورد بزرگ مرلین مونرو مجسمه به پالم اسپرینگز.

آلن: با توجه به این خنده دار است شما به ارمغان آورد تا مجسمه. وجود دارد هرگز یک موضوع را با شما و آقای Wessman در رابطه با مجسمه ؟

Lewin: بله.

آلن: آن چه بود ؟

Lewin: هنگامی که من به شورای یکی از اولین اقدامات که اتفاق افتاده بود تخریب یک بانک بزرگ در مرکز شهر. این نوع از کیکآف برای تخریب مرکز شهر و بنابراین من می دانستم که این امر می تواند 18 ماه قبل از هر چیزی اتفاق افتاده است در سایت. بنابراین من می خواستم به این بزرگی 27-پا بلند مرلین مونرو مجسمه به پالم اسپرینگز و من آن را قرار داده وجود دارد.

آلن: بنابراین وجود یک تعارض در مورد آن ؟

Lewin: او خیلی عصبانی بود در مورد آن. او بسیار بی ادب در مورد آن. ما تا به حال یک جلسه به دلیل این است که زمین های خود را. بنابراین به منظور انجام این کار ما تا به حال به صحبت کردن با او و مردم در مورد آن. بنابراین وجود یک جلسه در تالار شهر. این احتمالا اولین جلسه رسمی خود من تا به حال با او.

آلن: و چه شد که نگرش خود را نسبت به شما ؟

Lewin: او به معنای واقعی کلمه — هنگامی که او متوجه من می خواستم برای قرار دادن آن در سایت ساختمان, او گفت:, F-U به من — او تعجب.

آلن: آنچه که شما احساس می کنید دوست دارید ؟

Lewin: من فقط متوجه این است که چگونه از آن است که با پسر بزرگ و من گفت: ما یک اسایش و یک راست به انجام آنچه ما می خواهیم در اینجا. بنابراین ما در حال رفتن به آن را در اینجا و این چیزی است که به پایان رسید تا اتفاق می افتد. که زمانی که او گفت:, F-U — نه قبل از آن. سپس من توضیح داد که ما یک اسایش. ما می توانید انجام دهید این است. بنابراین من نیاز به اجازه شما. بنابراین ما در اینجا به بحث در مورد که در آن ما در حال رفتن به قرار دادن آن نیست که ما در حال رفتن به آن قرار داده است.

آلن: این بود که پایان این گفتگو ؟

Lewin: در واقع من فکر می کنم به خاطر من عقب ننشستند ما تا به حال به پایان رسید تا بودن مشارکتی و استدلال بیش از ده پا به سمت چپ و به سمت راست, اما دیگر از آن, آن را انجام داده است.

آلن: شما خود را مجسمه ؟

Lewin: ما مجسمه. شهروندان آن را دوست داشتم. یک میلیون عکس گرفته شد. این یک چیز خوب است.

Wessman اتحاد “تغییر از قلب’ در مورد پروژه مرکز شهر

جینی Foat که خدمت در شورای شهر در کنار Pougnet خواسته شده بود توسط دادستان در مورد کویر مد پلازا یک Wessman اموال است که تا حد زیادی خالی و در حال تبدیل شدن به شهرستان را توسعه اولویت است. در یک نقطه Foat شهادت در این شهرستان در نظر گرفته تصرف آن از Wessman اما Pougnet آمد از دیدار با Wessman با اخبار خوب است.

آلن: من درک می کنم. من می دانم که شما در حال تلاش برای انسداد و یا هر چیزی شبیه به آن.

Foat: نه من نیستم. اما آن است که بسیار بحث برانگیز است.

آلن: ما می توانیم بحث در مورد روابط عمومی با آقای Wessman و شهرستان با توجه به مرکز شهر مد پلازا پروژه و به طور خاص آنچه من در تلاش برای رسیدن به شما است وجود دارد برخی از بحث در مورد شهرستان در نظر گرفتن یک دامنه برجسته ،

Foat: آره. این یک بحث عمومی است. وجود دارد یک بحث — علاوه بر آنچه در جلسه بسته, آن را نیز یک بحث عمومی در مورد که ما تا به حال تلاش برای رسیدن به نوعی از توافق یا ما تا به حال سعی کردم به فشار او را به انجام کاری با مرکز شهر تا در نهایت ما تصمیم گرفتیم که از آن زمان به بحث در مورد دامنه برجسته. و علنا ما نیز تا به حال به فاش که ما به استخدام یک وکیل به نگاه برجسته دامنه.

آلن: و دامنه برجسته است روند مصرف است که ملک را از او پرداخت و او را برای آن اما او دریافت نمی کند انتخاب موضوع; درست است ؟

Foat: راست.

آلن: و این چیزی است که دولت شهر گاهی اوقات باید از این قدرت برای انجام برای رفع ویران خواص و یا برای انجام یک کار پروژه ای است که نیاز به رفتن را از طریق یک منطقه خاص?

Foat: درست است.

آلن: پس چه شد آقای Wessman عمومی واکنش به که ؟

Foat: خشم به عنوان معمول است. او خیلی عصبانی بود بیشتر از زمان. و ما اقدام که در امتداد خط تا زمانی که آقای Pougnet آمد به شورا و گفت که او تا به حال یک جلسه با آقای Wessman و دو نفر از آنها آمده بود به یک توافق است که ما را در ایجاد یک توسعه توافق و تبدیل شدن به شرکای بود که بسیار — که یک چیز بسیار مثبت برای شهرستان و همچنین احتمالا یک چیز مثبت برای آقای Wessman. اما دامنه برجسته چیزی است که شما فقط رفتن و گرفتن اموال و پرداخت فرد و راه رفتن دور. این یک فرایند طولانی قانونی به طوری که در مرکز شهر احتمالا نمی خواهد توسعه یافته اند و حتی در این روز به دلیل جنگ حقوقی و … او ارائه آن را به عنوان این که او تا به حال رفته بود و یک بطری شراب با جان و آنها — این چیزی بود که رفتن آنها به این است که آنچه او می خواست به صحبت کردن به این شورا در مورد.

آلن: بنابراین اجازه دهید آن را به یک تغییر از قلب است.

Foat: Uh-huh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>