Volusia County, دستگیری مظنون تیراندازی از میمس زن

فلوریدا تودی | No comments

یک مرد متهم به تیراندازی و نزدیک به کشتن یک زن در میمس پارک در ماه گذشته بازداشت شده بود در این هفته پس از بررسی توسط Brevard County Sheriff دفتر کارآگاه.

مارک الیوت, Somerset, 36 دستگیر شد سه شنبه و به اتهام اقدام به قتل درجه اول و تیراندازی به یک اشغال خودرو.

تحقیقات آغاز شد و در آوریل 20, زمانی که نمایندگان در پاسخ به Scottsmoor فرود پارک در خیابان هانتینگتون در میمس.

در صحنه آنها در بر داشت یک زن با چند زخم گلوله. او airlifted به یک بیمارستان با آسیب مهم است و هنوز هم تحت درمان و یک ماه بعد با توجه به گزارش های تحقیقی. کارکنان پزشکی گفت: کارآگاهان که او قادر به دادن یک بیانیه در تحقیقات.

بیشتر: FDA بررسی آزمایشگاه به عنوان ده ها هزار نفر از COVID-19 نتایج آزمون در فلوریدا در مورد سوال

بیشتر: ‘عظیم’ 800 پوند لاک پشت دریایی لانه در نزدیکی مرکز شهر Indialantic در طول روز

کارآگاهان قادر به دست آوردن فیلم های نظارت از کسب و کار و خانه در اطراف پارک و مشخص شد که طلا و یا نقره ای هوندا سیویک ترک کرده بود این منطقه در زمان عکسبرداری با توجه به دستگیری ،

با کمک از Volusia شهرستان کلانتر دفتر کارآگاهان شناسایی خودرو مالک به عنوان علامت, Somerset, یک مرد بی خانمان که در آدرس ذکر شده در اورموند بیچ بیچ اما چه کسی گزارش می ماند در هتل های مختلف و یا با اعضای خانواده در بروارد و Volusia شهرستان.

محققان سپس به دست آمده حکم جستجو برای ماشین و یک 9mm, handgun نوع سلاح مورد استفاده در عکسبرداری است. فلوریدا بخش از اجرای قانون بالستیک تجزیه و تحلیل مشخص شد که این همان اسلحه ای که استفاده شد در تیراندازی با توجه به دستگیری استشهاد.

هیچ اطلاعات بلافاصله در دسترس بود در سامرست ممکن است انگیزه در تیراندازی و یا هر گونه ارتباط بین او و قربانی ادعا.

سامرست است که برگزار می شود در شهرستان Brevard زندان با هیچ باند.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>