راه رفتن در میان wallabies: کویر زندگی جدید استرالیا ماجراهای نمایشگاه طول می کشد بازدید کنندگان را تحت

مایدزرت | No comments

به عنوان نگرانی در مورد گسترش سریع coronavirus در سراسر جهان نیروهای تعطیلی و لغو بسیاری از برنامه ها و رویدادهای در Coachella Valley, کویر زندگی باز می ماند و هفته آینده رونمایی میشود نمایشگاه که بازدید کنندگان قرار می دهد تا از نزدیک با قهرمانی.

جدید “استرالیا ماجراهای” نمایشگاه باز می شود در 21 مارس مصادف با زندگی در کویر سالگرد 50th. این اولین زیستگاه جدید از سال 2011 زمانی که پلنگ نمایشگاه افتتاح شد.

این باغ وحش باز می ماند و اجرا کرده است اضافی احتیاطی نظافت و بهداشت اقدامات در سراسر پارک گفت: ارین اسکات ارشد مدیر بازاریابی برای زندگی در صحرا. باز هوایی مناطق ادامه خواهد داد تا در دسترس مهمانان است.

“با این حال از فراوانی احتیاط خاصی فضاهای داخل ساختمان و باغ وحش برنامه نویسی خواهد بود بسته به دولتی حداقل تا پایان مارس” او گفت:.

“استرالیا ماجراهای” $3 میلیون نمایشگاه شامل پرندگان و خزندگان و marsupials و همچنین 50 گونه مختلف از گیاهان بومی استرالیا بوده و حدود دو سال در ساخت. آن واقع شده است در کمتر از یک هکتار در جنوب غربی کویر زندگی در ورودی.

“ما در حال حاضر داستان از جنوب غربی بیابان و ما بگویید داستان از بیابان بنابراین این فرصتی بود برای اضافه کردن استرالیا صحرا داستان به مجموعه ما گفت:” آلن مونرو, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کویر زندگی باغ وحش و باغ گیاه شناسی به عنوان او ارائه behind-the-scenes نگاهی به نمایشگاه جدید قبل از آن باز می شود را به عموم 21 مارس است.

تور و نمایشگاه اجازه می دهد تا به صورت رایگان-پرواز پرندگان استرالیا به عنوان بخشی از نمایشگاه نیز هست. خزندگان از جمله pythons خواهد بود در محصور زیستگاه در یک ساختمان است که دیده است و انواع استفاده در طول سال با شروع به عنوان اصلی برای دفاتر اداری و اخیرا یک کارخانه مهد کودک.

در اینجا چیزی است که شما روبرو می شوند در استرالیا ماجراهای:

 • 6 rock-قهرمانی – که ترجیح می دهند بالاتر از زمین
 • 7-9 بنت قهرمانی – که ترجیح می دهند از تخت زمین خواهد شد و کسانی که به مهمانان را دریافت نزدیک
 • Bettongs
 • کوتاه-beaked echidna, همچنین شناخته شده به عنوان کوچک مورچه خواران
 • Kookaburras
 • جنگلی frogmouths
 • Cockatiels
 • Emus
 • Centralian و زیتون pythons
 • اژدها ریشو
 • ریشه دار کردن-کلفت مارمولک
 • آبی-زبان skink

در مرکز جدید نمایشگاه کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز Walkabout که در آن مهمانان را به عنوان نزدیک به عنوان اگر آنها در استرالیا هیچ نرده یا دیوار بین آنها و حیوانات.

“ما قصد داریم به درخواست عمومی برای ماندن در پیاده رو” مونرو گفت: “اما قهرمانی ندارد و هر گونه موانع. بنابراین آنها می تواند عبور از پیاده رو. آنها می توانند قطع و خواب در پیاده رو. کل زیستگاه طراحی شده است برای نیازهای خود.”

داوطلبان و کارکنان را نظارت مهمان تعاملات به مطمئن شوید که آن را همیشه مثبت است.

قادر به ارتباط برقرار کردن با حیوانات و صحبت کردن با کارکنان و داوطلبان در مورد زیستگاه ساکنان آن است که امید مردم تبدیل خواهد شد بیشتر همدلانه و سپاسگزار از حیوانات و نیاز به حفاظت از آنها را اگر مواجه می شوند در طبیعت مونرو گفت.

قهرمانی که آمده اند از دیگر باغ وحش ها در سراسر کشور آورده بودند به نمایشگاه آمده است. 29 – روز جهش اتفاقی – و هنوز هم گرفتن سازگار به زیستگاه جدید خود را.

اما بیشتر از قهرمانی فرمانروایی کردند و پریدند در اطراف unfazed توسط landscapers و بازدید از باغ وحش مقامات.

دو درب ورودی مانع از حیوانات از فرار به عنوان مهمان می آیند و بروید. نیز وجود دارد که صندلی سرد در منطقه سایهدار بین دو درب شیشه ای است که اجازه می دهد تا مردم را به نشستن و استراحت در حالی که به تماشای حیات وحش است.

سنین قهرمانی متفاوت است از حدود 2 تا 4 سال است با امید به زندگی به سنین نوجوانی مونرو گفت.

“آنها زندگی می کنند بسیار طولانی تر زندگی می کند در اینجا از آنها را در جایی که آنها دریافت می کنید سه مربع یک روز عالی و بهداشت و درمان و وجود شکارچیان” مونرو گفت.

گردشگاه به نمایشگاه ورود به انتظارنشسته بودند با تعاملی نشانه هایی است که به شباهت بین استرالیا و جنوب کالیفرنیا بیابان ها و گونه های زندگی در درون آنها و همچنین تاثیر تغییر آب و هوا.

“استرالیا بسیار شبیه تغییرات زیست محیطی است که اتفاق می افتد به دلیل تغییر آب و هوا به همان شیوه ما در اینجا در جنوب کالیفرنیا” مونرو گفت. “آنها را تجربه کرده اند همان خشکسالی ما را در اینجا در کالیفرنیا و به عنوان نتیجه همان ویرانگر آتش سوزی.”

هیچ یک از حیوانات به طور مستقیم از استرالیا اما از مازاد جمعیت در دیگر باغ وحش ها در ایالات متحده است.

“استرالیا دارای قوانین بسیار سخت در صادرات حیوانات از استرالیا و” مونرو گفت. “در واقع استرالیا تا به حال به اجازه و تایید انتقال از حیوانات بین ایالات متحده باغ وحش. بنابراین آنها بسیار دست در رویکرد به حیوانات است که از استرالیا است.”

به عنوان یکی از بیش از 230 معتبر باغ وحش آکواریوم طبیعت و مراکز علمی در ایالات متحده و هشت کشور دیگر که از اعضای انجمن باغ وحش ها و آکواریوم کویر زندگی نیز شرکت در این گونه طرح بقا.

ایجاد شده در سال 1981 و نظارت توسط انجمن طرح تعاونی حفاظت از برنامه ایجاد شده برای اطمینان ژنتیکی پایداری و تنوع در میان جمعیت حیوانات با بیش از 500 برنامه در جریان است.

یک ایستگاه در ورودی اجازه می دهد تا مهمان برای دیدن زمان واقعی چه آب و هوا در استرالیا و مقایسه آن با Coachella Valley.

“البته فصل معکوس تا زمانی که آن را در زمستان پایین شد و از تابستان تا اینجا” مونرو گفت.

قهرمانی هنوز نمی باید نام و مونرو گفت: وجود خواهد داشت یک فرصت برای کمک به حداقل برخی از آنها.

ایستاده بر روی عرشه فقط در خارج از Kookaburra کافه که مشرف به استرالیا ماجراهای نمایشگاه Monroe, با اشاره به مسدود نمایی از دره.

“یکی از چیزهایی که من دوست دارم از این محل است که شما می توانید ببینید روشن در سراسر دره بدون دیدن هر یک از ساختمان ها و زیستگاه انسانی – از آن آسان است برای دیدن چگونه این بود که قبل از همه این تحولات اتفاق افتاده در اینجا در Coachella Valley” مونرو گفت.

عرشه یک منطقه است که همچنین می تواند اجاره را به صورت خصوصی وقایع شب مونرو گفت.

استرالیا ماجراهای یکی از چندین اضافات و گسترش کویر زندگی برنامه ریزی شده در طول چند سال آینده.

سال گذشته این کویر زندگی باز جدید خود را مبلغ 10 میلیون ورودی و هدیه فروشگاه – به پتی و جک Grundhofer پلازا – و زیرساخت ها است. این اولین بار بود که از سه فاز 30 میلیون دلار “چهارراه حفاظت از محیط زیست” پارک توسعه و پیشرفت است که برنامه ریزی شده را نیز شامل می شود علاوه بر این از یک شیر زیستگاه و آکواریوم.

ساخت و ساز برنامه ریزی شده است برای شروع در این تابستان در یک زیستگاه جدید برای کرگدن است که برای باز کردن در 2021.

استرالیا ماجراهای نیست بخشی از چهارراه حفاظت masterplan اما چیزی به باغ وحش می خواستم برای اضافه کردن در بین پروژه های به نگه داشتن مهمانان ارائه چیزی جدید برای دیدن و تجربه زمانی که آنها بازدید از کویر زندگی مونرو گفت.

برای بازدید کنندگان باغ وحش جدید, مامان شیر و پرستاری اتاق ایجاد شده است درست کردن استرالیا ماجراهای زیستگاه خواهد شد که به نام “کیسه” در اشاره به marsupials.

این باغ وحش همواره فضا برای مادران شیرده اما بیشتر پشت صحنه, اسکات گفت.

“ما واقعا افتخار قادر به ارائه آن فضایی جدید,” او گفت:.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

“استرالیا ماجراهای”

چه: افتتاح نمایشگاه جدید این برنامه شامل یک کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز Walkabout

زمان: ساعت 10 صبح روبان برش, مارس 21

که در آن: زندگی صحرا 47900 پرتلا Ave. نخل کویر

به طور منظم باغ وحش ساعت: 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه.

بلیط و اطلاعات: livingdesert.org, livingdesert.org/health برای به روز رسانی اطلاعات در مورد رویدادهای آینده; و یا تماس بگیرید (760) 346-5694

چه چیز دیگری باز است

اگر شما به دنبال برای همه چیز برای انجام در Coachella Valley, که در آن رویدادهای مهم لغو شده است و یا موکول در میان بیماری همه گیر کوروناویروس در اینجا چند توصیه — بررسی وب سایت قبل از رفتن برای هر به روز رسانی:

پالم اسپرینگز هوایی موزه: زندگی, تاریخچه موزه هواپیما و دیگر نمایشگاه ها گفتن تاریخ از جنگ جهانی دوم به کره و جنگ ویتنام. اکثر docents در حال جانبازان خوشحال برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را و شنبه ها اغلب از ویژگی های خاص ارائه شده است. این موزه در 745 N. Gene autry دنباله پالم اسپرینگز. برای پذیرش قیمت ساعت و دیگر اطلاعات palmspringsairmuseum.org و یا تماس بگیرید (760) 778-6262.

پیاده روی: این Coachella Valley احاطه شده است صدها نفر از مسیرهای پیاده روی پیاده روی بسیاری از آنها رایگان است. یک گزینه این است که برای بازدید از سانتا رزا و سن جکینتو بنای یادبود ملی کوه بازدید کنندگان مرکز 51-500 بزرگراه 74 – حدود 4 مایل در جنوب تقاطع بزرگراه 74 و بزرگراه 111 در پالم دزرت. مرکز بازدیدکنندگان باز است ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر پنج شنبه از طریق شنبه اما مسیرهای همیشه در دسترس است. برای اطلاعات blm.gov/visit/santa-rosa-san-jacinto-mountains-national-monument و یا تماس بگیرید (760) 862-9984.

Joshua Tree National Park یکی دیگر از گزینه برای پیاده روی و برای دیدن وحشی در شکوفه. برای کسب اطلاعات در مورد ساعت مسیرهای اردو و امکانات دیگر بازدید nps.gov/jotr و یا تماس بگیرید (760) 367-5500.

بیشتر: اتمام visitgreaterpalmsprings.com وب سایت و همچنین برای یک لیست کامل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی و جاهای دیگر را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>