خارج شده و باشگاه سام نیاز به ماسک در سراسر کشور شروع تاریخ 20 ژوئیه به عنوان COVID-19 مورد افزایش

فلوریدا تودی | No comments

خارج شده و باشگاه سام شروع خواهد شد نیاز به ماسک در فروشگاه ها و باشگاه های سراسر کشور شروع دوشنبه, جولای 20, شرکت چهارشنبه اعلام کرد.

“ما می دانیم که برخی از افراد دارای دیدگاه های متفاوت در مورد این موضوع. ما همچنین می دانیم نقش ما می توانیم برای کمک به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما در خدمت پس در حال تکامل هدایت مقامات بهداشتی مانند CDC” خرده فروشان’ مدیر عامل ماموران گفت: در یک پست وبلاگ در چهارشنبه.

این حرکت در می آید و دو روز پس از خارج مدیر عامل داگ McMillon گفت: یک ماسک قیمومیت در فروشگاه های سراسر کشور بود “بدیهی است که چیزی که در ذهن ما است.”

بهترین خرید و استارباکس شروع به نیاز مصرف کنندگان در سراسر کشور پوشیدن ماسک چهارشنبه.

ماسک های مورد نیاز: بهترین خرید برای شروع نیاز به خریداران پوشیدن ماسک در فروشگاه های سراسر کشور به عنوان COVID-19 مورد افزایش

Back-to-school تعطیلات مالیاتی: مالیات-رایگان خرید می آید به 16 متحده در این تابستان. در اینجا است که از دادن مالیات فرار.

در این پست وبلاگ نوشته شده توسط Dacona Smith, Walmart ایالات متحده افسر ارشد عامل و لنس de la Rosa, باشگاه سام افسر ارشد عامل این شرکت می گوید نیاز به ارمغان بیاورد ثبات در سراسر فروشگاه ها و باشگاه های. در حال حاضر حدود 65 درصد از شرکت بیش از 5000 فروشگاه ها و باشگاه ها نیاز به ماسک.

شروع در جولای 20, Smith and de la Rosa نوشت این شرکت را به فروشگاه “زمان برای اطلاع رسانی به مشتریان و اعضای تغییرات پست علامت و آموزش همکاران در پروتکل های جدید.”

بیشتر شرکت ها در حال ساخت پوشش صورت نیاز به عنوان ویروسی ویدئوها از خریداران tirades و درگیری بیش از اینکه از او خواسته به آنها را می پوشند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس فوران.Coronavirus باعث بیماری COVID-19.

صنعت خرده فروشی رهبران انجمن که نشان دهنده Walmart, Target, بهترین خرید و عمده زنجیره ای است که به درخواست فرمانداران به دستور ماسک در سراسر کشور و می گوید مختلف محلی حکم را ایجاد سردرگمی منجر به درگیری بین مشتریان و کارکنان فروشگاه.

این داستان شکستن و به روز خواهد شد.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>