خارج شده و به استخدام 2,400 کارگران موقت در می سی سی پی. در اینجا نحوه اعمال می شود.

لدگر | No comments

خارج شده و قصد دارد به استخدام بیش از 2400 کارگران موقت در می سی سی پی برای کمک به مقابله با افزایش تقاضا در طول coronavirus همه گیر این شرکت اعلام کرد که جمعه است.

کارمندان جدید را از طریق پایان ماه مه در خارج فروشگاه باشگاه سام مراکز توزیع و تحقق مراکز.Walmart روز پنجشنبه گفت که انتظار می رود به استخدام 150,000 موقت, کارکنان, اما در اصل ارائه خرابی توسط دولت است.

“ما می دانیم که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که معمولا در این زمان به طور موقت از کار و در همان زمان ما در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا در ما فروشگاه” وال مارت جمهور داگ McMillon در بیانیه ای گفت. “ما به دنبال افرادی که خارج شده و به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد برخی از پول اضافی و انجام یک سرویس حیاتی برای جامعه خود.”

خارج شده و قصد دارد برای تسریع در استخدام تحویلدار و stockers از دو هفته به یک روز برای کمک به خدمت به مشتریان در افزایش تقاضا است.

کسانی که علاقه مند به استفاده از این شغل می توانید این کار را در careers.walmart.com.

می سی سی پی, فروشگاه های مواد غذایی: محدود کردن مقادیر در میان coronavirus وحشت خرید

Walmart نیز اعلام کرد که با ارائه بیش از $365 میلیون دلار پاداش نقدی برای ساعتی کارگران در ایالات متحده در هر ساعتی از کارکنان به عنوان از ژانویه 1 خواهد شد واجد شرایط, و آنها در حال برنامه ریزی برای دریافت پرداخت های اضافی مارس 2.

علاوه بر این شرکت خواهد پرداخت برنامه ریزی شده سه ماهه پاداش به کارگران در ماه های اولیه, شرکت مقامات می گویند.

“خارج همکاران رفته بالا و فراتر از ندای وظیفه در خدمت به مشتریان ما در طول این بی سابقه تایمز” McMillon گفت.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>