والترز: در حال مقایسه بین آنفلوآنزای اسپانیایی و COVID-19 دقیق است ؟ شما تصمیم می گیرید | نظر

فلوریدا تودی | No comments

من خواندن بسیاری به تازگی در مورد مقایسه بین COVID-19 همه گیر و همه گیری آنفولانزای اسپانیایی از سال 1918.

این شده است یکی از پر استفاده ترین استعاره من دیده ام در رسانه های اجتماعی خوردها و خبری بیش از سه ماه گذشته است.

من کنجکاو برای دیدن چگونه قابل مقایسه دو بودند بنابراین من شروع به تحقیق در مورد این موضوع. من همیشه سوال اعداد است که bandied در مورد طیف گسترده ای استفاده می شود با آنفلوآنزای اسپانیایی ساخته شده من تعجب می کنم که چه چیزی درست است و چه چیزی نیست.

هنگامی که شما انجام یک جستجوی گوگل برای “آنفلوآنزای اسپانیایی بیماری همه گیر” اولین لینک را نشان می دهد اطلاعات تاریخی ارائه شده توسط مراکز کنترل بیماری. بعدی لینک یک مقاله از دانشگاه استنفورد به دنبال webmd.com, history.com و ویکیپدیا.

من تصمیم به خواندن همه آنها را, و چند, بنابراین من می تواند در انتشار اطلاعات به عنوان دقیق که ممکن است قبل از ارائه آن به شما.

در اینجا آنچه که من در بر داشت.

در حالی که آنفلوآنزای اسپانیایی است که در ارتباط با سال 1918 چرا که هنگامی که آن را در سراسر جهان همه گیر — با اکتبر 1918 بودن مرگبارترین ماه در سراسر جهان — این باور بودند که آغاز شده به عنوان اوایل به عنوان سال 1916 احتمالا در فرانسه در طول جنگ جهانی اول

اسپانیا رو نشاندار شده با این بیماری به دلیل باز کردن گزارش آن را در طول زمان جنگ. بسیاری از کشورهای دیگر تا به حال رسانه مستندات در طول جنگ. آن را نیز تا به حال یک نام مستعار از “جمعیت بیماری است.”

و صحبت از رسانه ها و روزنامه ها بودند که منبع اصلی اخبار. نگه داشتن در ذهن اولین رادیو برنامه خبری پخش شد Aug. 31, 1920 در دیترویت. بنابراین رادیو بود یک گزینه نیست. و تلویزیون — است که نمی خواهد همراه تا سال 1927.

به عبارت دیگر مردم نیست تقریبا به عنوان مطلع به عنوان ما در این قرن است.

رکورد نگه داشتن پر از لکه بود بنابراین هیچ کس واقعا نمی داند که چگونه بسیاری از آنها آسیب دیده و یا مرده از آنفولانزای اسپانیایی.

با وجود خیلی بهتر توانایی به نگه داشتن سوابق امروز هنوز هم وجود دارد یک بحث در مورد صحت COVID-19 اعداد.

آنفولانزای اسپانیایی اعتقاد بر این است که آلوده به 500 میلیون نفر حدود یک سوم از جمعیت جهان در آن زمان بود.

اگر یک سوم از جمعیت آلوده شده امروز که ترجمه به حدود 2.6 میلیارد نفر است.

بحث خشم در مورد چگونه بسیاری درگذشت — پوشش طیف گسترده ای بین 17.4 میلیون و 100 میلیون نفر در سراسر جهان است. این اختلاف اما در هر صورت که بسیاری از مردم است.

آنفولانزای اسپانیایی تحت تاثیر یک مقدار نامتناسبی از افراد بین 20 و 40 — حسابداری برای حدود نیمی از تمام مرگ و میر.

بیشتر: والترز: چرا کار از خانه پست COVID-19 ممکن است کار نمی کند | نظر

بیشتر: من در تمسخر coronavirus در ابتدا تا همه گیر دامنه hit me | والترز

بیشتر: Coronavirus: Fauci, Seinfeld را در مورد من چرا دست دادن باید بمیرد | والترز

آن را به حال یک موج دوم موج سوم و در نهایت تضعیف موج چهارم. دوباره مردم بحث تعدادی از عفونت و مرگ و میر به دلیل سوابق به ندرت نگه داشته و سپس بازگشت.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز اکثر مرگ و میر در ایالات متحده رخ داده است در طول پاییز 1918 — موج دوم این بیماری همه گیر — اگر چه دقیق مرگ, شمارش برای هر موج ناشناخته است. CDC محاسبه شده در مورد 675,000 مجموع مرگ و میر در ایالات متحده است. از کسانی که در مورد 195,000 اتفاق افتاد در موج دوم در اکتبر 1918. که تقریبا 28 درصد از تمام مرگ و میر در ایالات متحده.

نهایی جام استنلی از سال 1919 لغو شد پس از پنج بازی زمانی که یکی از تیم های Montreal Canadiens بود نابود آنفلوآنزای اسپانیایی از جمله یک بازیکن که درگذشت.

کارشناسان دولت موج دوم بود شدید تر به دلیل جهش ژنتیکی جنگ جنبش و به دلیل آن بود که “به احتمال زیاد همراه با باکتری سینه” در یک سال 1991 مطالعه است.

پزشکان نیز بسیار متفاوت در اوایل 1900s. با توجه به smithsonianmag.com, “وجود ندارد پیوست تا تفکر که آن را به بهداشت و درمان. در سراسر دنیای صنعتی اکثر پزشکان یا مشغول به کار برای خود و یا تامین مالی توسط سازمان های خیریه و یا نهادهای مذهبی و بسیاری از مردم تا به حال هیچ دسترسی به آنها را در همه.”

در زمان وجود دارد ده ها هزار نفر از پزشکان در ایالات متحده بسیاری از پیوستن به رشته پزشکی به دلیل جنگ جهانی اول. امروز در ایالات متحده به تنهایی حدود 1 میلیون فعال پزشکان پزشکی با توجه به statista.com.

ما نیز باید بزرگ و هماهنگ در سیستم های بهداشتی است که به راحتی می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات بیمار در لمس یک انگشت.

کسانی هستند که حقایق را به بهترین من می تواند تعیین کند. ما نمی دانیم که چگونه اعداد هستند و ما فقط می دانیم که مرگ و میر و عفونت رای عالی بودند.

آن را در مقایسه به COVID-19? که نه برای من تصمیم بگیرند. من به شما اجازه استفاده از این اطلاعات را که عزم خود را.

من فقط می خواستم به ارائه اعداد به عنوان بهترین من می توانم. به یاد داشته باشید اعداد را اضافه کنید متغیر است. مردم انجام دهد.

والترز را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>