والترز: چه خواهد شد با آنها تماس مردم دنیا در ماه ؟ | نظر

فلوریدا تودی | No comments

در حالی که نشسته در ناهار به تازگی با فلوریدا امروز خبرنگار آموزش و پرورش اریک راجرز او از من خواست یک سوال.

ما بحث زمان ملاقات کردم Al Worden آپولو 15 فضانورد که در ماه مارس و چگونه هیجان زده بودم که او در حضور و غیاب برای یک ماه نوامبر سال 2019 مشاهده سالگرد 50 ماه فرود مستند من تولید “مردم آپولو.”

تمام سوالات اریک می توانست از من خواست در مورد ماه و یا ملاقات با یک فضانورد آپولو او پرتاب این: “چه خواهد شد آنها تماس مردم دنیا در ماه؟”

در ابتدا احمقانه به نظر می رسید. سوال این بود که کمی از این دنیا.

اما بیشتر ما در مورد آن بیشتر از جاذبه آن برگزار شد.

ما شروع به تعجب می کنم که: این چیزی است که ناسا در واقع مورد بحث است ؟

من با ارسال یک ایمیل برای چند رسانه ای روابط مردم در ناسا برای دیدن آنچه که آنها ممکن است می گویند.

من نمی خواهید برای آمدن در سراسر به عنوان یک لون (یا در این مورد یک lune?), بنابراین من تا به حال به تا حدودی جدی در من بپرسید.

در اینجا چیزی است که من گفت:

“من یک نوع عجیب و غریب سوال و من امیدوار بودم شما یا کسی که شما می دانید ممکن است برخی از بینش. بدیهی است این است که به دنبال راه پیش رو به آینده اما در نهایت پس از ما به عقب بر گردیم به ماه, ما به احتمال زیاد ساخت یک پایگاه بر روی ماه. در برخی از نقطه یک کودک می تواند دنیا در ماه. شده است وجود دارد هیچ فکر با توجه به آنچه که یک فرد متولد شده در ماه ممکن است به نام؟”

در تلویزیون های قدیمی را نشان می دهد هر چیزی را از فضا بود که به عنوان یک “مریخ.” اما اگر آنها متولد شده در ماه آنها بدیهی است که نه یک “مریخ.” آنها چه هستند ؟

ما در فلوریدا امروز اطراف پرتاب برخی از ایده های, اما پس از آن تعجب اگر این بحث که در واقع شده بود و توسط ناسا و یا مردم در ماه برنامه.

به من گفت: به نظر می رسد نوع از عجیب و غریب اما هر کسی که من این بحث را با تبدیل به برق و علاقه مند به گفتگو به طوری که به من می گوید آن را به ارزش نوشتن در مورد.

ما لیستی و من قصد دارم به نوشتن در مورد آن اما دوست دارم به نوعی از ناسا دیدگاه یا نظر.”

آن را در زمان چند هفته بعد از من ارسال یک ایمیل پیگیری به طوری که آنها می دانستند من جدی بود من یک پاسخ.

خاکستری Hautaluoma عمومی امور متخصص برای ناسا سیاره ای دفاع هماهنگی دفتر ایمیل این: “ناسا است که با تمرکز بر آرتمیس برنامه و ماموریت خود را خواهد کرد که زمین اولین زن و مرد بعدی در ماه در سال 2024 و منجر به حضور پایدار. من نگاه به جلو به دیدن آنچه که ایده های مردم می آیند تا با در پاسخ به سوال شما.”

به عبارت دیگر هیچ, آنها احتمالا به آن داده اند نه خیلی فکر کردم. شاید در حال حاضر آنها خواهد شد.

با توجه به ما نشده است در این ماه از سال 1972 و از آن خواهد شد حداقل چهار سال قبل از انسان بازگشت دوباره من شک قمری زایش است در خط مقدم از ذهن هر کسی. به جز شاید Eri

این احتمالا چیزی نیست که تحقق برای چند دهه آینده است.

شاید فقط شاید آنها یک نام بسیار شگفت انگیز بنابراین interstellar آنها نمی خواهید به اجازه دهید آن را نشت در این نقطه در تاریخ است.

از آنجایی که آنها هیچ کدام به سهم من سهم ایده های فرموله شده توسط اریک و من از آنجا که ما به سادگی فکر می کنم آنها خواستار “انسان متولد شده در ماه” خسته کننده است.

تیم ایده: Mooners; Moonions; Moonies; Moononites; Lunarians; و Amoonicans.

اریک ایده: Moonarians; Moonoans; Moonfolk; Moonish; و Moonese.

شما چه فکر می کنید ؟

رای دادن در نظر سنجی ما و خواهیم دید که ایده می تواند بهترین به نام آینده ما moon نوزادان است. انجام آن برای همه Moonkind.

و اگر شما فکر می کنم شما باید چیزی بهتر ایمیل من در [email protected] من دوست دارم به شنیدن ایده های خود را.

ایمیل والترز در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>