می خواهید برای کمک به? در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید در Coachella Valley

مایدزرت | No comments

به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت در ادامه به افزایش کند بنابراین نیاز به کمک. در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به دیگران در Coachella Valley.

و یا اهدا PPE

این نخل کویر منطقه اتاق بازرگانی (PDACC) همکاری با تریش تاک دوختن دوخت در مدرسه برای ایجاد و توزیع صورت پوشش و غیر-پزشکی-درجه ماسک به ضروری کسب و کار. این مجلسی است که به دنبال داوطلب برای برش و بسته بندی مواد دوختن ماسک و توزیع آنها. اگر شما علاقه مند به کارهای داوطلبانه و یا اهدای پول برای خرید لوازم ایمیل [email protected]

یکی دیگر از سازمان شما کمک می کند که Coachella Valley, ماسک, پروژهکه در حال حاضر تحویل بیش از 700 لباس و بی شماری ماسک به آیزنهاور هیت. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا داوطلب بازدید cvmaskproject.com.

در میان باشگاه های کمک به PPE ها زن, باشگاه Indio; به داوطلب تماس میکی نی در (760) 668-7018 یا ایمیل [email protected]

اگر شما و یا کسب و کار شما N95 ماسک در نظر آنها اهدا به آیزنهاور سلامتکه PPE اهدای خط تلفن است (760) 837-8988. پیک فرستاده می شوند را انتخاب کنید تا اقلام است. غیر انتفاعی بیمارستان نیز به دنبال کمک های پولی برای حمایت از مراقبت از خط مقدم کارگران (از جمله اضافه کاری ساعت, بالینی, استخدام کارکنان و غذا) به بازدید eisenhowerhealth.org/covidfund و یا تماس بگیرید (760) 773-1888.

اهدای خون

اگر شما سالم و واجد شرایط را در نظر بگیرید اهدای خون است. LifeStream محلی است بانک خون, خدمت, سان برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است. پیدا کردن چگونه برای اهدای بازدید lstream.org. در حال حاضر دو نفر از LifeStream دهنده مراکز در Coachella Valley — رانچو مایراج و لا کوئینتا — باز به طور منظم ساعت. La Quinta مرکز باز است 7 صبح تا 2:30 بعد از ظهر روزانه به جز در روزهای چهارشنبه که ساعت 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر رانچو مایراج مرکز باز است 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر سه شنبه ها و پنج شنبه ها و از 7 صبح تا 2:30 بعد از ظهر روز چهارشنبه روزهای جمعه و شنبه.

برای اهدای خون خارج LifeStream مناطق تماس با صلیب سرخ آمریکا در redcrossblood.org.

اهدای پول

رودخانه-بر اساس riverside Community Foundation (IECF) ایجاد کرده است یعنی COVID-19 انعطاف پذیری صندوق برای کمک به محلی غیر انتفاعی و ارائه دهندگان خدمات که نهفته coronavirus. به کمک مالی بازدید iegives.org.

به عنوان ما همچنان به صرف زمان در خانه در نظر بگیرید کسانی که هیچ جایی برای رفتن. مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه فراهم می کند مسکن برای 120 افراد بی خانمان در هر شب. در نظر گرفتن کمک به این سازمان های غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای نگه داشتن مردم در خیابان که در آن آنها آسیب پذیر هستند. برای یادگیری آنچه شما می توانید انجام دهید, بازدید marthasvillage.org.

United Way, بالابر به افزایشهای محلی و شرکای اجتماعی ایجاد کرده اضطراری کمک نقدی صندوق برای Coachella Valley ساکنان مالی نهفته COVID-19. حمایت صندوقکه راه اندازی مارس 27 بود کشت اولیه 250.000 دلار سرمایه گذاری با بودجه اضافی که به طور فعال مطرح شده است. هدف فوری است که به ارائه 200 دلار به دره خانواده ها شده اند که از لحاظ مالی نهفته شیوع COVID-19. اطلاعات بیشتر در lifttorise.org/protection. برای کمک های مالی بیش از $5,000, تماس, Kristal گراندوس, United Way of the Desert‘s مدیر عامل در [email protected]

کمک به شهرستان ریورساید

کنار رودخانه شهرستان است که به دنبال فوری پزشکی تامین کمک های مالی از جمله هواکش های قلبی مانیتور/قابل حمل telesystems ماسک (فولاد N95 یا دست ساز), تجهیزات حفاظت شخصی (که شامل هود و چهره نگهبانان فیلتر) انزوا و لباس و دستکش و پزشکی داوطلبان (پزشکان و پرستاران و داروسازان دستیار و تکنسین) برای ادامه مبارزه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. تنها با مجوز پزشکان و یا دانشجویانی درجه در زمینه های پزشکی ممکن است پزشکی داوطلبان. برای اهدای لوازم و یا داوطلب بازدید rivcoph.org/coronavirus و برای اهدا و داوطلب دکمه در سمت راست صفحه.

پشتیبانی USO

کشور پیشتاز در سازمان است که در خدمت مردان و زنان در ارتش و خانواده های آنان USO پشتیبانی اورژانس نیازهای نیروهای مسلح ما. کمک USO در طول این زمان از, اجتماعی, فاصله, قرنطينه و انزوا به تقویت خدمات اعضا با نگه داشتن آنها را متصل به خانواده و خانه و کشور است. تماس با Charissa گونزالس معاون توسعه و ارتباطات, USO غرب در [email protected] برای دیدن آنچه که شما می توانید انجام دهید.

داوطلب در یک بانک مواد غذایی و یا ارائه وعده های غذایی

پیدا کردن مواد غذایی بانک (findfoodbank.org) که در خدمت شرقی رودخانه و جنوب سان برناردینو شهرستان است که به دنبال داوطلب. برای پیدا کردن یک بانک مواد غذایی در جای دیگر در دولت, دیدار کالیفرنیا انجمن بانک مواد غذاییدر cafoodbanks.org.

کمک به نگه داشتن سالمندان و دیگر در خطر افراد در خانه امن داوطلبانه به ارائه وعده های غذایی. این Coachella Valley محلی وعده های غذایی بر روی چهار چرخ مرکز واقع در Mizell مرکز در پالم اسپرینگز. برای پیدا کردن آنچه شما می توانید انجام دهید برای کمک تماس بگیرید (760) 323-5689 و یا بازدید mizell.org/meals/meals-on-wheels.

رسیدن به کسی

تماس بگیرید و یا ایمیل یک دوست یا همسایه به ببینید که چگونه آنها در حال انجام است. برای افرادی که زندگی می کنند به تنهایی و انزوا می تواند بسیار دشوار است. فقط اجازه کسی می دانم که شما در حال فکر کردن در مورد آنها را می توانید تفاوت را. و یا آنها ممکن است نیاز به کمک شما در برداشتن یک نسخه یا جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>