می خواهید برای کمک به جامعه خود را در طول همه گیر? Riverside County تماس برای داوطلبان

مایدزرت | No comments

Riverside County مقامات روز شنبه به نام برای ساکنان در نظر گرفتن داوطلبانه برای کمک به در طول coronavirus بیماری همه گیر.

که شامل به دنبال فعال و بازنشسته و پزشکان و پرستاران و سایر متخصصان پزشکی به علاوه غیر پزشکی داوطلبان مانند رانندگان و مربوط به فراشی خدمات.

دکتر مایکل Mesisca از دانشگاه ریورساید نظام سلامت گفت: در یک ویدئو به روز رسانی است که این شهرستان نیاز پزشکی داوطلبان که مایل به مراقبت از بیماران که COVID مثبت و منفی است.

این شهرستان به ویژه نیازهای حرفه ای پزشکی برای کمک به بیماران در زندگی کمک امکانات ماهر, امکانات, پرستاری و سایر گروه پزشکی و مراقبت های سایت.

“ما ارائه کامل تجهیزات حفاظتی به شما در حفظ و امن است. اما ما مردم نیاز به گام تا امروز” Mesisca گفت: در انتشار اخبار.

بیشتر: پسران و دختران باشگاه از Coachella Valley تحویل مواد غذایی به Indio سالمندان در میان COVID-19 بحران

بیشتر: در میان COVID-19 بحران در اینجا چگونه شما می توانید کمک در Coachella Valley

در علاوه بر این به تلاش های داوطلب وجود دارد برخی از پرداخت دهانه های در دسترس با توجه به انتشار اخبار.

“ما نیاز به افراد سالم است که می تواند زمان خود را در هر دو پزشکی و غیر پزشکی مواضع” گفت: صندلی V. مانوئل پرز چهارم منطقه راهنما در انتشار اخبار. “این است که ما لحظه به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و کمک به یکدیگر است.”

در اوایل این هفته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد راه اندازی یک برنامه جدید برای ارائه رایگان یا کم هزینه اتاق هتل را به متخصصان پزشکی که در تماس با COVID-19 مبتلايان به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از گسترش این ویروس و یا آوردن آن به خانه های خود را با خانواده خود را.

کارکنان مراقبت های بهداشتی “قهرمانان از این لحظه” Newsom گفت.

داوطلب موقعیت

در شهرستان ریورساید پزشکی مبتنی بر نقش داوطلب شامل پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه پزشکی و دستیاران کاتبان امدادگران داروسازان و داروساز تکنسین های حرفه ای دندانپزشکی و رادیولوژی تکنسین.

غیر پزشکی داوطلب نقش ها عبارتند از: خشکشویی, خدمات کلاس A و B درایور مربوط به فراشی کارگران آماده سازی مواد غذایی و تحویل غذا, حسابداری, ترافیک, کنترل خط تلفن اپراتور پیک امنیت حرفه ای و انبار کارگران است.

چگونه به داوطلب

تمام داوطلبان باید برای پر کردن یک نرم افزار و انجام یک چک پس زمینه قبل از اینکه با قرار گرفتن در موقعیت. آنها باید به ارائه اطلاعات مانند در دسترس بودن آنها و ترجیح شیفت به علاوه حرفه ای مجوز یا گواهی شماره های پزشکی نقش.

اطلاعات بیشتر و برنامه های کاربردی به طور داوطلبانه در شهرستان می توان در شهرستان ریورساید بهداشت عمومی سایت www.rivcoph.org/coronavirus و کلیک کردن بر روی “داوطلب” را فشار دهید. یا متقاضیان علاقه مند می توانند با تماس 951-955-9227.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>