هشدار: پتانسیل آب و هوایی شدید تورنادو یکشنبه عید پاک در می سی سی پی

لدگر | No comments

شدید آب و هوا شیوع به نظر می رسد به احتمال زیاد آخر هفته عید پاک برای خیلی از جنوب شرقی آوردن امکان قوی و طولانی ردیابی, گردباد, هواشناسان گزارش هستند.

“بخشهایی از جنوب ایالات متحده نیاز به بریس برای یک برنامه به طور بالقوه قابل توجهی در چند روز شدید آب و شیوع بیماری های است که می تواند تهدید قوی گردباد با توجه به هوای سرد کاهش گرفتن آن در سراسر کشورهای خلیج فارس فقط به عنوان بسیاری از آمریکایی ها در حال آماده سازی برای رعایت عید پاک خدمات” Accuweather گفت: در انتشار اخبار.

گردباد و یا ویروس ؟ همه گیر به معنی دشوار پناه گیری

پیش بینی شامل بسیاری از می سی سی پی روز یکشنبه به ویژه در نواحی مرکزی و جنوبی بخش از دولت است.

“پتانسیل وجود دارد خواهد بود در تمام طول روز سیم پیچ را در اوایل شب” گفت: خدمات ملی آب و هوا هواشناس Dan Byrd.

نیز وجود دارد بالقوه برای جلوگیری از آسیب رساندن به gusts باد تا 70 mph بزرگ, تگرگ به اندازه توپ گلف و محلی بارش باران های سنگین.

پناهگاه در محل و یا رفتن به یک پناهگاه ؟

شدید آب و هوا در حال آمدن است در طول رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ پناهگاه در محل سفارش به سرعت گسترش COVID-19 باقی می ماند که در اثر تا ساعت 8 صبح 20 آوریل آوردن به سوال که آیا برای رفتن به یک سرپناه اگر یک گردباد را تهدید می کند.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم جمعه

گلن مور فارست شهرستان مدیریت اضطراری گفت که ساکنان فیزیکی ایمنی است که هنوز هم مهم است و کسانی که در معرض خطر باید به یک پناهگاه در صورت نیاز.

می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری مدیر امور خارجی Malary سفید در انتشار اخبار گفت: هر کسی با استفاده از یک پناهگاه طوفان به عمل اجتماعی فاصله به بهترین توانایی های خود.

“برای تلفن همراه ساکنان خانه شما باید به ترک خانه های تلفن همراه به نفع یک ساختمان محکم در آب و هوایی شدید,” او گفت:. “جایگزین این ساختار باید بخشی از یک آب و هوایی شدید برنامه است که شناخته شده است به خوبی در پیشبرد.”

COVID-19 تست در fairgrounds معلق یکشنبه

روزانه COVID-19 تست در می سی سی پی امور خارجه Fairgrounds در جکسون خواهد بود به حالت تعلیق یکشنبه به دلیل تهدید از آب و هوای نامساعد در منطقه مترو و به افتخار از تعطیلات عید پاک است.

قرار ملاقات فقط از طریق درایو تست سر گرفته خواهد شد دوشنبه ادامه خواهد داد و در هفت روز هفته آب و هوا اجازه. Mississippians که در حال نمایش بودن در معرض خطر ابتلا به عفونت در حال دادن یک نمونه نمونه از طریق بینی گرد و خاک بدون نیاز به خروج وسایل نقلیه خود را.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>