شد میکی رایت بزرگترین در زنان گلف ؟ دو LPGA بنیانگذاران کنم

مایدزرت | No comments

زمانی که LPGA آغاز شد و در سال 1950 وجود دارد ستاره ها در تور از جمله کودک Zaharias که قدرت و ورزشکاری اجازه داده او را بریده بریده در توپ و ضربه درایو فراتر از او ،

پس از آن آمد میکی رایت.

“او تا به حال بهترین نوسان من تا به حال دیدم” گفت: مارلین داد hagge La Quinta, یکی از این دو باقی مانده بنیانگذاران LPGA. “حتی بن هوگان گفت که.”

کلمه ای که رایت درگذشت شنبه از یک حمله قلبی در فلوریدا تنها سه روز پس از 85 روز تولد شد و مورد استقبال LPGA دو باقی مانده بنیانگذاران با غم و اندوه و اذکار شاید بزرگترین بازیکن گلف زنان تا به حال شناخته شده است.

هر دو داد hagge La Quinta و شرلی قاشچنگ نخل کویر تکرار به طور گسترده ای برگزار شد باور است که رایت در نوسان بود و بی بدیل است.

“او تا به حال بهترین گلف نوسان قابل تصور” گفت: قاشچنگ 92. “کودک خواهد بریده بریده در توپ و برخورد آن با قدرت او است. اما میکی بود که اولین بار ما را به آمده است همراه و خوب divot و قادر به قرار دادن چرخش در توپ.”

در حالی که داد hagge فقط 15 در زمان و قاشچنگ شد بخشی از این 13 بازیکن که تاسیس LPGA در سال 1950 رایت باقی مانده یک استعداد تازه در سن دیگو. رایت تحت تاثیر قرار با نوسان گلف با قدرت و توانایی برنده شدن در مسابقات.

در همه رایت برنده 82 بار در LPGA دوم همه وقت پشت سر او دوست کتی ضربه شارپی را 88 برنده است. سیزده از رایت پیروزی بودند قهرمانی عمده از جمله چهار متحده زنان باز می شود و چهار LPGA قهرمانی.

رایت آن همه سن 34 زمانی که او بازنشسته از گلف رقابتی تمام وقت. آخرین پیروزی آمد و در 1973 در کلگیت Dinah Shore, برنده, دایره, در حال حاضر شناخته شده به عنوان ANA الهام در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج.

بیشتر: پنج آماتور بالا دعوت به آنا الهام زمینه در مارس

بیشتر: جوجه تیغی نهر سایت از مغلوب ساختن پیشی جستن آینده جمع آوری کمک یکی از کویر جذاب ترین گلف خواص

بازی بهترین بازیکن شاید تا کنون

تا ظهور عوايد در اواخر 1990s و 2000s هیچ یک سوال که رایت شد بازی را بهترین بازیکن. داد hagge معتقد است که برای این روز است.

“Annika خوب بود, اما او نبود به میکی” داد hagge گفت. “نزدیک است.”

“ما عمیقا غمگین برای یادگیری در مورد عبور از میکی رایت” گفت: LPGA کمیسر مایک Whan در بیانیه ای. “ما از دست یک افسانه, اما ما همچنین ممکن است از دست داده اند بهترین نوسان گلف در تاریخ امروز است. افکار ما با خانواده و دوستان او.”

قاشچنگ اعتبارات رایت برای خوب بودن دانش آموز از معلم هری Pressler.

“او آموخت و او را به استفاده از پاها و نوسان بر روی توپ” قاشچنگ گفت.

در LPGA اولین روز آن Zaharias بود که ستاره بزرگ در تور. اما Zaharias بازی محدود گلف در اواسط 1950s به دلیل سرطان و در نهایت از دست داد که نبرد. آن را رایت که کمک به حفظ تور رفتن با ستارگان, بازی, قاشچنگ گفت.

“او ستاره ما بود و همیشه در دو یا سه گروه در آخرین روز” قاشچنگ گفت.

قاشچنگ اضافه شده که رایت نمی عمل بسیار درست قبل از teeing چیزی که موجب شگفتی طرفداران و بازیکنان دیگر.

“چیزی که آنها نمی دانند این است که میکی کردم تا زود و رفت و به زمین گلف و تمرین سخت” قاشچنگ گفت. “سپس او رفت و برگشت به هتل و مطالعه بازار سهام است. او دوست داشت بازار سهام است.”

“میکی واقعا در زمان سفر ما را به سطح دیگری” گفت: داد hagge عضو جهان, گلف, سالن از شهرت به عنوان رایت. “او فقط ما را بهترین بازیکن.”

قبل از دندان های برنده شدن در 1973 – که در نظر گرفته نمی شد عمده در زمان رایت به حال برخی از اتصالات به کویر. او برنده دو تازه کار, مسابقات شامل بهترین بازیکنان در سواحل غرب در تاندربرد باشگاه های کشور در رانچو مایراج در سال 1952 – همان سال او برنده آمریکا Junior دختران تازه در سن 17-و در سال 1953. در سال 1955 رایت پیوست LPGA و در 1960s او برنده چندین روز LPGA pro-ams در بیابان مسابقات که در نظر گرفته نمی رویدادهای رسمی در آن زمان است.

آن را در دهه 1960 هنگامی که رایت نشان داد او عظمت است. او برنده مسابقات شش در 1960s و سپس برنده 44 مسابقات در چهار سال آینده از جمله حداقل 10 برنده در هر فصل. آن را در مورد این زمان است که هوگان خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ و بزرگ توپ مهاجم گفت که رایت بود بهترین نوسان در بازی مرد یا زن.

قاشچنگ و داد hagge که او را جشن گرفتند 86 تولد دوشنبه گفت: رایت بازنشسته اولیه به دلایل مختلف از جمله فشار او قرار داده و خودش را به بازی خوب هر زمان او شروع مسابقات است.

“و او واقعا نمی مانند پرواز” داد hagge گفت.

قاشچنگ گفت: رایت سال بعد وقتی که او در نظر گرفته شد تا حدودی از دور در فلوریدا بودند واقعا در مورد رایت نشان داده نمی شود تا به برخی از رویدادهای چرا که او نمی خواست به پرواز.

هر دو داد hagge و قاشچنگ گفت: آنها در تماس با رایت در سال های اخیر قاشچنگ توسط ایمیل و داد hagge توسط تلفن. داد hagge تا به حال به نام رایت فقط در هفته گذشته, او گفت:.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>