تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می دهد به روز رسانی پس از تعطیلات آخر هفته افزایش می سی سی پی coronavirus موارد

لدگر | No comments

سازمان دیده بان زندگی می کنند که در اینجا می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می دهد به روز رسانی در دولت در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus امروز در ساعت 2:30 بعد از ظهر

در روز یکشنبه, می سی سی پی دیدم بالاترین یک روز سنبله از coronavirus موارد نشده است. می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 300 مورد جدید از coronavirus.

پنج شنبه, وزارت بهداشت اعلام کرد 238 موارد جدید و 10 اضافی مرگ و میر آوردن این دولت در مجموع موارد به 4,512 با 169 مرگ و میر.

ریوز ارائه شده است در نزدیکی-به روز رسانی روزانه از مرکز شهر جکسون. این کنفرانس در حال جریان آنلاین و بیش از رسانه های اجتماعی.

پس از مارس 3, می سی سی پی شده است تحت اقامت در خانه که ممنوعیت تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و به طور کلی نیاز به ساکنان خانه را ترک تنها به دلیل ضروری مانند مواد غذایی خرید و قرار ملاقات های پزشکی.

ریوز گفته او در نظر دارد برای باز کردن در می سی سی پی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است و ایجاد یک بخش خصوصی نیروی کار به نام “Restate می سی سی پی” برای کمک به دولت از لحاظ اقتصادی بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. به عنوان روز پنج او نه ارائه یک تاریخ برای لغو محدودیت اضافه کرد که او امیدوار است که از آن خواهد شد بسیار به زودی.”

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>