تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می دهد به روز رسانی در coronavirus بحران در می سی سی پی

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز را به روز رسانی در coronavirus بحران در می سی سی پی امروز.

سازمان دیده بان کنفرانس خبری در اینجا زندگی می کنند در 2:30 بعد از ظهر

می سی سی پی است که بیرون آمدن از نزدیک به یک ماه است در مستند به عنوان مقامات دولتی می گویند تعداد coronavirus موارد plateaued. روز چهارشنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 217 موارد جدید و 32 و میر آوردن این دولت در مجموع به 8,424 موارد و 374 مرگ و میر.

برخی از کسب و کار به تازگی بازگشایی شد. در اوایل این هفته ریوز اعلام کرد به منظور بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن-در خدمات و پارک ها. آرایشگاه و سالن های بسته باقی می ماند.

ریوز نیز اختلافات با قانونگذاران کنترل $1.25 میلیارد دلار در coronavirus امداد پول از دولت فدرال است. فرماندار می گوید در مواقع اضطراری او قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه پول صرف شده است. قانونی رهبران مخالف با استناد به قانون اساسی می سی سی پی که اختصاص تصاحب قدرت به نمایندگان مجلس.

قانونگذاران بازگشت به جکسون روز پنجشنبه قصد دارد به اختصاص فدرال امداد دلار و “کمک به کسب و کارهای کوچک” در می سی سی پی.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>