تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می سی سی پی coronavirus به روز رسانی پس از بزرگترین واحد-بعد سنبله در موارد

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در 2:30 بعد از ظهر روز جمعه برنامه ریزی شده است را به یک کنفرانس مطبوعاتی در می سی سی پی را coronavirus پاسخ دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش بزرگترین واحد بعد سنبله در موارد جدید و مرگ و میر.

این گروه اعلام کرد 20 اضافی مرگ و میر و 397 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در جمعه آوردن این دولت در مجموع موارد به 7,212 با 281 مرگ و میر.

Coronavirus پول: MS مقننه بازده برای جلوگیری از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز هزینه های فدرال coronavirus پول

به تاریخ این است که بالاترین تعداد موارد و مرگ و میر گزارش شده در یک روز است. همچنین در پایان اولین هفته از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز ” ماندن در خانه و نظم است که در آن اکثر فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

دولت قوه مقننه reconvened در بعد از ظهر جمعه به سعی کنید به دفاع از آن در کنترل هزینه های $1.25 میلیارد دلار در فدرال مراقبت در عمل پول برای دولت coronavirus هزینه. ریوز گفته او قدرت به صرف بودجه اما نمایندگان مجلس می گویند چنین هزینه است که قانون اساسی به قوه مقننه مسئولیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>