تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به روز رسانی در coronavirus بحران در می سی سی پی

لدگر | No comments

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز را به روز رسانی در coronavirus بحران در می سی سی پی در روز چهارشنبه.

سازمان دیده بان کنفرانس خبری در اینجا زندگی می کنند در 2:30 بعد از ظهر

ریوز ارائه شده است به طور منظم به روز رسانی بر روی این بیماری همه گیر از Woolfolk ساختمان در مرکز شهر جکسون.

می سی سی پی است که بیرون آمدن از نزدیک به یک ماه است در مستند به عنوان مقامات دولتی می گویند تعداد coronavirus موارد plateaued. در طول هفته گذشته می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرده است به طور متوسط از 266 مورد جدید یک روز با یک رکورد در روز جمعه از 397 موارد جدید. در هفته گذشته وجود داشته است به طور متوسط حدود 15 مرگ و میر گزارش روزانه است.

برخی از کسب و کار به تازگی بازگشایی شد. در اوایل این هفته ریوز اعلام کرد به منظور بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن-در خدمات و پارک ها. آرایشگاه و سالن های بسته باقی می ماند.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. ریوز اجازه می دهد تا رستوران ها و پارک ها برای بازگشایی, انتقاد شدید نماینده مجلس بیش از هزینه های مبارزه با

بیشتر: MS مقننه بازده شنبه ‘برای کمک به کسب و کارهای کوچک’ میان صرف نبرد با فرماندار

ریوز نیز اختلافات با قانونگذاران کنترل $1.25 میلیارد دلار در coronavirus امداد پول از دولت فدرال است. فرماندار می گوید در مواقع اضطراری او قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه پول صرف شده است. قانونی رهبران مخالف با استناد به قانون اساسی می سی سی پی که اختصاص تصاحب قدرت به نمایندگان مجلس.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>