تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به روز رسانی در coronavirus در می سی سی پی

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر پنجشنبه در کنار دیگر بالای مقامات دولتی به روز رسانی در گسترش coronavirus در می سی سی پی.

کنفرانس مطبوعاتی در استانداری عمارت می آید دو روز پس از ریوز یک فرمان اجرایی را امضا ترسیم اقدامات دولت را برای مهار ویروس.

ریوز توصیه Mississippians در برابر جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر و یا بازدید از بیمارستان ها و خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. او گفت: کسب و کار خود را به ارسال تمام کارکنان آنها می توانید به صفحه اصلی و تعریف شده چه تعداد به عنوان ضروری خدمات. او پرسید: رستوران ها و کافه ها برای محدود کردن ناهار خوردن-در خدمات و حرکت به درایو از طریق تحویل و یا وانت خدمات تنها.

فرماندار در زمان روشن ساخته دستورات او امضا توقف کوتاه از یک دولت lockdown اما گفت که او ممکن است مسئله اقامت در خانه سفارش در آینده است.

MS Coronavirus: می سی سی پی به تعداد مدعیان بیکاری افزایش می یابد. ایالات متحده ادعا می کند مجموعه رکورد جدید

چند سی سی پی شهرداران پس از کنفرانس مطبوعاتی به دنبال شفافیت در سفارش به ببینید که چگونه آن را تحت تاثیر سفارشات و یا توصیه های آنها در حال حاضر به محل قرار داده.

حداقل 485 Mississippians تا به حال موارد تایید شده از کروناویروس که از صبح روز پنجشنبه با توجه به می سی سی پی وزارت بهداشت و 2,776 افراد آزمایش شده اند.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>