تماشا کنید: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به روز رسانی در کمک برای Mississippians بیکار توسط coronavirus

لدگر | No comments

سازمان دیده بان زندگی می کنند که در اینجا می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می دهد به روز رسانی در دولت در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus و کمک به کسانی که از نظر مالی نهفته این بیماری همه گیر.

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 14 اضافی مرگ و میر و 204 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی در جمعه آوردن این دولت در مجموع موارد به 4,716 با 183 مرگ و میر. این موارد جدید بر روی پاشنه از روز یکشنبه بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز 300.

می سی سی پی coronavirus: ‘زمان به حتی بیشتر هوشیار’: می سی سی پی coronavirus موارد plateauing Gov. ریوز می گوید:

بازگشایی: رژیم صهیونیستی است. ریوز ایجاد یک نیروی کار به ‘راه اندازی مجدد می سی سی پی” پس از coronavirus. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

اخبار کنفرانس خواهد بود, به صورت آنلاین در 2:30 بعد از ظهر امروز.

“خبر خوب برای خود اشتغالی, کلیسا, کارکنان, فرفره کارگران و دیگران که قبلا فاقد شرایط لازم برای کمک های بیکاری در آینده این بعد از ظهر” ریوز گفت: در Facebook صفحه.

بیش از 130,000 می سی سی پی ساکنان را در زمینه نرخ بیکاری پس از coronavirus بحران آغاز شد.

روز دوشنبه ریوز گفت: تعدادی از دولت coronavirus موارد plateauing و تلاش برای “صاف منحنی” اثبات موفق است.

حتی پس ریوز هشدار داد از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از همه چیز به حالت عادی بازگشت.

پس از مارس 3, می سی سی پی شده است تحت اقامت در خانه که ممنوعیت تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و به طور کلی نیاز به ساکنان خانه را ترک تنها به دلیل ضروری مانند مواد غذایی خرید و قرار ملاقات های پزشکی.

ریوز گفته او در نظر دارد برای باز کردن در می سی سی پی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است و ایجاد یک بخش خصوصی نیروی کار به نام “Restate می سی سی پی” برای کمک به دولت از لحاظ اقتصادی بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>