پخش زنده: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می دهد به روز رسانی در coronavirus در می سی سی پی

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز برگزاری کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه صبح در کنار دیگر بالای مقامات دولتی به روز رسانی در گسترش coronavirus در می سی سی پی.

کنفرانس مطبوعاتی در استانداری عمارت می آید یک روز پس از ریوز برگزار تصویری Q&A on Facebook و گفت که او نمی خواهد سفارش Mississippians به ماندن در خانه.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز: نه سفارش ساکنان به ماندن در خانه های خود

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

حداقل 249 Mississippians تا به حال موارد تایید شده از کروناویروس که از صبح روز دوشنبه با توجه به می سی سی پی وزارت بهداشت و نزدیک به 1400 نفر آزمایش شده است.

به عنوان بسیاری از یک چهارم از آمریکایی ها در حال حاضر تحت اقامت در خانه و سرپناه در محل و یا مستند سفارشات که به طور کلی به معنی ساکنان نمی توانند خانه های خود را ترک با معافیت ضروری برای کسب و کار مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و بانک ها.

ریوز گفت چنین دستوری را غیرقابل اجرا و نسبتا بی اثر اشاره کرد که کشورهای دیگر بسیار بالاتر عفونت نرخ از می سی سی پی.

سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی برای اولین بار خود را در شخص رویداد عمومی برای ریوز پس از بازگشت از سفر به اسپانیا. ریوز تا به حال شده است در یک قرنطینه پس از سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>