تماشا کنید: گلبرگ aldermen تماس جلسه ویژه برای شهردار نظرات در مورد جورج فلوید مرگ

لدگر | No comments

این گلبرگ هیئت Aldermen به نام برای یک جلسه ویژه امروز در ساعت 7 بعد از ظهر به بحث در مورد شهردار هال مارکس نظرات به Facebook و Twitter در مورد مرگ جورج فلوید که دوخته بود در گردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو.

“نظرات در شهردار هال مارکس شخصی در Facebook صفحه هستند نه نماینده همه ما رهبران شهر” به aldermen گفت: در Facebook post. “ما درک سرخوردگی اظهارات خود را ایجاد می شود. … ما در تلاش برای عشق هر کس و مراقبت از مردم از تمام جنبه های زندگی و پس زمینه در اینجا دوستانه است.”

پست امضا شده است توسط شش از ریاست aldermen.

در هتیزبرگ آمریکا خواهد بود جریان این نشست را در اینجا.

جزئیات اولین گزارش: شهردار می گوید نظرات به George فلوید مرگ در حادثه پلیس اشتباه

جورج فلوید مرگ بررسی: مینیاپولیس پلیس در مرکز جورج فلوید مرگ تا به حال سابقه شکایت

شهردار نظرات آتش firestorm در رسانه های اجتماعی

بسیاری از آنها خواستار مارکس اظهارات نژادپرستانه اما او می گوید که او چسبیده بود تا برای افسران پلیس که اغلب به اشتباه متهم به خشونت.

“اگر شما در حال صحبت کردن در مورد حادثه در, MN, من نمی بینم هر چیزی بی دلیل,” او نوشت. “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

آنچه که مارکس به معنای او گفت: در اوایل داستان بود و هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه فلوید درگذشت و یا چه شرایطی بودند قبل از او دوخته بود به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“من فکر می کنم که مردم خیلی سریع به قاضی پلیس قبل از آنها باید تمام حقایق” او گفت:. “من نمی توانم بگویم که آیا جرم و جنایت مرتکب شد و یا اینکه آیا آنها چیزی درست یا غلط همه من میگویم این است که عجله نکنید به قضاوت بر اساس آنچه شما در این ویدئو.”

تماس با Lici بوريج در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>