تماشا کنید: چرا Yo Gotti است که ساخت آن ماموریت خود را برای اصلاحات می سی سی پی را شکسته و سیستم زندان

لدگر | No comments

حدود دو ماه پیش Yo Gotti دیدم عکس ها و فیلم های به اشتراک گذاشته آنلاین از می سی سی پی زندانها در میان شورش است که به طول انجامید و نزدیک به یک هفته و منجر به ده ها تن از صدمات و مرگ در چند.

ممفیس-متولد هیپ هاپ هنرمند تصمیم گرفت که او نیاز به انجام کاری برای کمک به.

Yo Gotti و Jay-Z, سازمان, تیم, Roc, راه اندازی کرده است یک فشار عمومی مبارزه و دادخواهی.

در ژانویه تیم رخ کمک به سازماندهی یک تجمع در کنگره آمریکا در جکسون بود که با حضور صدها نفر از معترضان. Yo Gotti و Jay-Z را می گذراند نامه به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز و سابق رژیم صهیونیستی. فیل برایانت. آنها همچنین کمک به زندانیان در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman فایل دو پرونده های حقوقی علیه اصلاحات مقامات ادعا شرایط زندان را خلاف قانون اساسی.

زندان بحران: می سی سی پی زندانها ‘یک بمب ساعتی’: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در گسل?

“من فقط ایستاده تا برای چیزی است که من احساس پرشور در مورد چیزی است که من در باور” Yo Gotti گفت: شیپور لجر در روز جمعه.

‘من در یک خانواده بود که زندانی’

ممفیس بومی گفت: حبس یک مسئله شخصی برای او.

“برادر من در زندان بود ، من تشنه خدمت زمان در زندان پدر من در خدمت زمان در زندان بارها و بارها بنابراین من به عنوان یک بچه رفتن در داخل دولت های مختلف penitentiaries و فدرال زندانها بازدید از خانواده من” Yo Gotti گفت. “بنابراین من درک می کنم مردم با اعضای خانواده در داخل زندانها و درک افرادی که میرم داخل زندان و به خانه آمد.”

عکس ها و ویدئوها در گردش در رسانه های اجتماعی — نشان داد که خون آغشته راه راه زندانیان لباس های حشرات خزنده بیش از سینی های غذا و خشونت آمیز و ضرب و شتم در زندان, سلول — آمار خانه برای رپ.

“این می تواند به راحتی یکی از اعضای خانواده” Yo Gotti گفت.

زندان و مرگ و میر: برای زندانیان می سی سی پی است مرگبارتر دولت از بیشتر است. این سال می تواند یک رکورد

Yo Gotti گفت: بسیاری از چیزهایی که او در مورد آموخته می سی سی پی, سیستم زندان باید مشکل او را.

برخی از زندانیان مبتلا به دیابت و سرطان را دریافت نمی مناسب دارو, او گفت:. آب تجمع در زندان است آلوده به مدفوع. سوسک خزیدن در مواد غذایی است. زندانیان زنده در سلول بدون برق است.

زندان بحران: 5 چیزهایی که در مورد ما تحقیق می سی سی پی را در زندان بحران

آخرین دعوی تیم رخ کمک فایل نشان دهنده بیش از 150 Parchman زندانیان. طرح دعوی در دادگاه مدعی نگهبانان دست کلید به زندانیان به طوری که آنها می تواند حمله و یا کشتن — سایر محکومین و زندانیان نمی تواند خواب در شب از ترس این که بسته از موش می تواند به خزیدن خود را در تختخواب. آن را ادعا می کند که مراقبت بسیار بد زندانیان مجموعه چیزهایی که در آتش به کارکنان به توجه به شرایط اضطراری پزشکی.

زمانی که ریوز اعلام کرد او بسته Parchman واحد 29 — یک واحد مسکن گرفتار خشونت و بدتر شدن شرایط آن شد خبر خوش برای Yo Gotti.

“ما فکر کردیم که این یک شروع عالی است, اما آن را ندارد به اندازه کافی” او گفت:. “(وجود دارد) مسائل و مشکلات در طول کل تسهیلات است.”

تعطیل واحد 29 “است پاسخ نمی,” او گفت:. “مردم هنوز هم در حال مرگ است.”

با زندانی مرگ و میر در حال حاضر در 24 پس Dec. 29, Yo Gotti به نام ریوز به “اعلام وضعیت اضطراری است.”

او گفت: او همچنین می خواهد برای دیدن و شرکت هایی که قرارداد با می سی سی پی بخش از اصلاحات به ارائه غذا و خدمات پزشکی — Aramark و یوزباشی — برگزار می شود مسئول تغذیه ضعیف و مراقبت است که زندانیان دریافت خواهید کرد.

Yo Gotti خواست زندانیان و خانواده های زندانیان به ادامه کار با هم.

“نگه دارید هل دادن با ما و ما با هم نگه دارید هل دادن تا وقتی که ما امیدواریم که ما یک قطعنامه” او گفت:.

به عنوان برای هر کس دیگری Yo Gotti گفت: آموزش و پرورش مهم است.

“مردم (نیاز به) آموزش خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل زندان خود و نگاه کردن به فیلم ها و عکس های که از زندان است. هر چیزی شما می توانید انجام دهید برای کمک به گسترش این کلمه در مرحله من فکر می کنم آن را تمام خواهد بود قدردانی است.”

نامه اخیر به فرماندار می سی سی پی

هفته گذشته تیم Roc در زمان از صفحه کامل آگهی در شیپور لجر و نیویورک تایمز به انتشار یکی دیگر از باز کردن نامه به ریوز.

این دومین نامه Yo Gotti خطاب به ریوز که در ماه ژانویه است.

یکی از اولین منتشر شده در اواخر ماه ژانویه رخ داد یک چاپلوس تن: “شما … به هزاران نفر از زندانیان و اعضای خانواده حتی با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که آنها تا به حال یک فرماندار نترس نگاهی به مشکلات با چشم های تازه,” او نوشت.

یک بعدی نیست ،

“ما نیاز به بلانت” نامه امضا شده توسط Yo Gotti و Jay-Z و منتشر شده Feb. 27 آغاز شد. “… ما شنیده ایم شما در مورد صحبت های جسورانه و اقدام فوری; در حال حاضر ما نیاز به دیدن نتایج قبل از زندگی بیشتر می شود. وضعیت بحرانی است.”

زندانیان بسیاری از آنها زمان خدمت برای غیر جرایم خشونت آمیز در حال حمله و تجاوز به قتل رساندند و رانده شده به خودکشی نامه است.

“این غیر قابل درک است که این اتفاق می افتد در مدرن روز ایالات متحده; که ما اجازه می دهد تا شهروندان ما را به رنج می برند به طوری بشدت به نام عدالت. و چه آموزش ما این است که اگر آنها زنده ماندن خود را در زندان سیستم در نهایت منتشر خواهد شد و انتظار می رود به عنوان یک عضو از جامعه؟”

در این نامه گفت که سیستم زندان در حال حاضر بخشی از ریوز’ “میراث.”

“شما دیگر نمی توانید نقطه به نقطه قبل از دولت به عنوان مجرمان و دیگر تلاش برای قربانی زندانیان بسیاری از آنها تا به حال ساده بدبختی از دستگیر شدن در می سی سی پی.

“… هر روز شما حاضر به انجام کار اخلاقی و فقط چیزی که دچار سوء تغذیه زندانیان خواهد بود مجبور به دروغ سرد و مرطوب زمین و لرز خود را در کثافت و تعجب اگر آنها زندگی می کنند برای دیدن یک روز دیگر. و یا اگر آنها حتی می خواهید به” نامه گفت.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>