تامین آب و یا کنترل سیل? چرا راس بارنت مخزن واقعا ساخته شده است ؟

لدگر | No comments

در پی اخیر تاریخی ظهور مروارید رودخانه که آب گرفتگی خانه ها و کسب و کار و تخلیه در ریجلند و جکسون مردم خواسته اند چرا راس بارنت مخزن مقامات نمی تواند انجام دهد بیشتر به کاهش سیل.

با توجه به یک مهندس که مشغول به کار در ساخت و ساز از مخزن این سوال است که خواسته شده است برای چندین دهه است.

“هیچ کس درک آن را برای یک مدت زمان طولانی” گفت: Carl Furr از مدیسون. “آن را در جریان بوده است از سال 1979 است.

“بود که سیل کردم که توجه همه را. سپس سیل از سال 1983.”

این رودخانه مروارید تاج در جکسون در فوریه. 17 سوم بود که بالاترین رکورد در پشت سیل از سال 1983 زمانی که رودخانه رز به 39.58 و عظیم عید پاک سیل از سال 1979 زمانی که حدود 10 اینچ از بارش باران بیش از یک دوره کوتاه از زمان منجر به سیل مرحله 43.28 ،

(داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.)

بیش از 17 ، 000 ساکنان مجبور شدند از خانه های خود در سال 1979 و سیل بود در میان گران ترین و ویرانگر برای همیشه رخ می دهد در می سی سی پی و در نتیجه نزدیک به 700 میلیون دلار خسارت.

بعد از هر سیل مردم همین سوال پرسیده. اما Furr گفت: کنترل سیلاب شد و هرگز هدف از مخزن.

“مخزن در اصل طراحی شده است در درجه اول برای تامین آب و تفریح” Furr گفت.

تامین آب برای رشد جکسون هدف از مخزن

آلن تامپسون شد شهردار جکسون در 1950s.

“او می دانست که جکسون در حال رشد بود. او می دانست که جکسون خواهد نیاز به آب اضافی عرضه” گفت: Furr. “آنها نیاز به یک بزرگ تامین آب است.”

با توجه به اداره آمار ایالات متحده Jackson جمعیت مورد 98,000 در سال 1948. اواخر 1960s جمعیت بود 154,000. مقامات به رسمیت شناخته شده این رشد در اوایل و می دانستم که آب موجود تصفيه خانه به زودی غرق می شود.

یک مخزن در رودخانه مروارید جواب میده اما مهندسین به این نتیجه رسیدند که یک ساختمان است که تامین آب برای جمعیت رو به رشد و ارائه کنترل سیل شد سازگار نیست اهداف است.

مهندس طراحی هوراس Lester B. توضیح داد که آن را یک سال پس از مخزن تکمیل شد و در سال 1964 مقاله او نوشت: برای شیپور لجر.

“در زمان انجام مطالعات مهندسی رسیده نقطه که در آن مهندسین می دانستم که چه مقدار آب مورد نیاز خواهد بود, ما در مواجهه با سه اصل اهداف برای یک مخزن — هیچ یک از آن بودند با یکدیگر سازگار” لستر گفت. “این اهداف شد, تامین آب, کنترل سیل و تفریح و سرگرمی.”

تفریح ممکن است به دلیل حجم از دریاچه اما هدف اصلی

لستر گفت: کنترل سیلاب دریاچه نیاز به یک استخر خالی. تفریحی دریاچه نیاز به یک پایدار استخر و آب عرضه خواهد نیاز به یک استخر کامل. از آنجا که هدف از impoundment شد برای تامین آب و مهندسین آن متمرکز شده است.

“ما به حل این مشکل با حذف کنترل سیل به عنوان یک اولیه استفاده و استفاده عملیاتی از ویژگی های مخزن برای رسیدن به آنچه که سیل کنترل ما می تواند احتمالا 3 پا کاهش در مرحله یک سیل در میزان سالانه سیل” لستر گفت.

“تامین آب و تفریح و سرگرمی بودند و ساخته شده سازگار به سادگی ساخت از سطح دریاچه به اندازه کافی بزرگ شامل مورد نیاز برای ذخیره سازی تامین آب با نسبتا کمی کاهش از 2 فوت است.”

سپاه دریاچه های طراحی شده برای کنترل سیلاب بسیار عمیق تر

شمال می سی سی پی است تعدادی از دریاچه های ساخته شده توسط این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده است که به طور خاص طراحی شده برای کنترل سیل. Arkabutla, Enid گرانادا و سارد دریاچه های حفاظت از جوامع پایین دست.

“ما چهار دریاچه در می سی سی پی هدف اصلی خود که کنترل سیل” گفت: جاستین Giles اقدام رئیس USACE ویکسبرگ منطقه ای مدیریت آب بخش است. “در طول زمستان آن دریاچه کشیده شده را به یک سطح بسیار پایین برای ذخیره آب وقتی بهار می آید.”

جایلز استفاده گرانادا دریاچه به عنوان یک مثال که در آن استخر کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول زمستان است.

“آن را حدود 15 تا 20 فوت و پایین که به ما اجازه می دهد اضافی 15 تا 20 فوت از ذخیره سازی برای نگهداری آب و جلوگیری از پایین دست جاری شدن سیل” جایلز گفت.

با توجه به USACE این مخازن کاهش جریان اوج بارش رواناب در حدود 90% در طول بارش بی سابقه در سراسر منطقه در ماه فوریه 2019.

اما بارنت مخزن است که به عنوان عمیق به عنوان Corps lakes می کند و خود را نگه داشتن ظرفیت است.

(داستان همچنان زیر گالری.)

کاهش مخزن: مشکلات و تصورات غلط

“متوسط عمق بارنت است 10 فوت گفت:” جان Sigman مخزن مدیر کل برای مروارید دره رودخانه تامین آب منطقه است. “توپوگرافی فقط وجود ندارد به یک دریاچه است که عمیق تر است.”

و با وجود چالش های دیگر است. استخر طبیعی از مخزن است 297.5 فوت بالاتر از سطح دريا. آغاز مشکلات ناشی با اسکله و سازه های دیگر اگر آن را کمتر از 295 ،

“چه اتفاق می افتد در زیر 295 پا است که ما شروع به دیدن سازه های آسیب دیده در مخزن” Sigman گفت. “آن پایین رفت به 292 در سال 1990 و در آنجا بود کمی خوب از آسیب است.”

نیز وجود دارد یک مسئله زمان است. مخزن است که به طور معمول کاهش, هنگام باران در حوضه رود برای ایجاد جریان در مخزن. وجود دارد زمان به انتشار برخی از آب به منظور برگزاری برخی از ورودی آب اما نه به اندازه کافی زمان برای یک کاهش شدید بدون عواقب پایین دست.

“وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای انجام این کار” Sigman گفت. “اگر ما سعی در کاهش این سطح از 297 تا 290 که به خودی خود می تواند یک سیل.”

یکی از تصورات غلط Sigman گفت که او شنیده است که این ایده که آب بسیار منتشر شده است از طریق سرریز جریان آب رویدادها برای محافظت از خانه در مخزن اموال در خطر سیل خانه های پایین دست.

Sigman توضیح داد که خانه در مخزن اموال ساخته شده بالاتر از سد بنابراین آنها در معرض خطر سیل با توجه به افزایش مخزن.

“این فقط از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است به آب تا که بالا” Sigman گفت.

برنامه ریزی برای کاهش آینده سیل

زمانی که اخیر مروارید رودخانه سیل شروع به رخ می دهد مخزن سطح در حال حاضر شده است به کاهش 295 پا در تلاش برای کشتن یک مهاجم گیاه شناخته شده به عنوان غول salvinia. اجازه داده است که مخزن را به نگه داشتن آب به اندازه کافی برای جلوگیری از جاری شدن سیل عمده در جکسون و مناطق دیگر حتی اگر آب بیشتر شد جریان به مخزن نسبت در طول سال 1983 سیل.

از آنجا که موفقیت Sigman فکر می کند وجود دارد احتمال کاهش دریاچه به سطح است که در طول زمستان برای اضافه شدن سیل حمایت می کند.

“شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد این که” Sigman گفت. “من فکر می کنم مردم تحقق سود از این پس از دو سیل حوادث. اگر ما تا به حال آن را دو هفته پیش آن شده اند که کل داستان متفاوت است.”

راس بارنت مخزن در یک نگاه

  • نام: مخزن پس از نامگذاری شد Ross R. بارنت 52 فرماندار می سی سی پی.
  • ساخت و ساز: ساخت و ساز از دریاچه آغاز شد و در سال 1960 به پایان رسید در سال 1963.
  • سطح منطقه: در راس بارنت مخزن را پوشش می دهد حدود 33,000 هکتار یا حدود 51 کیلومتر مربع و دارای 105 مایل از خط ساحلی.
  • تفریح و سرگرمی: ماهیگیری, قایق رانی و کمپینگ در حال فعالیت های مردمی در مخزن.
  • کاربران: حدود 2.5 میلیون نفر بازدید از مخزن سالانه است.
  • دسترسی: این مخزن دارای 22 قایق های عمومی راه اندازی شد.
  • ویژگی های دیگر: مخزن پنج اردو, 16, پارک, سه معلول در دسترس مسیرهای پیاده روی, دو منظوره, مسیرهای پیاده روی و دوچرخه کوهستان نوین. شکار فرصت ها نیز در دسترس هستند.
  • اطلاعات بیشتر: برای اطلاعات بیشتر www.therez.ms.gov.

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>