آب گلایه: شهر جکسون حل و فصل با زیمنس برای $89.8 میلیون

لدگر | No comments

شهر جکسون تا به حل و فصل با Siemens Industry, Inc., شرکت استخدام برای به روز رسانی این شهر زیرساخت های آب, بیش از یک طرح دعوی در دادگاه است که در صدر $450 میلیون.

زیمنس موافقت کرده است به پرداخت این شهر بازگشت کامل مبلغ قرارداد اصلی یا نزدیک به $89.8 میلیون شهردار چکو Antar لومومبا گفت.

لومومبا اعلام ساخته شده در یک شنبه در کنفرانس خبری.

زیمنس که گفت حل و فصل “است که هنوز نهایی” در پاسخ به شهردار اعلام روز چهارشنبه شب:

“زیمنس مخالف به شدت با شهردار خصوصیات شرکت و قرارداد. در میان دیگر کاستی های این یک طرفه نمایش موفق به اذعان گسترده تر آب و فاضلاب و مسائل مربوط به سیستم. زیرا حل و فصل است که هنوز نهایی زیمنس نمی توانم اظهار نظر بیشتر است.”

شهردار که شده است تا سال 2017 گفت: حل و فصل یکی از بزرگترین اطلاعیه از دولت او.

“رفته اند روز هنگامی که شما می توانید پاره کردن شهر جکسون برای نفع شخصی خود ترک ویران جوامع در خود بیدار” شهردار گفت. “این یک روز جدید است.”

او گفت که دولت او قصد دارد برای برگزاری جلسات جامعه به بحث در مورد چگونه این شهرستان با استفاده از پول است.

به احتمال زیاد آن را قرار داده و بسیاری از پول در سرمایه گذاری صندوق از بخش خدمات عمومی که چرخید بودجه برای پروژه های زیربنایی از جمله جاده و تعمیر آب-پروژه های مرتبط با.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

شهر جکسون وارد شده به قرارداد نزدیک به 90 میلیون دلار با شرکت زیمنس در سال 2012 تحت شهردار سابق هاروی جانسون. قرارداد بزرگترین شهرستان, تاریخچه نام جدید نصب و راه اندازی متر آب یک سیستم پرداخت جدید و زیرساخت های کار.

اما به جای صرفه جویی در پول به عنوان وعده داده شده شهرستان رهبران می گویند قرارداد منجر به گسترده حسابداری و مدیریت مسائل و هزاران معیوب متر آب.

این جنس بنجل کار منجر به طور مستقیم به آب حسابداری و مدیریت بحران که در آن جکسون ساکنان بیش از صورتحساب زیر صورتحساب یا نه صورتحساب در همه. در موارد دیگر برخی از ساکنان نیست, پرداخت قبض آنها.

و این شهر در حال ساخت سالانه پرداخت بدهی از 7 میلیون دلار در سال است که پرداخت می شود از طریق 2041.

نیز, این شهر دچار از حدود 2 میلیون در ماه کسری در آب مجموعه درآمد که به طور معمول خواهد بود سپرده به سرمایه گذاری صندوق از بخش خدمات عمومی.

به جای این شهرستان در سال های اخیر گرفته شده به مرحله بی سابقه ای از گرفتن وام از آن صندوق به طور کلی برای سرپا نگه داشتن بخش. به عنوان یک نتیجه مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران کاهش داد شهر جکسون وظیفه عمومی و خاص تعهد باند رتبه بندی در سال 2018 است.

آنچه در این شهر اتفاق افتاده است می گوید: جکسون ادعای توطئه تقلب:: دعوی در دادگاه در برابر زیمنس رشد می کند به $450M

شورای شهر شهردار موافق را در زیمنس

در تابستان گذشته در این شهرستان اعلام کرد و آن را به حال واصل طرح دعوی در دادگاه به دنبال جبران $225 میلیون دلار خسارت. در ماه نوامبر این شهرستان دو برابر شده است که آسیب مبلغ 450 میلیون دلار و پیشنهاد آن می تواند افزایش به $700 میلیون.

شکسته در اینجا است که این شهر $450 میلیون شکل در آمد از:

  • 200 میلیون دلار: هزینه جکسون از بودجه زیمنس, پروژه
  • 175 میلیون دلار: درآمد از دست رفته از سیستم زیمنس
  • $75 میلیون: هزینه برای ایجاد ثبات و تعمیر و مدیریت سیستم.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

بیش از دو سال گذشته برخی از جکسون اعضای شورا تا به حال شده است با اصرار شهردار به دنبال اقدام قانونی علیه این شرکت است. شورای شهر رای دادند و 4 به 1 در سال 2018 به اجازه لومومبا دولت به دنبال اقدام قانونی علیه این شرکت است. در آن زمان شهردار را انتخاب و به موضع گیری در این زمینه است.

کمتر از یک ماه بعد هر چند تصویب شورای شهردار انتخاب بیرمنگام-بر اساس قانون شرکت Lightfoot Franklin & White, LLC فایل طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است.

سرنوشت زیمنس پيمانكاران فرعي نامشخص

این شهر تحت لومومبا همچنین ادعا می کند که آن انتخاب پیمانکاران فرعی نه تنها تورم کلی قرارداد بلکه محروم “واجد شرایط و صالح EBO پیمانکاران” این فرصت را به انجام کار می کنند.

این شهر به نام چهار اقلیت متعلق به کسب و کار به عنوان وظیفه انجام 58 درصد و یا بیش از $52 میلیون دلار از پیش بینی هزینه های پروژه.

آنها ایالات متحده تثبیت Group LLC, M. A. C. & Associates LLC Ivision آن Consultants LLC و گرت شرکت های تثبیت LLC.

در حالی که پیمانکاران فرعی نیز به نام در کت و شلوار در برابر زیمنس آن را بلافاصله روشن است که چه نقش آنها ممکن است در حل و فصل.

شهردار در زمان روشن شدن هدف در آن پیمانکاران در روز چهارشنبه.

“اجازه دهید من روشن شود این طرح دعوی در دادگاه هرگز مورد پیگرد سیاه و سفید, کسب و کار آن را مورد پیگرد بد کسب و کار…ما را نمی خواهد تحت تاثیر قرار کسب و کار است که مبادرت به خرید و سیاسی به نفع در هزینه ما به موکلین” شهردار گفت.

گاهشمار: شهر جکسون تحت پیگرد زیمنس: چگونه ما به جایی که ما هستیم ،

دیگر شهرستانها باید شکایت کرد زیمنس

شهرهای دیگر که مشکلات مشابه مواجه شده اند با آن متر آب و سیستم های صدور صورت حساب باید شکایت شرکت.

شهرستان مککمب برای مثال در آورده زیمنس در سال 2010 به جای آن آب متر و ارتقاء آن قرائت سیستم. شهر تصویب 4.5 میلیون دلار پروژه برای نصب 6,900 خودکار کنتور آب.

این پروژه نه در زمان به پایان رسید و این شهرستان گفت: آن را به حال مشکلات با نرم افزار زیمنس نصب شده بود. شهرستان واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در سال 2011. طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد و تقریبا یک سال بعد با مککمب متعهد به پرداخت فقط 2.5 میلیون.

دادخواهی بیش از یک زیمنس قرارداد با شهر مانتیسلو آرکانزاس شروع در سال 2015 پس از شهرستان رهبران خواسته این شرکت برای بازگشت میلیون دلار از آنها یافت می شود noncompliant با تعهدات قراردادی.

این شرکت مستقر در دادگاه فدرال این شهر جبران 4.6 میلیون دلار از اصلی 10 میلیون دلار قرارداد با توجه به آرکانزاس دموکرات گازت.

شهر کلیولند وارد شده به عملکرد قرارداد با زیمنس در مارس 2012 در همان سال به عنوان جکسون. در حال حاضر کلیولند می گوید که از دست دادن 60 ، 000 دلار درآمد در یک ماه با توجه به کمتر از 50% متر دقت رای دادن. مانند جکسون, طرح دعوی در دادگاه مدعی زیمنس گفت: شهرستان کنتور آب دقت رای خواهد بود و نزدیک 98.5%.

شهرستان واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه اوت سال 2018 در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال می سی سی پی به دنبال جبران $3.2 میلیون هزینه قرارداد اصلی هزینه به جای سیستم و درآمد از دست رفته از آب حسابداری و مدیریت مجموعه. این مورد در حال انجام است.

این داستان ممکن است به روز رسانی.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>