واترگیت روزنامه نگار باب وودوارد مذاکرات مغلوب ساختن پیشی جستن, سیاست و کوروناویروس در پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

باب وودوارد که شناخته شده برای افشای 1973 رسوایی واترگیت در کنار کارل برنشتاین خطاب جمعیت فروخته شده در حدود 900 نفر در پالم اسپرینگز دبیرستان شب جمعه است.

وودوارد یک پولیتزر برنده جایزه نویسنده و روزنامه نگار برای واشنگتن پست نوشته است 19 کتاب در سیاست آمریکا و گذشته نه رئیس جمهور از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل از شروع این رویداد VIP دریافت برگزار شد که در آن مهمان قادر به شرکت در یک مختصر Q&A با وودوارد. سوالات در این دوره خطاب شباهت بین رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون و رئیس جمهور کنونی مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین افزایش ترس در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

“این آسان تر است برای توضیح خلقت جهان از مقایسه نیکسون و مغلوب ساختن پیشی جستن” وودوارد شوخی.

در شروع این رویداد اصلی قرار داده و در پالم اسپرینگز صحبت می کند سردبیر اجرایی خورشید صحرا جولی Makinen که برای اولین بار شروع به او روزنامه نگاری حرفه ای با واشنگتن پست کار می کرد و با وودوارد به او معرفی به مرحله.

در طول سخنرانی خود وودوارد در مورد وزارت امور خارجه آمریکا انتخابات ریاست جمهوری و شروع با گفتن این که ما در یک دوره عدم قطعیت در ایالات متحده است. وودوارد خطاب به آمریکا به عنوان زندگی می کنند و چهار اصلی عدم قطعیت: سیاسی, اقتصادی, امنیت ملی و سلامت.

او اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و تقسیم بین رای دهندگان برای انتخابات آینده منجر به عدم قطعیت در سیاست است. دیگر ابهامات گفت: تحت تأثیر این کوروناویروس.

بیشتر: Coronavirus: Riverside County بالا سلامت افسر می گوید: جشنواره های موسیقی شده اند گفت: برای صرفنظر کردن از

بیشتر: به عنوان تهمت می رسد در پالم اسپرینگز نشانه اعتراض و حمایت از نزدیکی لری الیسون و مستغلات

بیشتر: عکس: طرفداران و مخالفان جمع آوری برای ورود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پالم اسپرینگز فرودگاه

“ما در حال زندگی در یک نقطه محوری در تاریخ برای کشور ما و جهان” گفت: وودوارد. “برای حل این عدم قطعیت ما نیاز به رهبری است که شجاع است و حقیقت گفتن.”

دولت از رسانه های خبری در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر بود که یکی دیگر از موضوع اصلی ، وودوارد را محکوم کرد حمله از روزنامه نگاران با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اظهار نظر در اخیر استیضاح محاکمه.

او افزود که دیگر ریاست جمهوری استیضاح آزمایشات و تحقیقات مانند نیکسون و رئیس جمهور سابق بیل کلینتون رخ داده است بیش از چندین سال در حال تجزيه مختلف هوش شدند. مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه شد و تقسیم پس از دو هفته و هیچ یک از نظرات نمایندگان جمهوری خواه بودند تحت تأثیر.

پس از سخنرانی خود بحث و گفتگو صورت گرفت با جمعیت است. وودوارد در نظر فعلی و سابق دموکرات نامزد و بازگو نقش خود را در رسوایی واترگیت.

“من می خواهم به گوش مردم در حال اجرا برای رئیس جمهور و یا رئیس جمهور تهمت, پاسخ, این, سوال, چیست؟,” گفت وودوارد. “هر رئیس جمهور من در مورد نوشته ام تا به حال قدرت بیشتر نسبت به آینده.”

وودوارد به پایان رسید با تشویق ایستاده از جمعیت است. پیام خود را به سمت چپ مهمان به فکر می کنم در مورد آنچه باید انجام شود که ما در انتظار انتخابات ریاست جمهوری. او در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به یک نقل قول از باربارا Tuchman را WW1 کتاب “اسلحه اوت” بیان “خورشید در حال غروب است در نظم است.”

شرکت کنندگان دریافت یک کپی از خود را در سال 2016 کتاب “ترس: مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.” این رویداد در نتیجه با یک امضای کتاب.

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است تماس با او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>