‘ما مدیون شما هستند’: Mississippians به یاد داشته باشید در کنگره ایالات متحده, John Lewis, حقوق مدنی, آیکون

لدگر | No comments

مقامات دولتی در می سی سی پی در حال ادای احترام به حقوق مدنی و نماد و دیرین در کنگره ایالات متحده, John Lewis, 80, پس از مرگ او در شب جمعه است.

ستایش می آید در میان غلیان احساسات ملی حمایت از لوئیس بود که ابزاری در مبارزه برای حقوق بشر و کرامت برای بخش بزرگی از زندگی خود را.

حقوق مدنی کهنه جسی پنینگتون

یک جانباز از جنبش حقوق مدنی در می سی سی پی, جسی پنینگتون راهپیمایی در چندین تظاهرات و با حضور بسیاری از تظاهرات با لوئیس. او به یاد می آورد او ثابت قدم و در عین حال سازگار رویکرد به جنبش حقوق مدنی و قانون اساسی ایالات متحده.

“او فقط به حال یک تعهد عمیق به جنبش حقوق مدنی و او آن را در مورد سیستم آمریکایی به طور کلی. آن را در مورد عدالت برای همه” پنینگتون گفت.

“در طول سال ها او الهام بخش من شجاعت خود را. او بسیار محکم و ثابت قدم در اعتقادات خود. او نگران بود در مورد بسیاری از مسائل و او می گفت که هر کس باید دخالت در جنبش حقوق مدنی به دلیل آن را بر اساس قانون اساسی,” او گفت:.

در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون

“من عمیقا غمگین مرگ عبور از همکار من و برادر در کنگره ایالات متحده John Lewis. ما هرگز واقعا آماده مرگ یک دوست” گفت: می سی سی پی کنگره Bennie تامپسون.

“کنگره لوئیس یک مرد بود که به خاطر حقیقت گویی به قدرت و ایستادگی برای عدالت. جان ما وجدان اخلاقی که selflessly هدایت همه ما است. ملت ما بهتر است چرا که از سال خود را از خدمات و تعهد به امریکا زندگی می کنند تا وعده های خود را.”

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا که اخیرا بازدید با لوییس در یک پست-grand مراسم افتتاحیه سی سی پی حقوق مدنی موزه در سال 2018 ارائه افکار خود را.

در می سی سی پی: Rep., John Lewis, صرف 37 روز در Parchman به عنوان یک آزادی سوار می سی سی پی به حقوق مدنی

“ممکن است ما ادای احترام به زندگی خود را با گرد آوردن کسری از شجاعت خود را به این مبارزه ادامه خواهد داد. بقیه خوب عزیز برادر. ما مدیون شما” لومومبا نوشت: در کنار هشتگ #قهرمان.

تشکر. Jeramy اندرسون

می سی سی پی در کنگره Jeramy Anderson, D-خزه نقطه جوانترین آفریقایی به انتخاب هر قوه مقننه در ایالات متحده به نام لوئیس یک قهرمان آمریکایی.

“Congressman John Lewis است و همیشه خواهد بود یک قهرمان واقعی آمریکا. خود را وقف خدمت همچنان به عنوان مثال همه ما باید آرزوی به تدریس است. با تشکر از شما برای خدمات خود را در” اندرسون گفت.

Christopher Johnson, می سی سی پی بومی و رئیس جمهور NAACP

می سی سی پی بومی و رئیس جمهور فعلی و مدیر عامل شرکت NAACP, Derrick جانسون تشکر لوئیس برای “تنظیم یک مثال برای همه است.”

به گزارش ایسنا ، راجر ترکه یا چوب کوتاه

به گزارش ایسنا ، راجر حصیری منتشر شده بیانیه ای صبح روز شنبه:

“Congressman John Lewis بود یک رهبر است که به چالش کشیده وضعیت موجود و کمک به تغییر ملت ما بهتر است. این یک افتخار برای صحبت در کنار او در Ole Miss تعهد جیمز مردیت مجسمه در سال 2006. گیل و من مفتخر به شرکت در حج سال گذشته به تور حقوق مدنی نشانه در آلاباما و به مارس در سراسر ادموند Pettus پل با این نماد جنبش است. او یک اصولی نجیب زاده و یک دوست. او خواهد شد از دست رفته است.”

دولت ایالت جرثقیل Simmons

سناتور. Derrick سیمونز D-Greenville متصل لوئیس’ دخالت در آزادی تظاهرات تابستان از سال 1961 به تصمیم اخیر بازنشسته دولت مؤتلفه با مضمون پرچم تقریبا 60 سال بعد.

او اشاره کرد لوئیس’ زمان صرف در Parchman برای “امتناع به دنبال تفکیک قانون است.”

“ژوئن 2020, #msleg رای دادند که ظالمانه پایین کشیدن پرچم” او در توییتر نوشت.

سابق را از دست ندهید. رژیم صهیونیستی. ری Mabus

ری Mabus سابق می سی سی پی و رژیم صهیونیستی است. وزیر نیروی دریایی آمریکا منتشر شد یک سری از توییت به افتخار Lewis.

Mabus که نام یک کلاس از کشتی های نیروی دریایی پس از کنگره گفت: “تعداد بسیار کمی وجود دارد که سزاوار به نام یک قهرمان است. لوئیس یکی از آنها بود. یک غول دیگر پیاده روی در میان ما…نام خود و میراث انجام خواهد شد در سراسر جهان برای چند دهه.”

جری میچل روزنامه نگار

دیرین حقوق مدنی روزنامه نگار برای شیپور لجر و نویسنده “مسابقه زمان” جری میچل نیز ارسال شده به رسانه های اجتماعی به تأمل در مرگ لوئیس.

“چه غم از دست دادن Congressman John Lewis,” او نوشت.

میچل کتاب خاطرات خود را در مبارزه برای حقوق مدنی به عنوان یک روزنامه نگار در می سی سی پی که منجر به تعقیب چندین عاملان نژاد با انگیزه خشونت در دولت است.

پاملا Junior, مدیر موزه می سی سی پی, تاریخچه و می سی سی پی حقوق مدنی موزه

“او مانند یک مرد فروتن که اعتقاد به همه مردم است. او می خواست ما را به گرد هم می آیند از این آثار است که او و دیگران انجام داده بود. او را دیدم اما او می خواست بیشتر تغییر دهید. خدا است که با داشتن یک نشست بزرگ در رفتن در حال حاضر (با لوئیس و دیگر افتاده رهبران حقوق مدني). او خوشحال نیست با چه خبر است, بنابراین او به ارمغان آورد در برخی از قدرتمند ترین افراد (دوران حقوق مدنی). وجود دارد برخی از شگفت انگیز مکالمات رفتن در حال حاضر.”

می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه

می سی سی پی در بخش آرشیو و تاریخ است که نظارت بر حقوق مدنی موزه نیز به یاد لوئیس.

“ما متاثر از شنیدن مرگ Congressman John Lewis. به عنوان مثال خود را و کمک او به کشور خود زندگی می کنند. ما برای همیشه سپاسگزار از زمان او صرف با کارکنان در طول سفر خود به می سی سی پی حقوق مدنی موزه.”

این داستان ممکن است به روز رسانی.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>