‘ما خیلی پر برکت. جکسون خانواده می داند مته با مروارید رودخانه و جاری شدن سیل

لدگر | No comments

به عنوان سرد باد وزید در یک روز آفتابی جمعه floodwater pouredi به خیابان های شمال جکسون باعث ساکنان به تخلیه خانه ها در جستجوی زمین بالاتر.

با رودخانه مروارید در جکسون انتظار می رود به تاج یکشنبه در 38 سر پا, 10 فوت بالاتر از سیل مرحله ساکنان خانه های خاموش وستبروک جاده در حال حرکت بودند اموال خود را به عنوان آب در ادامه به افزایش است.

“ما قطعا خوش شانس’

اشلی Belew ساکن جکسون راه می رفت از طریق او به خانه دوران کودکی — واقع در سبزه زار Oaks Park Drive — کمک به پدر و مادر و خواهر و برادر جمع آوری و بسته همه چیز خود را در داخل خانه یک فرایند است که او هیچ غریبه ای به. از طریق آن همه او باقی مانده مثبت است.

“ما خیلی خوش شانس,” Belew گفت.

“بسیاری از مردم در جکسون است که خواهد شد از دست دادن همه چیز است. آنها نمی باید منابع و ویران من بیشتر. آن است که قریب به اتفاق به فکر می کنم از افرادی که پول ندارد برای رفتن به یک هتل و زمانی که آنها از دست دادن تمام مبلمان خود را هنگامی که آب می آید. ما قطعا شانس.”

جاری شدن سیل: Pearl River پیش بینی شده برای تاج 10 متر بالاتر سیل مرحله. تخلیه دستور داد.

تخلیه: برخی از جکسون ریجلند ساکنان دستور به تخلیه

جکسون شهردار چکو لومومبا صادر اضطراری اعلام صبح روز جمعه به تخلیه مناطق از شهرستان — مناطق کم ارتفاع در نزدیکی رودخانه مروارید و ساکنان زندگی در فوقانی شرق جکسون. یک تخلیه اجباری آغاز شد و در ظهر.

اینجا را کلیک کنید: MEMA جاری شدن سیل در نقشه

رودخانه مروارید rising: است خود را به خیابان رفتن به سیل ؟ در اینجا لیست.

1979 سیل: ‘آن را فاجعه بار’

Belew پدر و مادر — جو و Sharron — زندگی در خانه خود را برای نزدیک به 43 سال است. به عنوان آب در ادامه به افزایش در خیابان, اشلی پدر و مادر برنامه ریزی برای ماندن با او.

“ما نمی دانیم که آنچه آنها در حال رفتن به صورت بعد از این اما من خدا را شکر پدر و مادر من باید یک محل به محل اقامت” اشلی Belew گفت. “ما در حال رفتن به U-Haul به خانه من و در نهایت ببینید که چه خسارت سیل می کند و سپس حرکت آن را به یک واحد ذخیره سازی در حالی که آنها بازسازی است.”

این Belews آب گرفتگی شدند در تاریخی در سال 1979 و 1983 سیل و همچنین دیگران و مقامات پیشنهاد کرده اند که آنها را تخلیه کنند. آنها آماده هستند را به حرکت دوباره.

داستان زیر را ادامه می دهد گالری

“ما بسته بندی شده تا در مجموع چهار بار نقل مکان کرد و دو بار” جو Belew گفت.

“در حال حاضر ما واقعا نمی دانیم تا زمانی که آب بیرون می آید از مخزن. ما در حال آماده سازی در مورد بدترین و ما را درهم و برهم کردن از طریق آن است.”

در طول سال 1979 سیل اشلی بود و پدر و مادر او بودند در هاوایی و قادر به بازگشت به خانه خود را تا floodwater میآوردند ،

“اوه در سال 1979 آن را فاجعه بار بود و آنها از دست همه چیز” اشلی گفت.

“تمام مدارس سرازیر شدند. من به یاد داشته باشید که بر روی یک قایق با (تلویزیون هواشناس) Al Roker پایین آمدن به خیابان و از آن آب تمام راه را به این نکته از خانه. من نمی فهمم چه می گذرد اما من فقط به یاد داشته باشید من پدربزرگ و مادربزرگ مراقبت از ما و پرواز به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.”

در سال 1983 سیل های Belews ترک خانه خود و نقل مکان به یک مسافرخانه تعطیلات برای چند روز همراه با دو خرگوش یک گربه و یک سگ قبل از زندگی در یک خانه اجاره در برنج جاده در مدیسون با همسایه درب بعدی که تا به حال نیز آب گرفتگی شده است.

که سیل, برای, اشلی, فراموش نشدنی است. او صرف زمان زیادی را با پدربزرگ خود — که از ممفیس پس از سال 1983 سیل به ازنو خانه.

اما مدت کوتاهی پس از او به پایان رسید بازسازی خانه اشلی پدربزرگم فوت از سرطان است.

“من به یاد داشته باشید هر روز کمک به او” اشلی گفت.

“آن خاص بود … این چیزی بود که آن طاقت فرسا بود.”

می سی سی پی جاری شدن سیل: تخلیه طرح تماس با فرد چه چیزی را در مورد آب و برق.

‘مروارید رودخانه دارای یک ذهن خود را’

به عنوان Belews انتقال از یک خانه به بعد جو — یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و بازنشسته — شمارش نعمت خود را. او گفت: این شهر رهبری نیاز به تصمیم گیری بهتر برای جلوگیری از این اتفاق می افتد.

“مروارید رودخانه دارای یک ذهن خود را و آن را می داند که در آن است رفتن” جو گفت.

“شده اند وجود دارد ثابت یادآوری از آنچه اتفاق می افتد با رودخانه هنگامی که آن را نیست کانال به درستی. ما تمیز کردن شاخه های فرعی و حذف باقی مانده اما پس از آن ما به ساخت دوباره آن وجود دارد تنگناها. ما نیاز به یک گروه از رهبران را به بررسی وضعیت و تصمیم گیری برای جلوگیری از این اتفاق می افتد.”

تماس با ویلتون جکسون در 601-961-7241 یا [email protected] او در توییتر دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>