ما به خواست نامزدان ریاست جمهوری: چه کار می کنید در مورد کالیفرنیا مسکن بحران ؟

مایدزرت | No comments

با قیمت خانه در حال افزایش دو برابر نرخ رشد دستمزد آمریکایی ها در سراسر کشور نگرانی در مورد در حال رشد کمبود مسکن مقرون به صرفه در جوامع خود. در چند مکان است بحران مسکن به عنوان شدید به عنوان کالیفرنیا که به صورت حدود 3.5 میلیون صفحه اصلی کمبود تا سال 2025 رتبه 49 از 50 ایالت در خانه سرانه و بیش از 150,000 افراد دچار بی خانمانی.

رئیس جمهور بعدی خواهد شد نظارت فدرال وزارت مسکن و توسعه شهری و بودجه تصمیم گیری در مورد مسائل اعم از اجاره کمک به کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی. ما داوطلب خدمت سربازی دولت سن. اسکات وینر D-سان فرانسیسکو به درخواست دموکراتیک اولیه نامزدهای مورد کالیفرنیا مسکن مشکلات و برنامه های خود آنها را به آدرس. هر نامزد داده شد همان مجموعه ای از پرسش به پاسخ در یک بازه زمانی خاص. برخی از مبارزات در پاسخ به شخص ثالث (به عنوان مثال “سناتور Klobuchar معتقد است …”) در حالی که نامزدهای دیگر پاسخ خود را (به عنوان مثال “به عنوان رئیس جمهور من سرمایه گذاری …”). نامزد که نه برجسته و نه ارائه پاسخ.

بیش از 60 سال گذشته در کالیفرنیا جمعیت تقریبا سه برابر شده در حالی که ما مسکن تولید سقوط کرده است توسط 75 ٪ است. ما کمبود نیست فقط یارانه مسکن برای افراد کم درآمد, هر چند ما قطعا با کمبود یارانه مسکن. آن هم فقط به طور منظم مسکن برای طبقه متوسط. در علاوه بر این به کمک های مالی بیشتر برای یارانه کم درآمد مسکن چه خواهد شد شما به عنوان رئیس جمهور به نیروی ایالات مانند کالیفرنیا به بازگشت به اصول اولیه—در واقع ساختمان به اندازه کافی به طوری که هر کس می تواند یک خانه ؟ — دولت آمریکا به مردم ایران ، اسکات وینر D-سان فرانسیسکو

اندرو یانگ: زمان NIMBY (در خلوت) و قوانین منطقه بندی باید مانع ساخت و ساز مسکن در برخی از مناطق به نقطه ای که در آن اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نمی توانیم به زندگی در بزرگترین شهرستانها. شما لازم نیست که به دنبال هر بیشتر از شهرستانها در کالیفرنیا برای دیدن چقدر درست است. من کار با جوامع محلی و دولت برای استراحت قوانین منطقه بندی و NIMBYism برای بهبود مسکن در دسترس است. من همچنین حمایت از اقشار کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی که تشویق توسعه دهندگان به ساخت با کیفیت و مقرون به صرفه واحد است. دموکراسی دلار کمک خواهد کرد disempower املاک و صاحبخانه لابی است که جلوگیری از [کالیفرنیا] از عبور بزرگتر مسکن اصلاحات. علاوه بر این آزادی سود سهام را به آمریکایی ها یک پایه درآمد از $1000 در ماه خواهد شد که آنها را قادر به پرداخت هزینه مسکن و یا حرکت به مناطق دیگر در صورت دلخواه.

الیزابت وارن کمپین: الیزابت پیشنهادی جامع مسکن طرح برای امریکا است. طرح خود را پایین آوردن هزینه های اجاره 10 درصد در سراسر کشور با پرداختن به علل ریشه ای مشکل: کمبود شدید مسکن مقرون به صرفه عرضه و ایالتی و محلی در زمین-استفاده از قوانین که دلیلی درایو تا هزینه های مسکن. او طرح سرمایه گذاری 500 میلیارد دلار در طول 10 سال آینده به ساخت و حفظ و ناتوانی 3.2 میلیون واحد مسکن خواهد شد که مقرون به صرفه برای خانواده های کم درآمد. مستقل تجزیه و تحلیل در بر داشت طرح خود را ایجاد 1.5 میلیون شغل جدید است.

او همچنین دارای یک طرح برای حمایت و توانمندسازی مستاجرها به عنوان بخشی از مبارزه برای پایان دادن به مسکن مقرون به صرفه بحران و متعهد به decriminalizing بی خانمانی.

پیت Buttigieg: کشور ما به یک بحران مسکن—نه فقط کمبود مسکن مقرون به صرفه برای کسانی که با کمترین درآمد اما نه به اندازه کافی در خانه برای کار و طبقه متوسط آمریکایی است. کمبود مسکن درایوهای تا قیمت و هل خانواده دورتر از مشاغل و فرصت ها. من پیشنهاد شده به طور چشمگیری افزایش حمایت دولت فدرال برای مسکن مقرون به صرفه. ما می توانید باز کردن دسترسی به مسکن مقرون به صرفه برای بیش از 7 میلیون خانواده آمریکایی با ساخت سرمایه گذاری های قابل توجهی در جدید مسکن مقرون به صرفه مسکن انتخاب کوپن های کم درآمد و برنامه های مالکیت خانه.

اما سرمایه گذاری به تنهایی کافی نیست. در بیش از حد بسیاری از شهرها محدود محلی منطقه بندی و ساختمان های دیگر مورد نیاز محدود توسعه مسکن و کمک به کمبود مسکن. من نیاز به هر شهر یا شهرستان از دریافت مسکن فدرال بودجه برای تسهیل مشارکتی جامعه محور فرایند به مجموعه مسکن مقرون به صرفه استراتژی است. این شامل خواهد شد با توجه به منطقه بندی اصلاحات و دیگر محلی تعیین می شود که قوانین محدود ساخت و ساز جدید. این نیاز است که شبیه به روش با توجه به منطقه بندی اثرات تحت معلق مثبت پیشبرد مسکن عادلانه قانون است. در شهرستانها با بالاترین اجاره بار و بیشتر محدود منطقه بندی مورد نیاز من را به دستور HUD برای اجرای تدریجی محدودیت های اعمال شده از بودجه فدرال اگر محلات موفق به شرکت در چنین فرایند و اجرای تغییرات لازم برای نگه داشتن مسکن مناسب برای ساکنان خود را. شهرستانها ادامه خواهد داد به توانایی به روش های مختلف به upzoning برای مثال هدف قرار دادن حمل و نقل-مناطق مجاور اجرای شهرستان گسترده ى اصلاحات اما محدود کردن ساختمان های بلند به مناطق خاص و یا لوازم جانبی اجازه می دهد واحد مسکونی جدید در خانواده های تک محله.

نیز وجود دارد بسیار ساده راه حل برای این مسائل است که بسیاری از طبقه متوسط آمریکایی ها چهره از جمله تهیه یک خانه: افزایش دستمزد و کاهش هزینه ها. پیشرفت اقتصادی به این معنی است که ما در واقع درآمد کافی برای زندگی در. ما نیاز به یک اقتصاد که در آن همه ارزش و احترام در محل کار. سیاستمداران با استفاده از تولید ناخالص داخلی به عنوان یک اندازه گیری از موفقیت به جای آنچه مهم به کارگران: افزایش درآمد. هنگامی که شما هدف اشتباه شماره شما اشتباه سیاست. به عنوان رئیس جمهور من را اندازه گیری موفقیت ما موفقیت کار آمریکایی و خانواده های آنها. من به افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت عقب کاهش مالیات شرکت ها در شرکت های بزرگ و ثروتمند و هزینه های پایین تر در سیستم مراقبت های بهداشتی با عبور مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن و کاهش مواد مخدر, قیمت.

تام Steyer: مانند بسیاری از مشکلات از نابرابری بحران مسکن وجود ندارد در یک خلاء آن را نتیجه چند دهه از سیاست های تبعیض آمیز است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ و قیف تمام دستاوردهای ما در اقتصاد به حساب های بانکی از شرکت های بزرگ و غنی است. این تاثیر می گذارد تمام خانواده های شاغل: ما باید اذعان کرد که قدرت هزینه های دستمزد کارگران نیست افزایش 40 سال در حالی که هزینه مسکن افزایش یافته است سریع تر از تورم است.

به عنوان رئیس جمهور من به شما $سرمایه گذاری 47 میلیارد دلار در سال در مقرون به صرفه ساخت و ساز و نوسازی و من نیز گسترش مسکن اقشار کم درآمد مالیاتی اعتباری 50 درصد به ایجاد بیش از 500,000 مقرون به صرفه اجاره واحد است. من نیز معکوس [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف این نمایشگاه مسکن عمل به اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر جوامع در حال محافظت از مسکن تبعیض و ممنوعیت صاحبخانه ها و آژانس های کرایه از تبعیض علیه متقاضیان بر اساس منبع درآمد خود را و یا تاریخ از ورشکستگی اگر آنها نشان می دهد جریان نقدی و ثبات مورد نیاز برای اشغال. برای کم درآمد و با درآمد متوسط اجاره, من به شما ارائه یک فصلنامه اعتبار مالیاتی بر اساس منطقه کوچک عادلانه بازار اجاره تعیین.

هنگامی که در ترکیب با یک مالیات بر ثروت گسترده طبقه کارگر کاهش مالیات و مردم بیش از سود اقتصادی را در دستور کار خود من طرح مسکن مقرون به صرفه خواهد شد افزایش در دسترس بودن مسکن مقرون به صرفه در حالی که همچنین افزایش مقدار پول در 95 درصد از آمریکایی ها’ حساب های بانکی.

برنی ساندرز کمپین: کالیفرنیا کمبود بیش از یک میلیون و مقرون به صرفه و در دسترس اجاره خانه برای خانواده بیشترین نیاز. برنی به پایان خواهد رسید و ما مقرون به صرفه بحران مسکن در کالیفرنیا و در سراسر کشور و تضمین مسکن به عنوان یک حق انسانی با سرمایه گذاری 2.5 تریلیون دلار بیش از 10 سال برای ساخت نزدیک به 10 میلیون نفر به طور دائم واحد مسکونی مقرون به صرفه. بیش از دهه های آینده برنی خواهد سرمایه گذاری بیش از $270 میلیارد دلار در کالیفرنیا از طریق ملی مسکن صندوق به تنهایی.

او را به اطمینان حاصل شود که این واحد ها نه از لحاظ اقتصادی یا نژادی تفکیک و ارائه مشوق ها و بودجه فدرال برای جوامع به ساخت اقتصادی و نژادی یکپارچه مسکن گرا در اطراف مهار انتشار گازهای گلخانه ای و [گسترش] دسترسی به حمل و نقل عمومی. بیش از 151,000 مردم در حال تجربه بی خانمانی در کالیفرنیا در هر شب. برنی سرمایه گذاری نزدیک به 32 میلیارد دلار برای پایان دادن به بی خانمانی در این کشور بیش از یک دوره پنج ساله از جمله $26 میلیارد سوی دائمی حمایتی مسکن. او به ارائه اضافی 500 میلیون دلار به دولت ها و محلات به گسترش مورد مدیریت و خدمات اجتماعی.

برنی اطمینان خواهد داد اجاره مقرون به صرفه است. او به تصویب مستاجران’ لایحه از حقوق ملی اجاره کنترل استاندارد بخش 8 کوپن برای هر کسی که واجد شرایط یک “فقط-علت” مورد نیاز برای اخراج و اطمینان از راست به مشاور در مسکن اختلافات. و او به سرمایه گذاری $180 میلیارد بیش از 10 سال در پایدار تعمیرات اساسی برای مسکن خود را از طریق سبز جدید مقابله و 70 میلیارد دلار در مسکن برای همه, برنامه ای برای تعمیر و نوسازی و ساخت مسکن عمومی است.

مایکل بلومبرگ: من آدرس کمبود مسکن با ارائه ترکیبی از مشوق ها برای شهرها و ایالات متحده به شکستن موانع—مهمترین محدود کننده ى قوانین—که جلوگیری از ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه برای هر دو کم درآمد و خانواده های طبقه متوسط. تحقیقات نشان می دهد که در مناطق عمده شهری مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو از جمله ى قوانین باد می تواند هزینه های خانه با 50% یا بیشتر و به ویژه محدود کردن عرضه مسکن در نزدیکی حمل و نقل وادار بیشتر خانواده ها به دیگر گران تر رفت و آمد که در آن خود را تنها گزینه پرداخت را به درایو. یک پیامد دیگر این است که سیستم حمل و نقل ما پیشرو منبع کربن و آلودگی است. من برنامه ریزی برای نوسازی زیرساخت های کشور و حرکت به سوی یک کم کربن سیستم حمل و نقل شامل سرمایه گذاری در حمل و نقل دوچرخه و عابر پیاده زیرساخت های سرمایه گذاری خواهد بود که طراحی شده برای تشویق توسعه حمل و نقل گرا.

Ctq کمپین: سناتور Klobuchar معتقد است هر کس سزاوار دسترسی به امن و مقرون به صرفه و او متعهد به همکاری با ایالات مانند کالیفرنیا به مسکن بیشتر مقرون به صرفه است. به عنوان بخشی از مسکن طرح برای اولین بار او را به طور کامل از بین بردن بخش 8 انبار و مطمئن شوید که هر آمریکایی که واجد شرایط برای بخش 8 اجاره کمک دریافت کوپن و یا واحد. او نیز به افزایش عرضه مسکن با ترویج موثر مقررات منطقه بندی به آن را آسان تر برای ساخت مسکن مقرون به صرفه در بسیاری از مناطق و ساخت یک سرمایه گذاری بزرگ برای افزایش عرضه مسکن مقرون به صرفه از جمله در فرصت محله. سناتور Klobuchar حمایت خواهد برای یک اعتبار مالیاتی فدرال شبیه به کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی برای تشویق سرمایه گذاری در خانواده متعلق به خانه مضطرب در محله. او همچنین آدرس مسکن روستایی در بحران با تقویت روستایی اجاره برنامه کمک و به طور قابل توجهی افزایش سرمایه گذاری در مسکن روستایی از عرضه است.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>