“ما نمی توانید صبر کنید برای دریافت وجود دارد دوباره’: گلف بازگشت به کویر دوره های میان coronavirus

مایدزرت | No comments

بین Riverside County اعلام اواخر بعد از ظهر دوشنبه بود که آن را اجازه می دهد گلف به دوباره باز کردن و پایان روز جیم رابینسون گفت: هند ریج باشگاه کشور در پالم دزرت رزرو 80 بار توپ را روی گوه در آن دو دوره.

در زمان خورشید با افزایش پنج شنبه صبح که تعداد بیش از 220 مشتاق گلف بازان آماده از سرگیری بازی در باشگاه خصوصی است.

“من صحبت کردن به من سر pro و من گفت: چه شده است شما را بیش از/زیر (تعداد بازیکنان) گفت:” رابینسون مدیر گلف در هند ریج. “او گفت: 75 شاید 80. من گفتم: “شخص شما صد از آن است.’ “

رد این شانس را به بازی گلف برای ماه گذشته توسط county بهداشت عمومی سفارشات به دلیل COVID-19 یا coronavirus اعضا در هند ریج رنگی به بار توپ را روی گوه خود را در دوره های سه شنبه.

اما به عنوان گلف بازان بازگشت به بازی آنها را دوست دارم آنها به احتمال زیاد به کشف بازی به نظر می رسد بسیار متفاوت از یکی از آنها را همیشه انجام شده است. از در دوره تغییرات پروتکل در زمینه های مشترک از, بازی جدید, عادی را حاکم بر بازی برای ماه های آینده.

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

بیشتر: Coronavirus: SilverRock گلف مسیرهای پیاده روی و پارک ها به بازگشایی پنج شنبه در لا کوئینتا با محدودیت

در حالی که شهرستان اجازه خواهد داد که گلف باز Riverside County سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر با اشاره به این که افتتاح در حال انجام است با احتیاط در یک دوره زمانی که coronavirus است که هنوز هم تحت تأثیر این شهرستان با حدود 3000 موارد مثبت و 85 و میر. این بدان معناست که زمانی که گلف بازان بازگشت به دوره های مورد علاقه خود را, آنها ممکن است پیدا کردن یک پروتکل جدید برای چگونه آنها می تواند بازی کند.

پیروی از قوانین جدید

“من فکر می کنم اعضای ما در این مورد جدی گفت:” جان کوکران مدیر کل در Toscana کشور باشگاه در Indian Wells که در آن یکی دیگر از حدود 200 گلف بازان بازی سه شنبه. “آنها هنوز هم می خواهید به بازی گلف من را دریافت نمی اشتباه. آنها ریور گلف. اما در یک روز, من فکر می کنم همه چیز به خوبی پیش رفته اند.”

شهرستان سفارش نیاز به گلف بازان به هنوز هم فکر می کنم در مورد کوروناویروس و حفاظت. گلف بازان باید پوشیدن مناسب پوشش صورت در حالی که بازی هر چند گلف بازان در حال دلسرد از پوشیدن یا تجهیزات حفاظت شخصی و یا N95 ماسک که در تامین کوتاه مدت هستند و نیاز به مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

قوانین دیگر در شهرستان سفارش شامل هیچ فرد ناهار خوری در clubhouses یا رستوران با غذا و نوشیدنی عملیات تنها برای تحویل و یا انتخاب کنید تا سفارشات. باشگاه امکانات مانند ورزشگاه, سالن زیبایی و مرکز تناسب اندام باید بسته باقی می ماند به عنوان به خوبی.

در حالی که بسیاری از دوره های آموزشی در بیابان منتقل اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی قبل از دوره بسته شد, اندازه گیری آن را بازگشت به دوره بازگشایی شاید با چند محدودیت است. تمام دوره های در حال تشویق این شهرستان به دنبال پروتکل های ملی گلف صاحبان انجمن “پارک و بازی: ساخت دوره خود فاصله اجتماعی آماده” برنامه.

در خط الراس رابینسون گفت: اقدامات حفاظتی شامل داشتن تنها هشت هدف قرار دادن ایستگاه های راه اندازی در محدوده رانندگی هر کدام حداقل 20 فوت جدا از سایر ایستگاه های. محدوده باز است و تنها به گلف بازان با سه بار نه برای گاه به گاه عمل. گلف بازان خواسته به نشان می دهد تا به فروشگاه نرم افزار و یا محدوده تا 15 دقیقه قبل از خود را بار توپ را روی گوه. کسانی که سه بار به فاصله 12 ساعت از هم جدا با تک سواران در چرخ دستی گلف به جز اعضای خانواده. گلف بازان شروع دور خود تنها در سوراخ اول به جای بازی از اول و 10 توپ را روی گوه به عنوان اتفاق می افتد در برخی از روز.

“ما در حال انجام این کار روز به روز” رابینسون گفت. “ما در حال رفتن به توپ آن است. ما فقط ما فرو بردن پا در آب است.”

در کیمررن گلف رفت و آمد مکرر در کلیسای جامع شهر در دوره های عمومی دیگر اقدامات احتیاطی ساخته شده اند که البته باز پنج شنبه. در هر دو تنظیم بولدر دوره و اجرایی نقش ونگار ریگی دادن البته با چنگک جمع کردن در پناهگاه شده اند به عنوان توپ واشر بر روی هر یک از توپ را روی گوه. یخ کولر بر روی چرخ دستی گلف و آب سیستم های خنک کننده در این دوره نیز حذف شده اند. علاوه بر این در دوره های قابل حمل دستشویی های دیگر در دسترس است. به عنوان با دیگر دوره های کیمررن را تشویق تک سواران در هر سبد گلف دیگر از اعضای خانواده.

در Facebook صفحه برای PGA غرب در لا کوئینتا که دارای سه خصوصی و سه عمومی-دسترسی به دوره های یک لیست از دیگر حمایت های که در حال حاضر آشنا در دوره های گلف در سراسر کشور بود. کسانی که شامل مطرح فنجان طوری که گلف بازان مجبور به قرار دادن دست خود را در سوراخ گلف به توپ گلف و flagsticks که باقی خواهد ماند در فنجان هر چند گلف بازان را تشویق به لمس flagstick. با چنگک جمع کردن در پناهگاه گلف بازان اجازه خواهد داشت به حرکت توپ خود را از “غیر طبیعی” نهفته است مانند رد پا از دیگر گلف بازان. PGA غرب عمومی-دسترسی به دوره های شنبه باز خواهد شد.

هیچ گلف در پالم اسپرینگز در حال حاضر

حتی با اصلاح county, سفارش, یک, کویر شهرستان را نمی خواهد اجازه می دهد تا گلف به بازی می شود حداقل برای چند روز.

“از آنجا که این شهرستان صادر شده خود را اصلاح سفارشات و بدون مشورت با شهر پالم اسپرینگز شهر بررسی خواهد شد شهرستان که به منظور تعیین و انفعال و اثرات شهرستان سفارشات” گفت: بیانیه ای دوشنبه شب از پالم اسپرینگز صادر شده است که البته خود را بسته سفارش مارس 24.

“برای مثال در این شهرستان اصلاح سفارشات به طور خاص و نه آدرس مشترک استخر و چشمه های معدنی واقع در زمینه های مشترک آپارتمان ها و HOAs,” پالم اسپرینگز بیانیه ای گفت:. “پالم اسپرینگز شهر شورای برنامه ریزی شده است به بحث در مورد این شهر فعلی اورژانس سفارشات — از جمله کسانی که در برخورد با زمین گلف و سایر امکانات تفریحی — در نشست خود در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 در 6:00 p. m.”

در حالی که پالم اسپرینگز بیانیه به معنی دوره در آن شهر بسته باقی خواهد ماند تا روز جمعه در اولین دیگر دوره های گلف در Coachella Valley می تواند بازگشایی بلافاصله. این بدان معنی نیست که کسانی که در دوره های آماده شدند برای باز روز سه شنبه.

آیا این دوره بودند غافلگیر شده توسط شهرستان به منظور اجازه دادن به آنها برای بازگشایی پس از اصل گفت: دوره های آموزشی باید اقامت بسته تا ژوئن 19, و یا اینکه آیا آنها فقط نیاز به چند روز برای دریافت تسهیلات به منظور اکثریت صحرا دوره هنوز هم تا به حال هیچ بازیکن و خالی پارکینگ, روز بازی اجازه داده شد دوباره.

این بدان معنی است که برخی از گلف بازان که شده اند در انتظار برای هفته ها به بازی گلف تا به حال به صبر کمی طولانی تر.

“هنگامی که من شنیده ام که دوره های گلف شدند که باز دوباره من فکر کردم من و همسرم ممکن است در بازی امروز به جشن گفت:” دوروتی Munoz از Indio. “اما ما به نام یک زن و شوهر از دوره های اطراف امروز در اینجا و آنها هنوز هم بسته شد. من حدس می زنم آنها فقط باید برای همه چیز آماده است.”

Munoz گفت که او و شوهرش بازی در مورد دو بار در هفته و از دست رفته بازی ورزش و رفاقت در هنگام بازی بیشتر دوره های عمومی در شرق دره.

“افرادی که نمی گلف بازی را درک نمی کنند که یکی از درخواست های خود است که با دیگر افراد,” او گفت:. “با همه این قوانین که متفاوت خواهد بود. و من با پوشیدن یک ماسک که من انجام داده ام هرگز قبل از در حالی که بازی. اما ما نمی توانیم صبر کنید برای خارج شدن وجود دارد دوباره.”

“ما باز شد و من به شما بگویم ما درهم باز اما اعضای ما شده اند به طوری antsy به بازی گلف است که ما فقط گفت: بیایید این باز گفت:” کوکران.

یک تغییر عمده در Toscana دو زمین گلف برای زمان حال است که اعضای دیگر نمی تواند فقط نشان می دهد و ببینید که اگر یک توپ را روی گوه زمان در دسترس است. آنها باید توپ را روی گوه زمان رزرو برای جلوگیری از جمع زیادی از مردم در محل باشگاه وانجمن یا مناطق دیگر از امکانات.

“ما تا به حال به برخی از دستیار جوانب بنابراین ما می تواند انجام سه بار” کوکران گفت. “چیز دیگری که ما انجام می دهند در حال حاضر در نرم افزار فروشگاه مجازی فروش است.”

این بدان معناست که کاربران می توانید آنلاین برای سفارش کالا و یا حتی اتصال بصری با نرم افزار فروشگاه عضو نگاهی به پیراهن و موارد دیگر بدون نیاز به لحاظ جسمی در فروشگاه نرم افزار با افراد دیگر.

کوکران گفت: گلف بان ضربه Toscana و سایر دوره ها در شلوغ ترین زمان از سال, مارس و اوایل آوریل است. راه اندازی مجدد بازی در حال حاضر طول می کشد این باشگاه نزدیک به یک زمان از سال زمانی که تعداد کمتری از مردم در حال بازی کردن دروس در هر صورت, او گفت:.

“1 مه ما معمولا نزدیک یکی از رستوران ها” کوکران گفت. “در اواسط ممکن است بسیاری از کاربران را ترک کرده اند و در ماه ژوئن 1, ما در, حداقل, کارمندان و, حداقل ساعت.”

Toscana به طور کلی بسته می شود یکی از آن دو زمین گلف در ماه های تابستان برای نگهداری و بهبود سرمایه او اضافه شده است.

کوکران گفت: دو دوره قادر به باز کردن سهشنبه زیرا او سرپرست حس چیزی اتفاق می افتد که باعث می شود این شهرستان به باز کردن گلف اولیه پس از این دوره در شکل سمت راست به بازی. اما کوکران هنوز در تلاش به کارکنان خود را به عقب با هم پس از furloughs و او در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه گلف جدید عادی خواهد داشت.

“ما باید یک حزب باز (در ماه نوامبر). ما یک زن و شوهر از صد مردم که برای آمدن به آن حزب” او گفت:. “ما حتی رفتن به قادر به که؟”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>