‘ما پاک به تصویب رسید حیوانات!:’ یکی Riverside County animal shelter خالی میان COVID-19

مایدزرت | No comments

یک مکان در کنار رودخانه شهرستان که در آن یک دولت خالی است باعث تشویق: پناهگاه حیوانات.

Riverside County خدمات حیوانات مشترک شیرین, صحنه خالی آشیانه و خندان کارکنان در شب چهارشنبه با یک پست در Facebook اعلام کرد: “این باور نکردنی است: ما پاک adoptable حیوانات!”

Riverside County Department of Animal Services شروع به دیدن سنبله در حیوان خانگی فرزندخواندگی در ماه گذشته به عنوان صاحبان جدید به دنبال راحتی در حیوانات خانگی جدید.

حیوان خانگی فرزندخواندگی سر به فلک کشید از مارس 15 زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور سالمندان و خطر افراد به ماندن در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در مارس 19, همه کالیفرنیا تحت سفارشات در خانه بمانند مگر اینکه انجام کار ضروری یا ماموریت.

حیوانات مقامات می گویند فرزندخواندگی محور دو عامل: مردم می خواهند شرکت در خانه حبس و در پناه اجازه می دهد زمان برای مراقبت از حیوانات خانگی آنها همیشه می خواستم.

در یک ویدئو در وزارت Facebook صفحه, یک زن می گوید: او در “ریورساید پناهگاه حیوانات” (احتمالا بخش های کنار رودخانه محل — یکی از آن چهار مکان در شهرستان) و از آن شده است به طور کامل پاک adoptable حیوانات. نشانه مردم در مالش به انتظارنشسته بودند تا در مقابل آشیانه خالی داد و چشم پوشیدن از سلاح های خود را در هوا در جشن.

“ما واقعا به طور مداوم نیاز به کمک شما اما در حال حاضر شما باید ملاقات ما درخواست و ما بسیار خدا را شکر برای همه شما برای انجام درست با جامعه ما و حیوانات و از آنجا که ما (مکث) خالی!” زن می گوید: با هر کس و پیوستن به در در آخرین کلمه.

این گروه به اشتراک گذاشته تصاویر از دو سگ به تصویب رسید در Facebook در روز پنج شنبه اما هیچ حیوانات ذکر شده بود برای تصویب در بخش صفحه وب بعد از آن شب.

کسانی که علاقه مند هستند در اتخاذ یا پرورش یک حیوان خانگی از یکی از شهرستان پناهگاه را تشویق به بازدید از وب سایت وزارت در rcdas.org برای مشاهده در دسترس همه حیوانات. اگر علاقه مند به حیوانات, ارسال ایمیل به [email protected] از جمله حیوانات شماره شناسنامه و اطلاعات تماس خود را.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>