“ما احساس خوبی در مورد آنچه که ما در حال انجام”: می سی سی پی زنان دوختن ماسک برای کمک به در طول کمبود

لدگر | No comments

با کمبود فولاد ماسک در سراسر ایالات متحده به دلیل coronavirus زنان در می سی سی پی شده اند و دوخت ماسک برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

ماسک صورت از جمله N95 ماسک که ارائه حفاظت بیشتر از سست اتصالات فولاد ماسک در حال تبدیل شدن به کمیاب موضوع به افزایش تقاضا و حتی رو قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان مقامات محلی به دنبال تقویت خود ذخیره از طریق بخش خصوصی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

در حالی که پارچه ماسک های خانگی هستند نه به عنوان محافظ به عنوان N95 ماسک, آنها هنوز هم می تواند موثر در مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

در می سی سی پی و مکان های دیگر در کشور شده است تهیه ماسک از بقایای فرزندان خود را از لباس قدیمی, قدیمی, پارچه, پرده, و بیشتر برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم.

برخی از این دوخت زنان خود را نسبت به “رزی پرچ کن” یک داستانی شکل نشان داده که زنانی که مشغول به کار در کارخانه ها و کارخانه کشتی سازی در طول جنگ جهانی دوم تولید مهمات و لوازم جنگی.

“من فقط خوشحالم که ما قادر به برکت مردم’

چهار سال پیش در زنان دوختن ماموریت بخشی از ریجی کرست کلیسای باپتیست در مدیسون شروع به ایجاد لباس برای افرادی که نیاز به نه تنها در جامعه بلکه در تمام جهان.

زنان باید لباس های ساخته شده برای ارسال با مبلغان در خارج از کشور, صندلی چرخدار پتو و لحاف برای خانه های پرستاری و بیمارستان روپوش برای کودکان در بلر E. Batson بیمارستان کودکان.

سامانتا Denson, اقامت در خانه مادر مدیسون و سرب هماهنگ کننده برای دوختن ماموریت آماده بود تا در ساخت ماسک بلافاصله. Brad گفت: یک عضو از کلیسا که با این نسخهها کار در یک محلی آسایشگاه خواسته زنان برای ایجاد ماسک برای همکاران.

“و البته نبود یک سوال به عنوان به زودی به عنوان ما در بر داشت ما رو به کار” Denson گفت.

او گفت: سابق اواسط همسر و پرستار در ریجی کرست باپتیست به زنان یک الگوی به دنبال ساخت ماسک. دوختن ماموریت های ساخته شده آن را آسان تر برای داوطلبان و اعضای کلیسای خود را برای کمک به علت کنار هم قرار دادن ماسک دوخت کیت برای کسانی که نمی باید از این منابع اما هنوز هم می دانم که چگونه به دوختن.

Brad گفت: شاخص های کیت شامل 15″ x 7.5″ سانتی متر تکه پارچه الاستیک و بینی سیم و هر کیت باعث می شود پنج ماسک.

این گروه همچنین شامل یک ویدیو یوتیوب آموزش نشان می دهد که داوطلبان چگونه برای ایجاد ماسک. بسیاری از مردم را اهدا پارچه الاستیک و لوله پاک کن برای کمک به.

“ما فقط خوش شانس است که ما باید توانایی برای کمک به و کمک های مالی از مردم فقط مایل به اهدای پول برای تامین شده است, جذاب” Denson گفت.

کارول McClellan که منجر دوختن ماموریت با Denson گفت: محصولات آنها ساخته شده برای افرادی که نیاز به در گذشته به آنها کمک کرد به زمین برخورد در حال اجرا هنگامی که شیوع کروناویروس آغاز شد.

دوختن ماموریت توزیع بیش از 100 ماسک از هفته گذشته و نیاز به بیشتر همچنان به ریختن در.

“من فقط خوشحالم که ما قادر به برکت مردم با ساخت این ماسک به جای فقط نشستن در اطراف” Denson گفت.

McClellan افزود: “این مرا شگفت زده می کند که چگونه ما می توانیم گرد هم می آیند هنگامی که وجود دارد یک نیاز واقعی.”

“ما احساس خوبی در مورد آنچه ما انجام می دهند’

در هتیزبرگ حدود 90 مایلی جنوب شرقی جکسون دو تا از بهترین دوستان تصمیم به پیوستن به ماسک-ساخت حرکت.

Ka Russum که مشغول به کار به عنوان یک پرستار در فارست بیمارستان عمومی برای 40 سال پس از بازنشستگی پنج سال پیش به ارمغان آورد با هم یک گروه از زنان برای دوختن ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

او پسر شکارچی Russum پزشکی توزیع محصول برای فارست به طور کلی تبدیل به مادر خود را برای کمک به هنگامی که ماسک کمیاب شد.

“او پیامک من و پرسید:” آیا شما آماده برای شروع دوخت ماسک? و من فکر کردم او شوخی بود. و او گفت: “من واقعا جدی'” مادر گفت.

پس از او پسرش ناکامی او در تماس با خرید مدیر و رئیس امور مالی بیمارستان و آنها شروع به بحث در مورد آنچه که مورد نیاز خود را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

بیشتر: دو جکسون رستوران بازگشایی به عنوان درایو از طریق فروشگاه های مواد غذایی در طول شیوع کروناویروس

دوست دیرین او کلر کورتیس از هتیزبرگ شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره و شروع به دوخت حق دور.

“ما ساخته شده است یک قالب و ارسال آن به بیمارستان برای اطمینان از آن چیزی بود که آنها می توانید استفاده کنید و ما رو OK برای رفتن با آن و پس از آن ما تبدیل شده است آنها را” کورتیس گفت.

او ماسک در Facebook صفحه و شروع به دریافت پیام از مردم در جامعه خود را که می خواست به حمایت خود را.

“من به یک حیاط پارچه با برخی از الاستیک و داوطلبان خواهد انتخاب کنید تا به لوازم و بازگرداندن آنها چه ساخته شده,” او گفت:. “برخی از داوطلبان می گویند من نمی توانم دوختن بنابراین من به برخی از همسایگان که برش پارچه و یا الاستیک فقط برای کمک به هر راه که آنها می توانند.”

Ka Russum شده است که پس از دوخت او در دانشگاه گفت: یکی از حیاط پارچه می توانید در اطراف 16 ماسک. و در یک ساعت پنج یا شش ماسک را می توان ساخته شده است. او شده است به مسئول توزیع ماسک به امکانات مختلف در هتیزبرگ.

“من مانند دوخت مرکز و یک مرکز توزیع همه در یک” Ka Russum گفت. “من در اتاق ناهار خوری تبدیل به همه که در یک شب.”

به عنوان یک سابق, پرستار, Russum می داند که چقدر مهم است برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به مراقبت گرفته شود در طول این بیماری همه گیر. در مجموع از 400 ماسک اهدا شده است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از این گروه شروع به ساخت ماسک.

“من مشغول به کار در بیمارستان هنگامی که طوفان کاترینا آمار من می دانم که متفاوت بود فاجعه بودیم اما هنوز هم کشش در قلب من به یاد داشته باشید فداکاری که ساخته شد توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی پس از آن فقط به عنوان آنها در حال حاضر”Russum گفت. “به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای سال های بسیاری از من می دانم آنچه آنها در حال رفتن را از طریق ترس از مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما امن و همچنین بیمار است.”

چگونه برای کمک به

اگر شما می خواهم برای کمک به ایجاد ماسک و یا کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هتیزبرگ تماس Ka Russum در 601-297-1969 برای اطلاعات بیشتر.

دوختن ماموریت پذیرش داوطلبان و کمک های مالی. سفر خود را در Facebook صفحه برای اطلاعات بیشتر facebook.com/sewmissions.

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>