ما پرتاب! فلوریدا فناوری رونمایی دوباره طراحی بسکتبال, والیبال, دادگاه های شاتل فضایی

فلوریدا تودی | No comments

دادگاه در فلوریدا فناوری کلمنت مرکز دریافت کرده Space Coast-محور بالابر برای 2020-21 ورزشی فصل است.

این دانشگاه به تازگی به اتمام اولین طراحی مجدد صفحه اصلی کف پلنگ بسکتبال و والیبال تیم از سال 2009.

این نگاه جدید و ویژگی های یک دو سطح بازی های جدید فلوریدا فن آوری, نام تجاری و یک شبح از یک شاتل فضایی راه اندازی است که گسترش تقریبا تمام عرض دادگاه فناوری گفت: در انتشار اخبار.

“تصویر شاتل harkens به شاتل عصر و عمل به عنوان یک بی انتها یادآوری از دانشگاه و منطقه در فضای میراث فرهنگی” انتشار متحده است. “علاوه بر این, آن را به عنوان یک نماد است که موشک ما به جلو به آینده اکتشافات فضایی که در آن ما به دنبال پیدا کردن پاسخ و جهان جدید است.”

کار بر روی طراحی مجدد شروع هفته اول ماه مارس و در زمان شش ماه به پایان برسد. در علاوه بر این به طبقه کار عرصه تا به حال چراغ های LED نصب شده با توجه به انتشار.

“این طراحی جدید فقط باعث می شود حس با سابقه دانشگاه و فضای برنامه” موقت مدیر ورزشی پیت Mazzone گفت: در انتشار. “این واقعا درست است زمان مناسبی است که ما از انتشار این دادگاه در حال حاضر به عنوان حرکت در اطراف فضای اکتشاف شروع به انتخاب کنید تا دوباره. این دادگاه تبدیل به یک نماد و ما کمک می کند تا با شناسایی ما گذشته و آینده در فضا است. ما Space Coast. آن است که بسیار هیجان انگیز برای تیم های که در حال رفتن به بازی در اینجا ما دانش آموزان و طرفداران.”

بیشتر: فلوریدا Tech بسکتبال مردان می شود Bradley انتقال, نام, جدید, زنان, فوتبال, مربی

فلوریدا Tech دارای سابقه ای غنی با پرواز به فضا. دکتر جروم Keuper دانشگاه, موسس, رئیس جمهور, تاسیس, Brevard, کالج مهندسی در سال 1958 به ارائه فرصت های آموزشی برای ناسا دانشمندان و مهندسین و تکنسین ها در کیپ کاناورال با توجه به انتشار. پنج فلوریدا Tech فارغ التحصیلان را به عنوان فضایی فضانوردان شاتل و سه اعضای هیات علمی نیز شده است به فضا است.

فلوریدا Tech داوطلب خدمت سربازی تاثیر ورزش در سطوح Inc., بر اساس در دیرفیلد بیچ ، برای طراحی مجدد پروژه. تاثیر کار کرده با چندین حرفه ای ها و کالج ورزشی سازمان از جمله سحر و جادو اورلاندو میامی, گرما, UCF, دانشگاه فلوریدا آتلانتیک و نوا جنوب شرقی.

جان رینولدز است که بخشی از زنان بسکتبال برنامه از زمان آغاز آن از 35 سال پیش و به عنوان سر مربی گذشته 34 فصل هیجان زده به دریافت تیم خود را به عقب بر روی طبقه جدید.

“من مطمئن هستم که بازیکنان ما خواهد بود به عنوان تحت تاثیر قرار با نگاه جدید به خانه ما دادگاه در کلمنت مرکز به عنوان من هستم” رینولدز گفت: در انتشار. “من می خواهم برای تشکر از همه کسانی که سخت کار می کرد تا در این پروژه است. من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که ما می توانیم تیم ما بر روی آن.”

بیشتر: فلوریدا با تکنولوژی کاهش فوتبال برنامه اعلام کرد اخراج با توجه به COVID-19 اثرات

بیشتر: فلوریدا Tech تصمیم به انحلال فوتبال برنامه برگ بازیکنان در برزخ

بیلی میمس که وارد خود را در 16 فصل به عنوان سرمربی تیم بسکتبال مردان تیم هیجان زده در مورد انتقال از Panthers’ دادگاه خانه و آنچه در آن به معنی به جامعه است.

“این کلمنت مرکز همواره بزرگترین بسکتبال تسهیلات در Brevard County, اما در حال حاضر آن را فقط ممکن است یکی از زیبا ترین دادگاه در کل کشور!” میمس گفت: در انتشار. “من می دانم که بازیکنان ما همه به دنبال به جلو به بازگشت به دانشگاه و بازی در آن است. آن است که نگاه مدرن و احساس از سبک های مورد استفاده توسط تیم NBA و برخی از NCAA عرصه در کشور است.”

پلنگ تیم والیبال رهبری نهم-سال سر مربی امی اوبراین خواهد بود که برای اولین بار برای شکستن در دادگاه جدید.

“ما طبقه جدید به نظر می رسد بزرگ!” اوبراین گفت: در انتشار. “من خیلی هیجان زده برای تیم ما به تیم اول به رقابت های جدید ما را در زمین ورزشگاه. آن را مدرن و منطبق با محل سکونت ما در فضای ساحل.”

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>