“ما نیاز به کمک در حال حاضر’: Jefferson Davis County ساکنان ضربه سخت, عید پاک, گردباد

لدگر | No comments

یک سری از گردباد چپ مسیر از مرگ و نابودی در روز عید پاک با 11 نفر کشته و صدها خانه آسیب دیده است. در میان سخت ترین ضربه مناطق Jefferson Davis County, که در آن حدود 100 خانه هایشان آسیب دیده و یا تخریب و چهار نفر جان خود را از دست — بیش از هر شهرستان است.

گرانبی جاده واقع در حدود 6 کیلومتری Bassfield شد و در مسیر یکی از کسانی که گردباد.

“ما نشسته بودند خارج” گفت: Noland Buckley. “ما نمی دانیم که هیچ چیز در آینده شد. نگهداری آنها گفت: آن را در Bassfield.”

اما درست قبل از 5 بعد از ظهر Noland شنیده سر و صدا سر به سمت خانه اش.

“وجود دارد در مورد هشت نفر از ما در آن وجود دارد” باکلی گفت. “این خیلی سریع اتفاق افتاد.

“ما نمی زمان را به انجام هیچ چیز نیست. من شنیده ام آن را و زد در خانه. من رفتن به حمام اما من نمی تواند آن را. من ساخته شده آن را فقط در داخل که درب.”

در طبقه در تلاش برای محافظت از خودش باکلی گفت: او حلیم با شیشه و sheetrock و پایدار چندین بریدگی های جزئی به عنوان گردباد نابود کنید.

‘تکان داد و در شوک’: Mississippians حفاری پس از مرگبارترین گردباد شیوع در دهه

قدردانی در صورت خرابی: Soso ساکنان خدا را شکر برای زندگی خود

‘این یک بوم’

Jalissa Mikell نیز در خانه است.

“ما زد در خانه و همه در زمان پناهگاه” Mikell گفت. “همه در راهرو و پستو.

“آن رونق بود. واقعا صدا مانند یک انفجار. درب جلو اولین چیزی که به سقوط و ویندوز, همه گران. این عایق شروع به حمله به ما. این همه در من دهان و بینی است.”

با توجه به Mikell سنگین بادها به طول انجامید 10 تا 15 دقیقه و حتی اگر همه در خانه جان سالم به در مصیبت او مطمئن بود که می تواند در نتیجه به عنوان صفحه اصلی از هم پاشیده در اطراف آنها.

“من می ترسم” Mikell گفت. “من hollering. همه را تکان داد و در شوک است.”

نه چندان دور پایین جاده دوروتی پولک نشسته در ایوان جلو با بی سقف, عایق هایش خانه پشت سر او. دوستان و بستگان مشغول بودند جمع آوری 81 ساله, وسایل. او گفت که او می دانست که طوفان نزدیک شد با توجه به هشدار بر روی تلفن خود را.

کروناویروس در می سی سی پی: 2 جدید, مرگ و میر, 161 موارد جدید گزارش

دعا در آن به پایان خواهد رسید

“من شنیده ام تگرگ هدف قرار دادن پنجره” پولک گفت. “آن را مانند صدا بزرگ تخم مرغ هدف قرار دادن ویندوز. هنگامی که تگرگ آمار ویندوز من فکر کردم این باید باشد که گردباد.”

پولک گفت که او در تلاش بود به حرکت را از طریق خانه خود را هنگامی که آن را در آینده از هم جدا.

“باد وزید درب باز” پولک گفت. “من سعی کردم به نگه داشتن درب, اما این خیلی سنگین است.”

پولک داد تا در هنگام بسته شدن درب و رفت و برای محافظت از او را داشتند. او و هر کس در خانه فرار با تنها جراحات جزئی اما گفت که داشتن برای مقابله با تخریب خانه تخریب جامعه و coronavirus همه گیر است او با تکیه بر ایمان است.

“آن را غم انگیز” پولک گفت. “این بسیار غم انگیز است. من دعا آن را به زودی خواهد شد.”

ترزا گل نیز نشسته روی ایوان جلوی او را تخریب خانه در گرانبی جاده ها است. او ابراز ناامیدی و سرخوردگی بیش از وضعیت او.

از دست دادن همه چیز نیاز به کمک

“من از دست همه چیز من” گل گفت. “برادر من از دست همه چیز او است.

“پسر من از دست همه چیز و هیچ کس پایین آمدن در اینجا برای دیدن آنچه که ما نیاز داریم. دوستان من در زمان پول به اندازه کافی برای من به اقامت در یک هتل پنج شب اما آنچه من می خواهم به انجام و پس از آن ؟ من نمی توانم به زندگی با هر یک از خانواده من, چرا که همه آنها از دست رفته خود را در خانه.”

به عنوان او صحبت در مورد گریم وضعیت او چهره و ابراز سرخوردگی بیش از آنچه که او می بیند به عنوان یک عدم پاسخ از دولت برای کمک به او و دیگران در شهرستان تصادف با صدای بلند آمد از داخل خانه اش به عنوان بیشتر از ساختار راه داد.

“ما نیاز به کمک در حال حاضر” گل گفت. “من انجام می شود همه چیز را فراموش کرده بودم. آنها نیاز به آمده به Jeff Davis County, و فکر می کنم ما مانند آنها هر کس دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>