‘ما قلب ما خارج’: دزرت هات اسپرینگز دوباره می زند پالم اسپرینگز از CIF برگشتی

مایدزرت | No comments

رائول سلگدو نقل مکان کرد به دزرت هات اسپرینگز از مکزیک قبل از مدرسه و بازی فوتبال در یک پارک محلی تقریبا هر روز بعد از مدرسه. روز چهارشنبه برخی از دوستان او اغلب با رقابت شد علیه او در CIF-SS Division 5 فوتبال پلی آف.

او تنها نیست. زمانی که دزرت هات اسپرینگز بالا سفر به پالم اسپرینگز دبیرستان برای postseason بازکن برای هر دو مدارس و بازیکنان در هر دو طرف رشد با بازیکنان با پوشیدن رنگ مخالف.

بازی بین دو همسایه مدارس آورده جمعیت بیش از 400 که خروشان به جلو و عقب در طول شب. دزرت هات اسپرینگز گل اول پالم اسپرینگز همسان برای قرار دادن بازی به وقت اضافه و عقاب طلایی اضافه شده نهایی علامت تعجب با یک هدف طلایی از عمر کاسترو که ارائه 2-1 برنده.

کویر چشمه نیمکت یورش برده و در این زمینه به پالم اسپرینگز بازیکنان کاهش یافت و به زانو های خود را خرد و با ویرانی.

“هنگامی که ما رو در این زمینه ما نیست که دوستان دیگر” سالگادو گفت. “ما را نگه داشته و فشار تا پایان و پیروزی احساس می کند بزرگ است.”

بیشتر: Indio فوتبال پسران برنده وحشی-بازی کارت و سپس دریافت, تعجب, صفحه اصلی بازی

بیشتر: شوالیه جمع آوری نقطه عطف پیروزی برای باز کردن CIF بخش 6 girls’ پلی آف فوتبال

دزرت هات اسپرینگز بالا (12-3-3, 10-3-1) در سال 1999 افتتاح و قبل از آن نوجوانان از کویر چشمه رفت و به پالم اسپرینگز ، بسیاری از خانواده ها تقسیم شده است با حضور در یک مدرسه و برخی از شرکت های دیگر.

رقابت بین این دو مدارس واقعا گرم شده تا زمانی که آنها بدون توضیح در بر داشت خود را رو در روی یکدیگر در دور اول از CIF-اس اس آف. طلایی عقاب برنده است که بازی بیش از حد با یک نمره از 3-2 و دو تیم بستن 1-1 پیش از آن در این فصل است.

پنج شنبه فرصتی بود برای پالم اسپرینگز (11-7-5, 6-2-2) برای گرفتن انتقام سال گذشته postseason از دست دادن.

“به بازی یک بازی شبیه به این در برابر دیگر تیم منطقه آن را باور نکردنی” دزرت هات اسپرینگز مدیر ورزشی کای Lyles گفت. “امیدوارم این مجموعه ما مانند آن در سال گذشته به یک اجرا شود.”

ستاره ها

Alejandro Lupercio به ثمر رساند و تنها گل Palm Springs, ضربه پنالتی در دقیقه 69. پیش از آن در بازی او یک شانس دیگر برای هدف, اما خود را هدر ذخیره می شد دزرت هات اسپرینگز دروازه بان رائول سلگدو.

سالگادو به پایان رسید این بازی با شش موجب صرفه جویی در به نگه داشتن عقاب طلایی در آن را در سراسر.

ماریو Cadena لوپز گل اول بازی روی یک ضربه سر در دقیقه 49 به دزرت هات اسپرینگز اولیه منجر شود.

کاسترو بود ستاره واقعی, اما, با, بازی, برنده هدف است.

غذای آماده

بازی بود که محکم رقابت به عنوان فقط در مورد هر میبینید در Coachella Valley. هر دو تیم مبارزه برای پایان دادن به حفظ پیروزی است.

“هر دو تیم واقعا می خواستم برای برنده شدن در این یکی” پالم اسپرینگز سر مربی جیمی اردن گفت.

از جمعیت زیادی که با حضور حداقل یک سوم شنبه در بازدید از حقه و داوران و حتی به گفته برخی از طرفداران به حل و فصل کردن.

در بالا از آن سه کارت زرد صادر شد.

“ما دل ما را گفت:” Eulogio Flores, هافبک تازه وارد برای عقاب طلایی. “نیمی از کسانی که بچه ها بیش از وجود دارد من هم تیمی است. آنها بوده ام صحبت با صدا غذا خوردن این هفته تمام است که ما فکر نمی کردم هیچ بازی اما ما فقط اجازه دهید آنها صحبت کنید.”

اضافه شده دزرت هات اسپرینگز سر مربی خولیو آلوارز: “من فقط گفت: بچه ها به آرام ماندن و بازی کردن با قلب می کنیم و در نهایت دریافت ‘W’. آنها فقط آن را می خواستم. هر دو تیم در اینجا با قلب آن فقط در آمد که می خواست آن بیشتر است.”

این Lookahead

طلایی عقاب خواهد شد و بازی در خانه در جمعه ، 14 برابر رانچو کوکامونگا در دور دوم از بخش 5 پلی آف.

پس از ضرب و شتم پالم اسپرینگز یک سال پیش دزرت هات اسپرینگز برنده دو بازی حذفی قبل از از دست دادن در CIF-اس اس نیمه نهایی.

می تواند آنها را به یکی دیگر از اجرا در این سال ؟

“من فکر می کنم که ما می تواند یک کمی اجرا و ضرب و شتم آنها از ما, بنابراین من فکر می کنم آنها می توانند” اردن گفت. “آنها استعداد مربیگری و در حال حاضر برخی از حرکت.”

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>