“ما می خواهیم به بخشی از راه حل’: Stewpot هنوز هم تغذیه بی خانمان در طول coronavirus

لدگر | No comments

بیش از 200 نفر منتظر بیرون Stewpot جامعه خدمات ساختمان در جکسون برای یک وعده غذایی گرم در روز چهارشنبه.

Stewpot بوده است در خدمت فقرا و بی خانمان در جکسون با غذا و سرپناه برای بیش از 20 سال است.

با این خبر از coronavirus كردن در جکسون, مترو, Stewpot ساخته شده آن را یک اولویت برای باز باقی می ماند برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

بیشتر: یک زندگی تبدیل به اطراف: او یک بار یکی از جکسون بی خانمان بیمار روانی

جامعه آشپزخانه باز می شود هر روز در ظهر برای ناهار.

اما Stewpot تا به حال به حد داوطلبان و تغییر شیوه آن را در خدمت وعده های غذایی با شیوع کروناویروس.

چه اقدامات احتیاطی است Stewpot در نظر گرفتن ؟

Stewpot تنها ارائه به رفتن ناهار. هیچ کس مجاز به نشستن در جامعه آشپزخانه برای اقدامات احتیاطی.

تعدادی از داوطلبان نیز کاهش می یابد. Stewpot معمولا بسیاری از کارکنان و داوطلبان کمک به با 200 یا بیشتر مردم در حال خدمت . در حال حاضر تنها 10 داوطلبان مجاز به خدمت می کنند.

Rev. e جیل Buckley, مدیر اجرایی, در Stewpot گفت: او با کارکنان خود به دنبال همه دستورالعمل های داده شده توسط CDC برای بی خانمان ارائه دهندگان خدمات.

“ما شده اند در هر نوبت مشاوره و راهنمایی است که CDC و MSDH به مطمئن شوید که ما پس از تمام پروتکل های بهداشت و ایمنی,” او گفت:. “ما نیز با توجه به شهردار اطلاعیه ها.”

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه

Stewpot همچنین دارای یک برنامه است که تحویل می دهد برای افرادی که قادر به رسیدن به جامعه آشپزخانه روزانه.

بیشتر: 66 ساعت کار در هفته برای پرداخت اجاره ؟ چه حداقل دستمزد کارگران در می سی سی پی هستند تا در برابر

داوطلبان را به رفتن ناهار به شهروندان ارشد در جکسون مترو روزمره است.

“ما در حال حاضر دو راه است و ما در حال کار بر روی یک سوم مسیر را به جای بیشتر شهروندان ارشد است که ما نیاز به کمک ما در حال حاضر و نمی توانید آن را به Stewpot به دلیل coronavirus نگرانی” باکلی گفت.

“با نیاز به حفاظت از شهروندان ارشد و اجازه می دهد آنها را به ماندن در خانه و مراقبت از گرفته شده است که ما ممکن است نیاز به گسترش است که ما در صحبت با برخی از کلیساها در منطقه در مورد چگونه به انجام این کار است.”

هنوز هم داوطلبان کمک در coronavirus

زمان داوطلب توماس ریشه جکسون گفت که او شده است داوطلبانه در Stewpot تقریبا هر روز به مدت پنج سال.

ریشه های که نیز خود اشتغالی گفت: داوطلبان تا آنجا که او می تواند وقتی که او نیست, طراحی داخلی با کسب و کار خود را, توماس, توسط طراحی و یا مشغول به کار در املاک و مستغلات.

“من معمولا روشن تا زمانی که من هستم کار با کسب و کار من را به دلیل این که من همه چیز در مورد دادن به جامعه” ریشه گفت.

اگر چه Stewpot کاهش تعداد داوطلبان کار در آشپزخانه ریشه گفت که نمی خواهد متوقف کردن او را از کمک کردن به هر حال او می تواند.

“من واقعا فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از مردم در تماس با آمده و یا اگر من قصد دارم برای گرفتن ویروس من سعی می کنم به خوبی برای همه” او گفت:. “من فقط احساس می کنم اگر چیزی قراره اتفاق می افتد و یا اگر شما آن را دریافت و سپس آن را فقط به معنای از آنجا که کسی به کمک.”

“اگر ما آن را انجام نمی, پس از آن که دیگری در حال رفتن به آن را انجام دهد. من معنی زندگی هنوز هم برای رفتن و من احساس می کنم بیشتر از یک برکت و رحمت از آن از آنها.” ریشه گفت.

باکلی گفت: حتی اگر coronavirus مایع وضعیت روزمره آسان تر شدن و کمتر استرس زا

“این Stewpot کارکنان فوق العاده انعطاف پذیر از آنجا که ما عادت کرده اند به برخورد با مردم در شرایط اضطراری و ما بسیار خوب در پیوند با یکدیگر و حمایت از یک دیگر زمانی که نیاز وجود دارد,” او گفت:.

“من بسیار خسته در پایان روز در تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای رهبری Stewpot و مراقبت از همه و همچنین تلاش برای کشف کردن زندگی در خانه اما هر روز بهتر می شود” باکلی گفت.

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>